מוקד שירות לדייר: 072-2222191

חיפוי זכוכית בעיצוב המטבח

מעצבים את המטבח? חיפוי קירות מזכוכית זאת הצעקה האחרונה. חיפוי קירות מזכוכית בא להחליף את הקרמיקה המסורתית, משתמשים במשטח זכוכית מעוצבת אחד

חיפוי זכוכית בעיצוב המטבח


מה זה בכלל? חיפוי קירות מזכוכית בא להחליף את הקרמיקה המסורתית, כאן משתמשים במשטח זכוכית מעוצבת אחד שבא לכסות את הקיר כולו.

חיפוי קירות בזכוכית - פיתרון פראקטי לקירות המטבח

אז מה חשוב לנו במטבח או יותר נכון בחיפוי הקיר של המטבח? קודם כל במטבח עובדים עם מים או אדים שנוצרים בזמן הבישול, לכן חשוב מאוד שהקיר יהיה מחופה במערכת טובה ולא יפגע. בעיה נפוצה שקיימת בחיפוי קראמיקה או חרסינה היא רטיבות שחודרת דרך החיבורים בין האריכים. בשימוש בחיפוי זכוכית משתמשים במשטח או פלטה אחת ללא חיבורים כך שמצמצמים את האפשרות של חדירת רטיבות ופגיעה בקיר. בנוסף, חיפוי המטבח חשוף ללכלוכים שנוצרים מהבישול, כמו לדוגמה שמן מהבישולים. ניקוי של חיפוי זכוכית הוא קל ופשוט ולא מצריך השקעה מרובה. יתרון פראקטי נוסף הוא הזכוכיות עצמן, השימוש בזכוכיות חזקות שעמידות מפני חתכים, שריטות ושאר 'צלקות' הופך את סוג חיפוי זה לפראקטי מאוד עבור מטבחים.

חיפוי זכוכית במטבח

מגוון אפשרויות עיצוב

אז כיום שהמטבח ברוב הבתים הוא חלק מחלל גדול שכולל גם את הסלון וגם את פינת האוכל, העיצוב שלו הפך להיות לא פחות חשוב. בעיצוב המטבח אנו רוצים להשתמש בחיפוי שיתאים לשאר חלקי החלל, שיתאים לכיור, לארונות המטבח, לפינת האוכל ואפילו לריהוט בסלון. כיום ישנו מגוון עצום של זכוכיות בצבעים שונים, מגוון של דוגמאות על הזכוכית והדפסים בצורות שונות וכמובן ניתן לשלב בין הצבעים לדוגמה הרצויה. המגוון העצום הזה הופך את הבחירה בחיפוי זכוכית בעיצוב המטבח לנגיש וקל לעיצוב ומותאם כמעט לכל ריהוט שיש לכם.

אז דקה לפני שבוחרים חיפוי זכוכית למטבח

אז ממה בכל זאת צריך ל'היזהר'? המגוון העצום של הצבעים, הצורות והדוגמאות לפעמים רק מקשה עלינו את הבחירה. אז נכון שאנחנו רוצים לעצב את המטבח בצורה הכי עכשוית שיש והכי אופנתית שיש אבל אנחנו צריכים לזכור כי מדובר באופנה והיא חולפת, והמטבח לא, לפחות אצל רובינו. אז, כשבוחרים חיפוי זכוכית צריך לבחור כזה שאנחנו מאמינים שיתאים לנו גם עוד חמש או עשר שנים, פשוט לבחור צבע ודוגמה סולידיים או בצבע שתמיד אהבתם או דוגמה לא גרנדיוזית מידי כזאת שנעימה לעין, אנחנו הרי נצטרך לראות אותה כל יום ואפילו כמה פעמים ביום.

אז שיהיה בהצלחה עם חברות מטבחים!!
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט