מוקד שירות לדייר: 072-2222191

על נגרים פרטיים למטבחים

רכישת מטבח הינה חלק חשוב מתהליך שיפוץ או בנייה. זאת מאחר ומטבחים הינם מוצרים יקרים המהווים את לב הבית. כמה עולה מטבח אצל נגר? אולי תמצאו את התשובה בכתבה הבאה

על נגרים פרטיים למטבחים


רכישת מטבח הינה חלק חשוב מתהליך שיפוץ או בנייה. זאת מאחר ומטבחים הינם מוצרים יקרים המהווים את לב הבית ונדרשים להיות פרקטיים, יעילים ונוחים, וכמו כן להתאים בעיצובם ובגודלם לצרכיהם ולטעמם של הדיירים. לכן, אנשים רבים פונים אל נגר פרטי מקצועי ומנוסה בתכנון ובניית מטבחים, המספק מוצר איכותי וחדשני בהתאמה אישית מלאה, ובעלות המתאימה לכיס הלקוח.

נגר פרטי ליצירת מטבח מותאם אישית

הזמנת מטבח מחברת מטבחים דורשת מהלקוח להתפשר ולהתאים את צרכיו וטעמו לפורמטים המוצעים בשוק. מאידך, בעזרת נגר פרטי ניתן לתכנן ולעצב מטבח ייחודי ומקורי, המותאם במדויק לצרכי בעליו מבחינת מבנהו, גודלו, חומרי הגלם שלו וצבעיו. הנגר נפגש עם הלקוח או מעצב הפנים ומתכנן ביחד עימם את המטבח, כך שיתאים באופן אופטימאלי לבית המשופץ או החדש.

נגרים פרטיים - לבניית מטבח

שירות אישי ומלא עם נגר פרטי

אחד היתרונות החשובים שברכישת מטבח מנגר פרטי, טמון ביכולתו של בעל המקצוע לספק שירות אישי מקיף ומלא, אותו המודל העסקי של חברות רהיטים אינו מסוגל לספק.

שירות זה כולל הגעה של הנגר לבית הלקוח, ביצוע מדידות במקום, תכנון המטבח מהיסוד בהתאם לתנאי הבית ודרישות הלקוח, בניית המטבח בתיאום עם שאר בעלי המקצוע העובדים בשיפוץ או הבנייה, וכן התקנת המטבח וביצוע תיקונים במידת הצורך. מעבר לכך, תכנון המטבח נעשה בשיתוף מלא מול בעלי הבית ומעצביו, החל משלב התכנון, דרך הבנייה עצמה ועד להתקנתו בבית. זוהי שיטת עבודה המאפשרת ירידה לפרטים הקטנים ביותר של המבנה, הגודל והחומרים המרכיבים את המטבח לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

נגר פרטי חוסך בעלויות המטבח

חשוב לדעת כי למרות שמטבח המתוכנן ונבנה אצל נגר פרטי מהווה עבודה אישית וייחודית, במרבית המקרים עלויות רכישתו זולות באופן משמעותי בהשוואה לקנייה מחברות מטבחים.

כאשר רוכשים מטבח מחברה עלותו הגבוהה כוללת את המוניטין שלה וכן שרשרת ארוכה של ספקים, יצרנים ואנשי מכירות שיש לכסות על הוצאותיהם. מנגד, רכישת מטבח ממקור ראשון חוסכת באופן ניכר בעלויות הייצור ולכן גם מוזילה את המחיר. מעבר לכך, עלות המטבח פתוחה למשא ומתן מול נגר פרטי בעוד שמחירון של חברות מטבחים הינו סופי וקבוע מראש.

נגר פרטי לבניית המטבח שלכם

הזמנת נגר פרטי למטבח מחוץ לשבלונה

מטבח מנגר פרטי יוציא אתכם מהשבלונה של חברות הרהיטים, ויזכה אתכם במוצר איכותי ומקורי המותאם במדויק לצרכיכם. אם גם אתם מעוניינים במטבח איכותי ומעוצב, לחצו כאן לקבל כבר עכשיו הצעת מחיר מטעם נגרים פרטיים, ולהיווכח במו עיניכם בכדאיות הרכישה. 
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט