מוקד שירות לדייר: 072-2222191

בדק בית לפני כל רכישת דירה או בית

עוברים לדירה חדשה? עובדה ידועה היא שכאשר אנו עומדים לפני רכישה, ההמלצה היא לבצע בדיקת ביקורת מבנים אשר מוגדרת כבדיקת בדק בית שיכולה לחסוך כסף ועוגמת נפש.

בדק בית לפני כל רכישת דירה או בית


מספר חודשים לאחר קבלת נכס אשר רכשנו אנו נתקלים לא פעם בליקויי בניה כמו סדקים בקירות, רטיבות בקירות, נזילות מהתקרה וכדומה.

על כן עלינו להזמין חברה המתמחה בתחום איתור ליקויי בניה, אשר תבצע ביקורת מבנים, בדיקה המבוצעת על ידי מהנדס מוסמך, המספק חוות דעת הנדסית המקבצת את כל ליקויי הבניה הקיימים בנכס, וכך הקבלן מקבל פירוט מלא לגבי התיקונים אשר עליו לבצע בטרם קבלת המפתח לנכס.

בדק בית

הדוח ההנדסי מפרט סדקים בקירות במידה וקיימים, רטיבות בקירות או איתור נזילות מהתקרה וליקויים נוספים אשר קיימים בנכס, ובמידה והקבלן מסרב לבצע את התיקונים, או מתנער מהאחריות לאמת גימור בניית הנכס, חוות דעת הנדסית זו משמשת כראיה משפטית הקבילה לצורך תיאור רמת הנכס בבית משפט.

מה כוללת ביקורת מבנים

בדיקת בדק בית יכולה להתייחס לנכס פרטי של לקוחות פרטיים הרוכשים לעצמם נכס, יכולה להתייחס לפיקוח בנייה לדוגמה בביצוע של חיזוק בניין על פי תמ"א 38, או להתייחס לשטח המשותף בבניין כאשר מבצעים לבניין כולו ביקורת מבנים – לובי, מסדרון בכל קומה, חניות, חדר אשפה, גישה, גג, קירות חיצוניים וכדומה.

הבדיקה כוללת בדיקת מערכת החשמל, צנרת ואינסטלציה, קונסטרוקציה ומבנה, וכל מערכת הקשורה לנכס, גם מבחינה כירורגית של איכות החומרים ובנייתם, וגם מבחינה אסתטית לגבי מראה הנכס ורמת הגימור של הבניה.

מהנדס מוסמך מגיע עם כל האמצעים הטכנולוגיים המקצועיים על מנת לאתר ליקויי בניה, כמו מצלמה תרמית, סיבים אופטיים וכדומה, כלים אשר מאפשרים לאתר ליקויי בניה גם בטרם יכולים לזהות אותם בעין בלתי מקצועית, ובטרם הם מגיעים למפגע בטיחותי ברמת סיכון גבוהה.

חברה מקצועית לצורך איתור ליקויי בניה

כאשר אנו רוכשים נכס רצוי שנזמין חברה מקצועית המתמחה בביצוע בדק בית איתור ליקויי בניה, כמו סדקים בקירות, רטיבות, או איתור נזילות, בשל העובדה שרק חברה המתמחה בתחום זה תספק עבור השירות מהנדס מוסמך המתמחה בהנדסה אזרחית ופיקוח בניה, ואשר יכול לספק עבורנו חוות דעת הנדסית אשר תשמש כראיה משפטית על מנת שנבטח את עצמינו כך שהנכס שנקבל יהיה ראוי למגורים ויהיה משתלם עבור סכום הכסף אשר שילמנו עבור רכישתו.

קיימות מספר חברות בדק בית בישראל ומומלץ לבדוק שהחברה אשר אנו מזמינים הינה אמינה, מוכרת ומקצועית לביצוע השירות, כמובן יש לבדוק שהמהנדס הנו מהנדס מוסמך ומקצועי על ידי הצגת תעודה מתאימה, וכמובן אמצעים טכנולוגיים מקצועיים.

אסור לנו להקל ראש בביצוע הבדיקה שכן מדובר בביטחון ילדינו, בנכס השווה כסף רב, וברמת שגרת החיים השוטפת.
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט