מוקד שירות לדייר: 072-2222191

למה לבחור בארונות הזזה?

ארונות הזזה הם כיום התחום החם בכל מה שקשור לארונות לבית. מה היתרונות של ארונות הזזה ולמה כדאי לבחור בארונות אלו לבית שלכם?

למה לבחור בארונות הזזה?


אז ארונות הזזה הם היום הדבר, כמעט ולא תמצאו בית בלי ארון הזזה אחד לפחות ולעיתים כל הארונות בבית יהיו מסוג זה. אם בעבר ראו בארונות הזזה פיתרון 'זול' ולא איכותי כיום, עם ההתפתחות בתחום, ארונות הזזה הם הדבר הבא. אז מה עושה את ארונות ההזזה לפיתרון המועדף על ידינו בתחום הארונות, ולמה הם חזרו לאופנה בשנים האחרונות? כל היתרונות והחסרונות שבבחירת ארונות הזזה.
 

ארונות הזזה- היתרונות

אז היתרון הבולט של ארונות הזזה על פני ארון דלתות רגיל הוא החיסכון במקום. כיום כשהחדרים הולכים וקטנים, אנחנו רוצים לנצל את שטח החדר בצורה היעילה ביותר. ארון הזזה חוסך מאיתנו את ההתחשבות בשטח של פתיחת דלתות הארון כשאנחנו מעצבים את החדר וזה יתרון גדול. יתרון נוסף הוא שארונות הזזה יכולים להיכנס כמעט לכל פינה ויכולים לעזור לנו לנצל נישות קטנות בבית שארון עם דלתות נפתחות לא יכול למלא.

מגוון אפשרויות עיצוב חיצוני

כיום כולנו רוצים שהכול יהיה מעוצב ויתאים לאווירה בבית. אז, יתרון נוסף ומשמעותי שיש לבחירה בארון הזזה הוא מגוון האפשרויות העצום מבחינת העיצוב החיצוני של הארון. כיום קיימים בשוק מגוון חומרים המשמשים כדלתות חיצוניות של הארון, לא עוד עץ פשוט שאליו היינו רגילים. כיום ניתן לעצב את קירות ארון ההזזה בעיצוב אישי, ניתן להשתמש העץ אם רוצים, במגוון צבעים והדפסים המשתלבים עם שאר הריהוט בחדש. ניתן לבחור אפילו בזכוכית לחיפוי דלתות הארון, זכוכית בצבעים שונים, עם הדפסים, ניתן לשלב תמונה בקיר הארון והמעיזים יכולים אפילו לשלב טלוויזיה בגודל מסך משתנה בהתאם לבחירת הלקוח. כיום ארון הזזה משמש פריט עיצובי לכל דבר ועיצובו יכול להשתלב עם שאר הרהיטים בחדר. 

פרזול בארונות הזזה- אפשרויות לעיצוב פנימי של הארון 

ארונות הזזה הם כבר לא רק ארון פשוט עם מגירות ומדפים כפי שהכרנו עד כה, כיום ישנם בשוק מגוון גדול של מוצרי פירזול לארונות המאפשרים אחסון נוח, מעשי ונגיש ומקלים על סידור הארון ושמירת הבגדים ופרטי הלבוש בו. מגירות נפתחות בדחיפה קלה מחליפות את המגירות הרגילות. מתקני איחסון לנעליים נוחים המאפשרים אחסון נוח ושמירה על הנעליים. מתקנים נשלפים לתלית בגדים, כך שלא צריך יותר לתפס על סולם להוריד את המעילים לקראת החורף. קרש גיהוץ מתקפל, מתקן לאחיסון כובעים, חגורים ועוד מגוון של מוצרי פירזול המאפשרים נוחות וחיסכון במקום בארון. כיום ניתן לעצב בהתאמה אישית כל ארון בהתאם לצריכים של המשתמש בארון ובהתאם לעיצוב הכללי של החדר.
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט