מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מקלחונים לפי מידה - מדריך קצרצר לרוכשי דירות ומשפצים

אנשים רבים מעוניינים בחידוש מקלחון אך מוגבלים בשטח החלל העומד לרשותם, או מבקשים מקלחונים לפי מידה שאינו תואם למוצרים הסטנדרטיים שבחנויות וברשתות.

מקלחונים לפי מידה - מדריך קצרצר לרוכשי דירות ומשפצים


אנשים רבים מעוניינים בחידוש מקלחון אך מוגבלים בשטח החלל העומד לרשותם, או מבקשים מקלחון ייחודי שאינו תואם למוצרים הסטנדרטיים שבחנויות וברשתות. במקרים אלו יש לרכוש מקלחונים על פי מידה מחברות ומבעלי מקצוע, המציעים מקלחונים במגוון סוגי עיצוב, ברמות גימור גבוהות, ובהתאמה לצרכיו ולטעמו של הלקוח.

מתי חשוב לרכוש מקלחונים לפי מידה

מקלחונים לפי מידה חשובים במיוחד לאנשים שחדר המקלחת שלהם קטן מהסטנדרט המקובל בחנויות, וגם למי שמעוניין במקלחון בעל עיצוב ייחודי ומקורי. מעבר לכך, מקלחונים שאינם בעלי התאמה מדויקת לחלל בו הם ניצבים גורמים פעמים רבות לדליפת מים לחדר, ועם הזמן נוצרות בעיות רטיבות, עובש ופטריות. מלבד זאת, מקלחון שאינו נבנה בהתאמה ונדחס לחלל קטן גורם לאי נוחות בעת השימוש, בעיקר עקב מיקום לא נכון ופרקטי של רכיבי המקלחת כדוגמת סוג פתיחת הדלתות או מיקום ראש הטוש.

מקלחונים על פי מידה, צורה וסוג

מקלחונים על פי מידה מוצעים בשוק במגוון רחב של צורות, ויש לבחור בצורה המתאימה לצרכי החלל ולטעמם האישי של דיירי הבית. בין צורות המקלחונים הקיימות ניתן למצוא מקלחונים מעוגלים, פינתיים וחזיתיים, וכן מקלחונים בצורת לוטוס או קטומים, כאשר כל צורה של מקלחון אפשר לקבל במידה הרצויה. כמו כן, ניתן לבחור מקלחונים על פי מידה מסוגים שונים של חומרי גלם וטכניקות פתיחה המוצעים בשוק. לדוגמא, ניתן להזמין מקלחון מזכוכית שקופה או זכוכית חלבית, ומקלחונים בעלי דלת הזזה, דלת מתקפלת או שתי דלתות נפתחות.

מקלחונים לפי מידה

תכנון מקלחונים לפי מידה

תכנון מקלחונים על פי מידה כרוך בשקלול של מספר פרמטרים הקובעים את גודלם. בראש ובראשונה ייקבע גודל המקלחון בהתאם לחלל הנתון ובמבנה חדר האמבטיה והאבזרים הנוספים, כדוגמת אסלה, כיור או אמבטיה. מלבד זאת, יש לתכנן את המקלחון בהתאם לייעודו כגון לשימוש יחיד, תינוק, זוג או אדם המוגבל בתנועתו. כמו כן, חישוב גודל המקלחון יכלול את כל הרכיבים המבוקשים בו, כדוגמת מספר ראשי הטוש, פינת ישיבה, מערכת עיסוי או מערכת אדים. עקב ריבוי הגורמים המשפיעים על בחירת גודל המקלחון, מומלץ להיעזר באיש מקצוע מיומן שיערוך מדידות וחישובים.

מקלחונים לפי מידה – שירות מקצועי

בעזרת איש או חברת מקלחונים מקצועיים תזכו במוצר התואם במדויק לצרכיכם. במידת הצורך, בעל המקצוע יגיע לביתכם לעריכת מדידה מדויקת של גודל המקלחון, ולאחר מכן תישלח לביתכם הצעת מחיר עבור המקלחון המבוקש. אחרי שתאושר הצעת המחיר ייוצר עבורכם מקלחון איכותי בתהליך האורך בממוצע כשבועיים, כשעם סיומו יישלח המקלחון ויותקן בביתכם.

מעוניינים לקבל הצעות מחיר עבור מקלחון המתאים לטעמם וצרכיכם? הינכם מוזמנים ליצור עימנו קשר.
לחצו כאן לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד! 
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט