מוקד שירות לדייר: 072-2222191

איך תחסכו אלפי שקלים בשנה בתחזוקת הבניין?

קיימות מספר סוגיות על הפרק כאשר דיירים מתאכלסים בבניין המשותף. חלק גדול מנושאים אילו אינו מוכר כלל לדיירים ואף לא לועד הבית בבניין, קרי נציג הדיירים.

איך תחסכו אלפי שקלים בשנה בתחזוקת הבניין?


מאחר ולנציג הדיירים, יש החלטות רבות לקבל ולחתום על העברת השטחים הציבוריים לרשותו, חשבנו שנכול לכתוב על נושאים אילו ולפרט את האתגרים שעומדים בפניכם.

מאחר ולרוב הדייירים שמתאכלסים בבניין המשותף, אין ידע או מומחיות במערכות הבניין, השטחים המשותפים, וכן מה יש לבדוק ולשאול כאשר מקבלים אחריות על שטחים אילו, יכול להיווצר מצב שהדייירים ובראשם הוועד יעשו טעויות שיכולות לעלות ביוקר לבניין. הן מבחינת בטיחות ותחזוקה נכונה של המערכות בבניין המשותף והן מבחינת עלויות, וביזבוז מיותר של כסף.

מה הם התחומים שיש לבחון ולהתעמק? ממה מתחילים? מה חשוב לשים דגש? ואיך ניתן לקבל מידע בנושאים כה מורכבים? בטח כל השאלות הללו צפות ועולות.

חיסכון באחזקת המעליות בבית משותף

אנו ננסה בכתבה הזו לעשות קצת סדר בתחום

בשנים האחרונות לאור ההתפתחות של הבנייה והצורך ברמה הלאומית לספק פיתרון לביקושים שנוצרו בשוק הנדל"ן, החלו לבנות לגובה. המשמעות היא שבנייניינים משותפים שנבנים היום, הינם בניינים מורכבים, גבוהים, אשר התחזוקה שלהם מסובכת,מורכבת ומצריכה ירידה לפרטים ולמידה של תחומים אשר אינם מוכרים לאדם מן היישוב.

אחת המטרות של כתבה זו, היא לאפשר הצצה לקורא ולספק לו גישה ואמצעים, להתמודד טוב יותר, כאשר הוא מתאכלס ומתמודד עם ספקי הבניין.

בניינים היום מתמודדים עם ציוד ומערכות מורכבות וחברות שירות הכוללות:

גנרטורים, מעלית, מהנדס מעליות, חדר משאבות, מערכות סולאריות, מערכות סיחרור, ספרינקלרים, צוברי גז.חברות ניהול.

כל תחום, הינו נושא והתמחות בפני עצמה, וכדי להתמודד עם תחומים אילו יש צורך במומחים ואנשי מקצוע עם ידע שנצבר במשך שנים.

חשוב מאוד להבין שתחזוקה לא נאותה של מערכות וציוד זה, יכולה לסכן חיי אדם וכן לגרום להוצאה כספית אדירה, וזאת ללא שום סיבה מוצדקת. אלא מתוך חוסר הבנה וחוסר הכוונה, מה נכון לעשות.

כל דייר שמתאכלס בבניין, צריך להבין שמערכות הבניין, והציוד הנלווה הינו יקר ויש לטפל בו כיאות, על מנת שיעבוד לאורך זמן וישרת את הדיירים שנים קדימה. כדי שזה יקרה בפועל ולא תגיעו לשוקת שבורה תוך חצי שנה, יש  להתמקד בלמידה אמיתית של התחום, ההתמקדות היא בעיקר, בלמצוא את הספק הזול ביותר, מבלי להבין האם הספק אמין? האם הוא מקצועי? האם הוא באמת משרת את האינטרסים של הבניין, הדיירים, או אינטרסים זרים ומנוגדים.

אחד התחומים שאנו פוגשים כבעייתים זה תחום חברות הגז, ותחום אחזקת מעליות בבניין.

כדי לספק לכם מענה כולל שיאפשר לכם לבצע את קבלת השטחים באופן הרצוי, אנו ב"סוגרים הכל לדירה" בנינו חבילת ייעוץ ייחודית אשר מספקת לכם מענה ברמת התידרוך הראשוני לגבי המערכות השונות וכן ליווי וייעוץ צמוד של שי סטולר – (שהינו אחד המייסדים של המיזם "סוגרים הכל לדירה"), הינו המייסד והבעלים של לידר ניהול – כוח הקנייה של ועדי בתים בישראל – גוף מקצועי שכל התמחותו היא לייעץ, ללוות ולספק מענה מבחינת בעלי מקצוע וחיסכון משמעותי לוועדי בתים.

נכתב על ידי:

לידר ניהול – המספקת שירות באופן שוטף למאות ועדי בתים, שחוסכים בכל שנה אלפי שקלים בזכות המומחיות וכוח הקנייה של לידר ניהול.
אם אתם מתאכלסים בקרוב, אנו מזמינים אתכם לעבור את תהליך האכלוס יחד עם שי – על מנת שתעברו את התהליך הזה באופן מוצלח, יעיל וחסכוני.

http://www.myleader.co.il

לידר ניהול
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט