מוקד שירות לדייר: 072-2222191

טיפים לקראת מעבר דירה - חלק שני

החלק השני של התחרות בין החברים שערכנו לאחרונה בין חברי דף הפייסבוק של סוגרים הכל לדירה, ביקשנו טיפים של החברים לקראת מעבר דירה. קיבלנו עשרות של תגובות, רציניות ומצחיקות וטיפים מעולים. תהנו

טיפים לקראת מעבר דירה - חלק שני


איכשהו יצא שבשש השנים האחרונות, עברנו דירה כל חצי שנה בממוצע. סיגלנו לנו כבר הרגלים של אלופים - חודש לפני המעבר מתחילים לאסוף ארגזים איכותיים ועיתונים ישנים ולאט לאט אורזים כל מה שלא בשימוש יומיומי. ביומיים האחרונים שהם הכי לחוצים, נשאר לארוז מעט מאוד ארגזים, של הדברים ההכרחיים מה שמוריד המון מהלחץ. את הארגזים אנחנו ממספרים וכן מסמנים מה שביר ומה הם מכילים ולא שוכחים לכתוב על צד הארגז שהרי הצד העליון יהיה מוסתר ע"י עוד ארגז שיהיה עליו... בזמן האריזה, רושמים במסמך וורד מסודר שנוח לחפש בו, את מספר הארגז ובדיוק מה יש בו (מלבד החדר אליו הוא שייך, זאת כמובן רושמים גם על הארגז עצמו), כך אם צריכים משהו, ניתן למצוא אותו בקלות. ניתן גם להדפיס את הרשימה לכל מקרה.

<a href='business.asp?bid=61' target='_blank'><b>מעבר דירה</b></a> חדשה - טיפים

את הארגזים עם דברי הערך והדברים השבירים מאוד, לעולם לא מעלים על המשאית של המובילים, אלא מעבירים לבד ברכב, בזהירות הראויה.

כשבועיים לפני המעבר, להפסיק לקנות דברים שמתקלקלים ולא ישרדו מעבר דירה, חבל על הכסף והרבה יותר קל לרוקן מקרר שכבר חצי ריק. גם ככה בימים שלפני המעבר חבל להשתמש בכלי המטבח ועדיף לארוז, להנות כמה ימים מאוכל TA ולחדש מלאים בבית החדש.

הטיפ הטוב ביותר שלי לפני שעוברים דירה הוא לבצע ריסוס וצביעה של כל הדירה לפני שנכנסים או מעבירים את הדברים לדירה, לאחר שכבר עוברים לדירה עצמה קשה לצבוע או לעשות ריסוס, כי זה דורש להתפנות מהבית להזיז את החפצים ולנקות בלי סוף.

לכתוב על כל ארגז מה התכולה שלו, ואז לאחר שמגיעים לדירה החדשה לפרוק רק את התוכן של הארגזים הדחופים, את הארגזים האחרים ניתן לפרוק בלי לחץ במשך מספר שבועות. כלום לא בוער, ותזכרו הארגזים יחכו בשקט, אז הכי טוב בלי לחץ - לא צריך לפרוק את הכל ביום אחד.

הטיפ שלי למעבר דירה דבר ראשון לקחת כדור הרגעה למה הבלגן יכול לייאש .. דבר שני לארוז הכל ולצלם תמונה להדביק אותה על הארגז עצמו ככה שהקרטונים מגיעים לבית החדש לפרק אותם יהיה יותר קל כי התמונה תמחיש מה כל דבר שנמצא בארגז ואיפה הוא צריך להיות . דבר שלישי דברים שבירים כמו כוסות וזות בירושה בקיצור שביר ויקר לקחת בעצמכם ולא לתת למובילים לקחת ככה תוודאו שהדברים מגיעים שלמים מבלי שישברו לכם . דבר רביעי קחו הכל בכיף כמו שאומרים משנה מקום משנה מזל בהצלחה בדירה החדשה נשיקות .

הטיפ שלי למעבר דירה שמאוד עוזר זה לכתוב על כל קרטון מה יש בו ..וככה שעוברים דירה חוסכים המון זמן על סידור כי כל קרטון הולך מייד למקום בזכות זה שהיה רשום על הקופסא לאן הוא שייך וכמובן גם מה ששביר לכתוב על הקרטן שביר בקיצור עובד חוסך המון זמן וממליצה לכולם

הנה הטיפ הכי שווה: יש להימנע מהשקיית עציצים יום לפני העברת דירה.אתם לא רוצים עציץ נוזל.....:)

הטיפ שלי לנוח לפני שחושבים להתחיל לארוז ואז לגיס כמה חברים ואג העברת דירה היא הזדמנות מצוינת להפרד מחפצים ישנים ומיותרים ואת הדברים שהגיע זמנם אז החברים גם יעזרו לכם להפרד בקלות מהדברים:)

הטיפ שלי לרשום על כל קרטון לאיזה חדר הוא מיועד,וכשהמובילים באים הם יודעים איפה לשים את הקרטונים וככה הרבה יותר קל לסדר את הבית(קרטונים של המטבח יהו במטבח,קרטונים של החדר שינה יהיו בחדר שינה וכו')

מידע נוסף: הובלת דירה

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט