מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מהם השלבים בדרך לארון ההזזה המושלם בשבילכם?

ארונות הזזה הפכו למוצר סטנדרטי בקרב דיירים שעוברים לדירה חדשה. פתרונות הפרזול והעיצובים מגוונים, אז איך אפשר לעצב את הארון שלכם?

מהם השלבים בדרך לארון ההזזה המושלם בשבילכם?


אז בחרתם בארון הזזה לחדר השינה שלכם או של הילדים. ארונות הזזה הם כיום אחד הפתרונות המועדפים בתחום הארונות, לא רק בגלל היתרון הבולט שלהם בחיסכון במקום ומילוי נישות קטנות בבית אלא גם בגלל מגוון האפשרויות לעיצוב אישי של ארון הזזה גם מבחינה חיצונית וגם בסידור הארון עצמו. איך לא להיאבד או להתבלבל במגוון האפשרויות ומה לקחת בחשבון לפני שמעצבים את ארון ההזזה.

ארונות הזזה

צעד ראשון - תכנון המקום שבו ישב ארון ההזזה

כמובן שהצעד הראשון הוא מדידת הנישה או המקום בו מתכננים להרכיב את הארון. חשוב למדוד לא רק את גודל הנישה שאותה הארון יסגור אלא גם את אורך הארון כמובן, הדובה והעומק של הנישה. כמו כן יש למדוד במידה ויש, את הפאנלים, גובהם והעובי שלהם. יש לתכנן בהתאם לכך איך יראה הארון, האם יהיה עד התקרה או האם רוצים שיסגור רק חלק מהנישה.

צעד שני - תכנון פנימי של ארון ההזזה

אחרי שקבענו את גודלו של ארון ההזזה עכשיו עלינו לפנות לתכנון הפנימי של הארון. תחילה יש להחליט כמה מדפים רוצים, האם צריך לפנות מקום לתליית בגדים ואם כן אז איזה חלק הוא יתפוס בארון, כמה מגירות ואיפה הן ימוקמו, מקום לנעליים, כובעים, גרביים ועוד. בשוק כיום ישנם מגוון מוצרי פרזול לארונות ופתרונות נוחים לאחסון פרטי ביגוד והנעלה המקלים על השימוש בארון. מוצרים שכדאי להכיר ולשקול שימוש בהם וזאת בהתאם לצורך, לגודל ולא פחות חשוב בהתאם למשתמש בארון עצמו. אם מדובר בארון לחדר ילדים נשתמש בתיכנון שיהיה נוח לשימושו של הילד ואם מדובר בארון בחדר השינה שישמש את ההורים נוכל להשתמש במוצרי פרזול ובפתרונות אחסון שונים לגמרי.

צעד שלישי ואחרון - עיצוב חיצוני של ארון ההזזה

למרות שלפעמים זה נראה הכי חשוב, העיצוב החיצוני שלארון ההזזה הוא בסדר העדיפויות בא הסוף. כיום ניתן לבחור במגוון חומרים לדלתות ארון ההזזה,מעץ קלאסי (פורנירים), פורמיקות במגוון צבעים וציפויים, פולימרים שונים ואפילו זכוכית במגוון צבעים הדפסים וציורים. בחירת הדלתות של הארון צריכה לקחת בחשבון לא רק יופי אלא גם שימושיות, במידה והארון יהיה בחדר ילדים שבו ילדים משחקים ולפעמים אפילו משתוללים, עדיף להשתמש בחומר חזק יותר כמו עץ או פורמיקה. במידה ומדובר בחדר שקט יותר ניתן לבחור בדלתות מחומרים שונים ואפילו זכוכית ולהשקיע יותר בעיצוב הדלתות החיצוניות של ארון ההזזה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט