מוקד שירות לדייר: 072-2222191

החלפת מנעולים בזמן מעבר דירה

ברגע שנכנסים לדירה חדשה, מומלץ להחליף מנעולים למען ביטחונכם האישי. החלפת מנעולים היא עבודה של איש מקצוע, אך גם כאן חשוב לדעת למי לפנות, איך תדעו שמדובר במנעולן מקצועי, על סמך מה תבחרו את המנעול וכמה צריך להשקיע בעסק הזה?

החלפת מנעולים בזמן מעבר דירה


שאלות כאלה ואחרות אשר עולות בעת החלפת מנעולים ובמיוחד בשביל זה נוצר המדריך שלפניכם. דברים שחשוב לדעת לפני ועל החלפת מנעולים במעבר לדירה חדשה

החלפת מנעולים בעת כניסה לדירה חדשה

כניסה לדירה חדשה היא מצב קלאסי אשר דורש מכם החלפת מנעול. בעוד תמיד כיף ונח להיכנס לדירה מבלי הנטל והמאמץ של מציאת מנעולן וביצוע תשלום נוסף מעבר להוצאות הרגילות הכרוכות במעבר בדירה הביטחון והשקט הנפשי שאתם מקבלים בעת החלפת מנעול ייחודי לכם (ולא כזה שהיה גם לדיירים קודמים) שווה כל שקל. גם אם הובטח לכם שקבלתם את סט המפתחות היחיד, הרי שלא תמיד ניתן לדעת לאילו ידיים הגיעו מפתחות של דיירים קודמים או של בעל הבית, ובשביל להבטיח שהחפצים שלכם ואתם נמצאים בביטחון ובפרטיות בלעדית לכם, כדאי ומומלץ להחליף מנעול בעת מעבר לדירה חדשה.

<a href='business.asp?bid=61' target='_blank'><b>מעבר דירה</b></a> - החלפת מנעולים

היות ומדובר בהליך קצר יחסית, אין צורך לפנות עבורו יום שלם אך הזמנת מנעולן ותיאום של החלפת מנעולים יכולה לקחת מספר ימים ולכן, תאמו זאת לרגע בו אתם מתכוונים להתחיל להכניס פריטים לבית, גם אם מדובר בכמה שבועות לפני שאתם הדיירים עוברים פיזית לבית.

סוגי מנעולים נפוצים

לפני שהזמנתם מנעולן מקצועי, כדאי שתבינו את הז'רגון המקצועי ואת טיב המוצרים ואת ההבדלים ביניהם. בדרך הזו, יהיה לכם קל יותר להחליט, לפי המלצתו של המנעולן, איזה סוג מנעול אתם רוצים לדלת הכניסה. 

מנעול צילינדר - זהו המנעול המוכר ביותר ומותקן כסטנדרט בכל דלת בישראל. מנגנון הצילינדר הוא מנגנון אמין ויעיל המורכב מקונסטרוקציית גליל הבנויה ממספר זיזים. כאשר מוכנס המפתח הנכון הזיזים יכולים לבצע התמזגות מלאה עם המפתח וכך נוצר מצב בו יכול המפתח להסתובב ולבצע פתיחה של המנעול. צילינדר הרב בריח המוכר מספק נעילה על פי מנגנון הצילינדר מארבעה כיוונים בו זמנית. ישנם אפילו מנעולי צילינדר מתקדמים המונעים ממשכפלי מפתחות לשכפל את המפתח שלכם ללא כרטיס חכם שמתיר את תהליך השיכפול.

מנעול לשונית - זהו מנגנון הנעילה הפשוט והעתיק ביותר שקיים בשימוש כיום.
בעזרת התאמת מפתח הקרוי "מפתח 0" ניתן לסובב את לשונית המנגנון עם לשונית המפתח. לשונית המנגנון נכנסת לכוך של הדלת ובכך מבצעת נעילה. המנעול אינו נחשב בטיחותי מספיק לדלתות ראשיות אך מעולה וזול לנעילת דלתות פנימיות.

מנעול אלקטרוני - אלו הם מנעולים חשמליים המבצעים נעילות מסוגים שונים (בעיקר נעילות רב בריח, או אפילו נעילות אלקטרוניות או מגנטיות), תוך כדי ביצוע פתיחה ונעילה על ידי מנגנוני אימות שמשמים זיהוי הרשאה על ידי קודים או כרטיסים מגנטיים. אלה נחשבים מנעולים יקרים יותר אך מאפשרים בטיחות מוגברת שאין מתחרים לה.

בררו על המנעולן שלכם

כאשר בוחרים מנעולן, חשוב שתדעו אצל מי אתם מפקידים את מפתן דלתכם ואת האפשרות להיכנס אל ביתכם. כמובן שאין צורך להיכנס לפאניקה ולוותר אל השימוש בבעל מקצוע רק בגלל הפחד והאפשרות של הכרות מפוקפקת עם שרלטן. מנעולנים בישראל מקבלים הסמכה ותעודת אשר מאפשרת לכם לבדוק איזה מנעולן ניתן לסמוך עליו ומאיזה כדאי להימנע. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לדרוש ולראות את המסמכים המתאימים ולוודא שניתן לסמוך על אותו מנעולן.

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט