מוקד שירות לדייר: 072-2222191

טיפים לקראת מעבר דירה - חלק ראשון

בתחרות בין החברים שערכנו לאחרונה בין חברי דף הפייסבוק של סוגרים הכל לדירה, ביקשנו טיפים של החברים לקראת מעבר דירה. קיבלנו עשרות של תגובות, רציניות ומצחיקות וטיפים מעולים. אז אנחנו מעלים את זה גם לאתר.

טיפים לקראת מעבר דירה - חלק ראשון


ראשון: הטיפ הזוכה שלנו:

מעבר דירה הוא לא תמיד עניין פשוט
לכן חשוב ורצוי להיפטר מכל שטות.
להתחיל לארוז חודש קודם זה סביר
לסמן ארגזים, ולהזהיר – זה שביר!
לשריין מראש חברת הובלה אמינה זה חשוב
כי אחרת העניין יכול להיגמר מאד עצוב ...
ביום המעבר לדאוג לבייביסיטר לילדים - אצלם בלאגן זו אומנות
הם מאבדים מהר מאד את הסבלנות!!
על 'חברת ניקיון' אולי עדיף לוותר או לפחות להוריד ציפיות
קחו בחשבון ש*אתם* עדיין תצטרכו לנקות.
ולסיום, לקבל את העובדה שיום המעבר הוא מעייף
אבל תחשבו על הכניסה לדירה החדשה – בסוף מובטח כייף!

<a href='business.asp?bid=61' target='_blank'><b>מעבר דירה</b></a> - טיפים למעבר דירה, סוגרים הכל לדירה

מעבר דירה זה כאב ראש לא קטן. כשחזרתי לארץ מחו"ל הייתי צריכה לארוז דירה שלמה וגדולה. המחשבה על החזרה הייתה לי קצת קשה ועוד לארוז בכלל היה לי קושי עצום. אז החלטתי שמספיק קשה לי ואני שוכרת חברה שתארוז בשבילי. הם היו מהירים, יעילים ומאוד זריזים רק חבלל שהם לא באו גם לפרק את זה בארץ...
אז הטיפ שלי הוא אם יש מישהו שיכול לעשות את זה בשבילכם אז למה לא?!?

טיפים למעבר דירה:

  1. לא לחכות לרגע האחרון- יש לברר על מובילים לפחות שבועיים לפני, כדי שהכל יתממש בזמן הנכון ובשעה הנכונה. זה גם מה שיוריד לחצים מיותרים כשקובעים מראש על מועד המעבר דירה.
  2. ידוע שכל חפץ נוסף להובלה הוא תוספת תשלום לא קטנה ולכן ככל שתארזו או תקחו בעצמכם או בעזרת משפחה וחברים וגם להיעזר ברכב הוא מכיל המון!! ככה תמעיטו בכמות הדברים להובלה וככה עלות ההובלה תרד.
  3. אתם תתקלו בדברים שעברו זמנם או שאינכם צריכים בהם אל תזרקו אותם! אלא תתרמו אותם בקופת העיר שלכם! ככה תרוויחו גם את המעשה הטוב שעשיתם!! בהצלחה!!:- )

 

כמה מפתיע! בדיוק ביום חמישי האחרון קיבלנו מפתח ולכן אני בהחלט יכולה לתת טיפים למעבר דירה. הטיפ העיקרי שלי הוא לנהל יומן, ממש כמו בחמ"ל, בעת המעבר הראש טרוד ואם לא הכל רשום ומתוכנן עלולים לשכוח, אז החל מהדברים הכי פשוטים, יום קבלת המפתח, העברת הכספים, מתי משפצים, מתי מובילים, אפילו מי שומר על הילדים באיזה יום, התקנת כבלים ואינטרנט, קניות לבית בקיצור לנהל יומן חמ"ל!

הטיפ שלי- לשתות הרבה אלכוהול לפני שמתחילים לארוז, ככה נהיה פחות עצבניים במעבר וגם נחסוך לנו מקום בארגז של בקבוקי השתיה החריפה...

אני עברתי דירה לפני חצי שנה. ובאמת הטיפ שלי למעבר דירה הוא לעשות רשימה של טלפונים של בעלי מקצוע - תכנון לו"ז מי בא ומתי, אנחנו לקחנו למשל גם חברת הובלות והם שברו לנו חלק מהרהיטים כמובן בלי כוונה אבל תבדקו טוב טוב שיש ביטוח לחברה שניתן לקבל זיכוי על דברים שנשברו בדרך. תספרו את הארגזים שנתתם למובילים ותספרו אחריי שהורידו את הכל. כמובן שעדיף לשמור על ידכם חפצים אישיים ודברי ערך . לרשום על כל ארגז מה יש בפנים זה חובה הייתי מוסיפה אבל מדבקות בכל מיני צבעים למשל המדבקה בצבע כחול, חדר ילדים צהוב וכו'... עדיף גם שלכל אחד מהמשפחה יהיה תפקיד. אחד יהיה זה שהתפקיד שלו להעביר את הכתובת ממקום מגוריו בעבר למקום מגוריו היום, השני זה לרשום את המונה האחרון של הגז/מים וכד' להעביר לחברות וכו'...העיקר להעביר את מעבר הדירה בהנאה וברגיעה .

הטיפ שלי הוא דבר ראשון לנשום עמוק! אריזות זה יכול להיות דבר מתיש ומייאש אך יכולה להיות גם הזדמנות פז לאסוף את כל הדברים שאנחנו לא משתמשים בהם... שמלה שלא נלבשה מעולם, כלים שלא בשימוש, ג'ינס מסוף כיתה יב' שעם כל הצער שבדבר כבר לא יעלה עלינו וכו'... גם הזדמנות מצויינת עבורינו לארוז פחות ולעשות סדר בדברים, ובעיקר לעשות מצווה גדולה ולהעביר את כל הדברים שלא שמישים לתרומה לעמותות או לאנשים שונים... עושה סדר גם בארון וגם בנשמה :)

להזמין את כל החברים המפרגנים לארוחה מדליקה כדי להיפטר מכמה שיותר מוצרי מזון בבית ומהמשקאות ואז לארגן תחרות מי אורז/ת הכי מהר את הספרים, הדיסקים, כלי הבית וכו'. למנצח/ת תנתן הזכות גם להעביר חלק מהדברים לדירה החדשה. כולם יוצאים מרוצים, שבעים ובעיקר מרגישים אהובים ואלופים! :)

הובלה אמינה יכולה לחסוך לכם הרבה עוגמת נפש. מישהוא ששמעתם עליו המלצות כולל פרוקים והרכבות. לא לחסוך בהובלה גם אם אתם עוברים לבניין שממולכם. הי קצר ונוח.

הטיפ שלי הוא תזרקו את כל הזבל שאספתם, עכשיו זה הזמן. פתאום תגלו שחצי ממה שבבית לא באמת נחוץ. יאללה, לשכנים, לחברים ולפח הזבל. לבית החדש רק מה שצריך

הטיפ שלי הוא פשוט לזרוק או לתרום כמה שיותר כדי לא להעמיס ולהכביד על עצמכםף סתם ניירות או בגדים ואפילו חפצי נוי. לקחת רק את מה שאתם באמת צריכים :)

להתראות בחלק הבא של הטיפים! בקרוב באתר

מידע נוסף: הובלת דירה

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט