מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מיטה מתקפלת לקיר

מיטות מתקפלות נסתרות הלהיט החדש, מיטות מתקפלות שנסגרות לארון, לשידה או למזנון, חוסכות במקום בחדר ונותנות תחושה של מרחב מגורים גדול יותר.

מיטה מתקפלת לקיר


אז הלהיט החדש מאמריקה היגיע גם אלינו. Wallbad -  מיטות מתקפלות נסתרות שהופכות לארון קיר, לשידת מדפים, לשולחן כתיבה ועוד לשלל אפשרויות. אז מלבד חיסכון בשטח המחיה, שבעצם לשם כך נועדו המיטות המתקפלות, היום ניתן למצוא עשרות דגמים, צורות ועיצובים של מיטות מתקפלות נסתרות והן יכולות להיות פרטי עיצובי חשוב בעיצוב הבית.

מה היתרונות של מיטות מתקפלות נסתרות?

אז היתרון הברור של מיטות אלו הוא כמובן חיסכון במקום. כיום, כשמחירי הדירות גבוהה והחדרים דירות הולכים וקטנים, מיטות מתקפלת נסתרות  מהוות חלופה טובה למיטה רגילה שכדרך הטבע תופסת מקום רב בחדרי השינה.

שימוש במיטה מתקפלת נסתרת מאפשר ניצול טוב יותר של שטח החדר. יתרון נוסף, שימוש במיטה נסתרת מאפשר מרחב מגורים גדול יותר. בין אם מדובר בחדר ילדים שהמיטה תופסת מקום על חשבון פינת המשחקים של הילדים ובין אם מדובר בחדר של נער מתבגר שהמיטה ביחד עם שולחן הכתיבה ממלאים את שטח המחיה בחדר.

סקירת מוצרים לבית, מיטה מתקפלת לקיר

סקירת מוצרים לבית, מיטות מתקפלות נסתרות

מה אפשר לעשות עם מיטות מתקפלות נסתרות?

בעצם הכול, כיום במיטות כאלה ניתן להשתמש במספר אפשרויות. מיטה פשוטה לחדר ילדים, מיטה כפולה של שתי קומות לחדר ילדים, כאן הדגם השכיח הוא מיטות שמתקפלות לארון.

בנוסף כיום ישנה אפשרות של מיטה המתקפלת לשולחן עבודה או שולחן כתיבה שיכולה לשמש חדר לנער מתבגר או דירת סטודנטים או אפילו מיטה במשרד העבודה.  מיטות נוספות הן מיטות המתקפלות למזנון, או משתלבות בשידה מעוצבת, מיטות אלו יכולות לשמש לחדר אורחים או אפילו בסלון למי שאוהב להירדם מול הטלוויזיה ולא רוצה שהסלון שלו יראה כמו חדר שינה.

אפשרויות עיצוביות של מיטה מתקפלת לקיר

מגוון האפשרויות שקיים היום, הן מבחינה פונקציונאלית והן מבחינה עיצובית הופך את המיטות הללו לפריט עיצובי קל לשימוש. עם מגוון הדגמים הקיימים ניתן להתאים עיצוב אישי למיטות, ולריהוט בו הן משתלבות. ניתן לבחור מיטות מעץ במספר צבעים ודוגמאות, ניתן לבחור מיטות מברזל או מיטות משולבות. כמו כן ניתן לעצב את הארון או השידה או המזנון אליו מתקפלת המיטה בהתאם לריהוט בחדר בו נמצאת המיטה.

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט