מוקד שירות לדייר: 072-2222191

חברות המזגנים המובילות בישראל

הקיץ הישראלי יחד עם העלייה המתמדת ברמת החיים, הובילו לכך שהדירות כיום מצוידות במזגנים. יצרניות המזגנים הגדולות בארץ הן תדיראן, טורנדו ואלקטרה. סקירה

חברות המזגנים המובילות בישראל

חושבים על רכישת מערכת מיזוג לדירה? לחצו כאן והצטרפו לרכישת מערכת מיזוג עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


הקיץ הישראלי המהביל, ביחד עם העלייה המתמדת ברמת החיים, הובילו לכך שרוב הדירות החדשות מצוידות במזגנים, ומזגנים רבים מותקנים בדירות ישנות יותר, כחלק משיפוץ כללי או לא. יצרניות המזגנים הגדולות בארץ הן תדיראן, טורנדו ואלקטרה, המחזיקות כל אחת בכ- 30% ממכירות המזגנים. 10% המכירות הנוספות מתחלקות בין כמה יצרניות קטנות יותר, כשהבולטות ביניהן הןLG  ומיצובישי, שהכניסה את טכנולוגיות האינוורטר החדשנית.

חברות מזגנים מובילות בישראל

מזגני אלקטרה

אלקטרה היא חברת מיזוג האוויר הותיקה בארץ ופועלת משנת 1945. חברת אלקטרה מוצרי צריכה עוסקת בייצור מערכות מיזוג אוויר, כמו גם ייצור מעליות, מותרי תשתית חשמליים וביזמות נדל"ן. כל מזגני החברה נושאים תווי תקן בינלאומיים ומאושרים על ידי מכוני התקנים המובילים בעולם , ביניהם תו התקן הבינלאומי  ISO 9001. בסקר גלובס קיבלה החברה את הציון הגבוה ביותר מבין כל החברות בתחום השירות.

מזגני תדיראן

תדיראן היא מחברות המזגנים הותיקות בארץ, ופועלת משנת 1962 . חברת תדיראן עוסקת בייצור של מזגנים ומקררים, וכן מייבאת ומשווקת מוצרי חשמל ביתיים שונים. החברה מזוהה בעיקר עם מיזוג האוויר. כל מזגני תדיראן מצוידים באישורים של מכון התקנים הישראלי ובתו איכות בינלאומי. בסקר שביעות רצון של גלובס הובילה תדיראן בשביעות הרצון הכללית, בעיקר מהחימום ומהפונקציות השונות.

מזגני טורנדו

חברת טורנדו עוסקת בקניית מזגנים ושיווקם. החברה הוקמה בשנת 1989 וכיום היא, כאמור, אחת משלוש החברות הגדולות בארץ לשיווק מזגנים. חברת טורנדו פועלת בזירה הבינלאומית בהצלחה גדולה, ומייצאת בכל שנה כ- 23 מיליון מזגנים ל- 150 מדינות. לחברה יותר ממאה דגמי מזגנים שונים, המותאמים לשווקים השונים בעולם. כל מזגני טורנדו נושאים תווי תקן בינלאומיים, ובחברה שמים דגש מיוחד על חיסכון באנרגיה. בסקרי שביעות הרצון של גלובס הייתה שביעות רצון גבוהה מהפונקציות השונות הקיימות במזגני החברה.

מזגני מיצובישי

חברת מיצובישי פועלת בעולם מתחילת שנות ה-40 של המאה ה-20 ומספקת שירותים למזגני אוויר. מוצרי החברה נחשבים למובילים בעולם אך נתח השוק שלהם בארץ הוא עדיין קטן. מיצובישי נחשבת לחברה מובילה בתחום הטכנולוגי ופועלת לקידום נושא החיסכון באנרגיה.

מזגני LG

חברת LG  הקוריאנית עוסקת בייצור, ייבוא ושיווק מוצרי חשמל שונים, כולל מזגנים, והוקמה בשנת 1985. נתח השוק של חברתLG  בישראל הוא קטן יחסית, על אף שדגמי החברה נחשבים למובילים בעולם בכל קנה מידה, ומאופיינים בעיצוב חדשני, בפשטות הפעלה ובשמירה על איכות הסביבה וזיהום סביבתי מינימלי. בסקרי שביעות הרצון של גלובס זכתה LG  לציונים הגבוהים ביותר בכל התחומים – קירור, חימום, עיצוב, פונקציות, מחיר, שירות, כמות הרעש וצריכת החשמל.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט