מוקד שירות לדייר: 072-2222191

סגנונות בעיצוב פנים, מה הכי מתאים לכם?

אם אתם לפני שיפוץ או כניסה לדירה חדשה כנראה שעלתה המחשבה להיעזר במעצב פנים. נשאלת השאלה איך הוא יבין מהו רצונכם? כיצד תבהירו לו (ובעיקר לעצמכם) מה אתם אוהבים ורוצים לבית חלומותיכם?

סגנונות בעיצוב פנים, מה הכי מתאים לכם?


בתקופה בה בונים או משפצים צריך להכריע בתחומים רבים ולקבל החלטות שילוו אתכם שנים רבות. לכן, בחירת סגנון עיצובי יקל,ינחה וימקד אתכם בבחירת הצבעים הריהוט והאביזרים שיתאימו לחלל.

במאמר הבא, נברר מהן המגמות הבולטות בתחום של עיצוב פנים, ואילו סגנונות עיצוב קיימים.

עיצוב דירה בסגנון מודרני:

את הסגנון המודרני / סגנון היי טקימאפיין המשפט less is more"" (מיס ון דר רוהה). סגנון זה מאופיין בקווים ישרים, ניקיון צורני ( ארונות בגוון הקיר ובקו הקיר ), מיעוט  חפצים וללא מכשולים. כמו כן, הצבעים השולטים בו הם:לבן, אפור, ושחור . תאורה בהירה ולבנה (מקרינה קור ונקיון) עיצוב זה תומך ביצירת מרחב מואר ופתוח ובו נשתמש בעיקר במתכת, בטון,זכוכית, ופלסטיק סגנון זה משדר יוקרה ניקיון ושקט אך יחד עמו  קרירות, שילוב שבין מתכת וזכוכית יעשה גם בפריטי הריהוט השונים וגם במקומות שמחברים בין אזור לאזור .דוגמא לבית שעוצב בסגנון מודרני.

עיצוב מודרני ל<a href='business.asp?bid=61' target='_blank'><b>מעבר דירה</b></a>

עיצוב דירה בסגנון קלאסי

סגנון המשדר יוקרה אלגנטיות, וכבדות(דמיינו את אירופה הקלאסית וארמונותיהם של לואי/ הנרי). הצבעים השולטים הם שמנת, צבע של עץ אדום וזהב. שימוש בתאורה חמה- אור צהבהב, במפגש בין הקיר לתקרה נמצא קרניזים, את הקירות יקשטו מראות עם פיתוחי עץ בקווים מעוגלים, ריהוט עתיק (המקושט פיתוחים בעץ מעוגלים), שנדלירים גדולים.

עיצוב דירה בסגנון קלאסי

עיצוב דירה בסגנון כפרי

סגנון המשדר חום וביתיות. (כאן אפשר להתרפק על הזיכרונות מ"בית קטן בערבה") בסגנון זהנשתמש בחומרים טבעיים כעץ (בעיבוד גס או במראה ישן), רהיטים משויפים בפינותוצבועים בצורה "מרושלת", נמצא שימוש באבן, ונשתמש בטקסטיל צבעוני ופרחוני, ואפילו ברזל "חלוד" או צבוע בשחור.

עיצוב דירה בסגנון כפרי

עיצוב דירה בסגנון רטרו

שחזור הסגנון של שנות הארבעים החמישים והשישים שלהמאה שעברה. סגנון המתאפיין, בטקסטורות רבות בריהוט פלסטיק,בטפטים צבעוניים (בצבעוניות עזה : כתום על כל גווניו, ירוק "רעל"וכו'),גופי תאורה מזכוכית (אטומה בדרך כלל), אריחי קרמיקה מקושטיםבצבעוניות נועזת. סגנון זה מתאים למגמה האקולוגית התומכת ב"קיימות" : שימוש בישן ובקיים במקום קניית חדש. השאיפה היא להשתמש ברהיטים ואביזרים ישנים באמת  ולהפחית רכישת "דמויי". (בקיצור, הבוייעדם אצל סבתא קורא לנו...)

עיצוב דירה בסגנון רטרו

עיצוב בסגנון אקלקטי

עיצוב בסגנון אקלקטי משלב בין העיצובים השונים, מאפשר לכם ליהנות מכל הסגנונות (רטרו משולב בקלאסי עם נגיעות מודרניות) במקום אחד.

בדרך כלל עיצוב זה מתאים לאנשים שיכולים לעצב ללא כללים אך עם חוש טעם מפותח ובעלי אמירה עיצובית.כדי להצליח בעיצוב מסוג זה יש לתכנן ולחשוב איזה תחושה רוצים להעביר כדי שהבית שלכם יראה טוב נעים ומעוצב.

עיצוב בסגנון אקלקטי

עיצוב ירוק אקולוגי

בסגנון עיצוב זה משתמשים בחומרים ממוחזריםידידותיים לסביבה ,בחומרים טבעיים. הקונספט העיקרי של העיצוב זההוא ליצור חלל ביתי המתמזג עם הטבע מנסה למנוע ניצול לרעה של הסביבה. בסגנון זה רגישות רבה לשימוש נכון במשאבים טבעיים. בסגנון זה נמצא מערכות מתקדמות לניצול אנרגיה, רהיטים מחומרים למיחזורושימוש בצבעי אדמה  וחללים גדולים ופתוחים.

עד כה דברנו בתבניות, אך כדאי שהבית שלכם יהיה עם החותם האישי שלכם -טאץ' אישי – זהו הסוד. הוא ייתן לביתכם את יחודו מול הבתים האחרים. תחביב אספנות או סגנון אמנות אהוב יוכל להפוך את חלל הבית שלכם למיוחד ובדיוק בשבילכם.

הצלחתם לזהות מהו הסגנון שלכם?

אם אתם עדיין מתלבטיםמוזמנים להתקשר ונקבע לפגישת היכרות.

ענת שגיא אדריכלות ועיצוב פנים 054-6243599

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט