מוקד שירות לדייר: 072-2222191

7 טיפים לשיפוץ, מבלי לעזוב את הבית

"לו רק היו לנו עוד כמה אלפים בתקציב בשביל לעבור לגור במקום נקי ושקט בזמן השיפוץ". אולי אפילו ויתרתם על שיפוץ בגלל חוסר הנוחות שכרוך בדבר...

7 טיפים לשיפוץ, מבלי לעזוב את הבית


"לו רק היו לנו עוד כמה אלפים בתקציב בשביל לעבור לגור במקום נקי ושקט בזמן השיפוץ"
מי מאיתנו לא חשב כך, ואולי אפילו ויתר על שיפוץ בגלל חוסר הנוחות שכרוך בדבר..


כשמשפצים את הבית, וממשיכים לגור בו, כדאי לשים לב לכמה נקודות שתעשנה הבדל משמעותי באיכות החיים שלכם באותה תקופה פחות נעימה, כך שלא תאלצו להימנע מצחצוח שיניים למשל, או לפשפש בארגזים סגורים של כלי מטבח בשביל בקבוק נוסף לתינוק, ובעצם  להימנע מתסכול אינסופי תכנון מוקדם יקל עליכם, והנה כמה טיפים לשים לב אליהם, בזמן שאין גישה לאזורים שלמים  בבית:

  1. טרם תחילת עבודות השיפוץ, עברו בחדרים בבית, ואספו את החפצים שבשימוש יומיומי,  זה הלא מגוחך לפתוח 3 ארגזים,  רק בשביל מטען לנייד. ארזו יחד את הדברים שנבחרו (לא להגזים, בנות..),  והניחו אותם באזור בבית, שאינו חלק מהשיפוץ.
  2. עדיף לסמן מה ארזתם באמצעות כיתוב, או לארוז בקופסאות שקופות, מה שיקל עליכם לאתר את מה שאתם זקוקים לו, מבלי לבזבז זמן יקר.
  3. אחסנו כל דבר יקר ערך (תכשיטים, אמנות, וכן הלאה) בכספת, בחדר נעול, ואולי אפילו אצל מישהו שאתם סומכים עליו.
  4. אתר עבודה הוא אזור מאוד (מסקרן) מסוכן לילדים. חומרים מסוכנים, כלי עבודה חדים, ולא התחלנו  לדבר אפילו על חוטי  חשמל חשופים. וודאו שאין לילדיכם נגישות לאתר העבודה, ומול  בעלי  המקצוע, שהם מבינים את האחריות שלהם בנידון.
  5. חשבו על הלוז היומי שלכם, למשל בשעות הבוקר, כשהפועלים כבר מתחילים להתרוצץ  בבית. בחנו מתי הם מגיעים, תוך תיאום מולם, ודאגו לבצע את הפעולות המביכות (להתעורר ולצחצח  שיניים, למשל) טרם הגעתם. כמובן, שאפשר גם למקם מחיצות מתקפלות, או לתלות בד ארעי  שיפריד בין האזור ה"משופץ", לבין האזור הפרטי, אם זה אפשרי. דבר נוסף - אם אתם לא אנשים של בוקר, וצריכים שקט בזמן הקפה, כדאי לבחון אפשרות להעביר את הקומקום החשמלי לחדר השינה, ולסדר מעין  "מטבחון" שיאפשר לכם להתעורר בשקט. או פשוט לשלוח את הבעל לבית הקפה ה סמוך ל"טייק אווי" למיטה.
  6. זכרו, שלעתים שיפוץ יכול להיות תהליך קשה מנטאלית, ולכן כדאי עוד בטרם השיפוץ לאתר  "חבר טלפוני" (או כמה כאלה), שתוכלו להתרסק אצלו ללילה, להתקלח אצלו  בהתראה קצרה, לעשות כביסה (שגם תישאר נקייה), או סתם לנשום אויר נטול אבק.
  7. אם יש לכם בעל חיים שאתם מגדלים, זכרו שגם הוא, כמו ילדכם, סקרן מטבעו, ולכן יש לדאוג גם לבטיחותו. חוץ מהעובדה הברורה, שהכלב או החתול, מפחדים מרעשים  חריגים, ועשויים ל"נקום" בכם על זה שהוצאתם אותו משיגרה (כל מי שמגדל בעל חיים, יודע בדיוק על מה אנחנו מדברות). 

אז אם אתם מתכננים שיפוץ בקרוב, ומבינים את הערך של תהליך מחושב ומוקפד, או מאידך רוצים לשמוע על עוד טיפים, בייחוד כאלה שיחסכו לכם עשרות אלפי שקלים בתהליך, תוכלו ליצור קשר.

טיפים לשיפוץ הדירה


באמתחתנו ניסיון מצטבר בן 24 שנים, כך שאנו מעודכנות בטרנדים החדשים שרווחים בעולם העיצוב, ובחומרים העדכניים ביותר בעולם זה, החל בבטון וכלה בטקסטיל.

הקו העיצובי, שמנחה את הפילוסופיה העיצובית של המשרד הוא הפיוז'ן, מושג שמפנה בעצם לתוצר חדש, שנולד מהיתוך בין עולמות, סגנונות ומקורות שונים. ישן עם חדש, מזרח ומערב, מינימליזם ועומס, מודרני ועתיק וכן הלאה. החיבור נעשה בין חומרים, סגנונות עיצוביים, אוירה, צבעים וטקסטורות,כך שהתוצאה שמתקבלת, היא של בית שהוא Custom Made - ייחודי ותפור על פי מידה לחלומות של הלקוח.

גם המגמה של RE-USE, שימוש חוזר, במוצרים קיימים, מהווה חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם בה אנו דוגלות.
יחד אנו מביאות לכל פרויקט כוח, הגדול יותר מסך חלקיו, כשהלקוח בוחר באילו שירותים ירצה להשתמש מהסל הרחב המוצע לו. נקודת המפגש בין האדריכלות והעיצוב, מגשימה את האמנות ביצירה, והלקוח  יוצא נשכר מכל  הכיוונים

לשליחת פרוגראמה בחינם ישירות  למייל  שלכם, כזו שתסייע לכם להבין מה הצרכים שלכם וגם דברים שכלל לא חשבתם עליהם, צרו עמנו קשר למייל או ישירות לנייד.

הכתבה באדיבות:

אדריכלית  ורשבסקי רחל   
rachelinski@gmail.com
052-2448087                                                 

מעצבת פנים מדז'יבובסקי עינת
einat@spacelift.co.il
054-5967885
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט