מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כל מה שכדאי לדעת על מזגני אינוורטר

היתרון הגדול ביותר של מזגן אינוורטר הוא בחיסכון באנרגיה. בשל החיסכון בצריכת האנרגיה, טכנולוגיית אינוורטר נחשבת לידידותית לסביבה וכן כלכלית.

כל מה שכדאי לדעת על מזגני אינוורטר

חושבים על רכישת מערכת מיזוג לדירה? לחצו כאן והצטרפו לרכישת מערכת מיזוג עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


מזגן אינוורטר - הקדמה
טכנולוגיית מיזוג האוויר הומצאה לפני כמאה שנה, ורוב המזגנים הקיימים היום עדיין מקררים באותה שיטה של  הזרמת אוויר קר לחדר והפסקה בהזרמתו, כדי לווסת את הטמפרטורה. שיטה זו גורמת להפעלת המנוע ולהפסקת עבודתו באופן תדיר ובכך מקצרת את חייו, כמו גם גורמת לצריכת אנרגיה גבוהה. בשנות ה-80 הומצאה טכנולוגיית האינוורטר (INVERTER) ביפן וכעת היא תופסת תאוצה גם בארץ. מומחי המיזוג שלנו ב"סוגרים הכל לדירה", מסבירים לכם כל מה שצריך לדעת על מזגני אינוורטר.

מזגן אינטטרטר - סוגרים הכל לדירה

מהי טכנולוגית האינוורטר

העיקרון עליו מבוססת טכנולוגית האינוורטר הוא זרם ישר (CD) המאפשר את הפעלת המנוע בקצבים שונים בכוח אחיד, בניגוד לזרם חילופין (AC). המרת הזרמים מאפשרת לווסת את ההספק החשמלי של המערכת ושליטה על צריכת החשמל ותפוקת המזגן ללא כיבוי והפעלה של המדחס. למעשה, מאפשרת טכנולוגיית האינוורטר להפעיל את המנוע במהירות נמוכה יותר תוך שמירה על כוחו. דבר זה אינו אפשרי ברוב המנועים הקיימים. מנוע של מזגן אינוורטר עובד באופן רצוף, כך שצריכת האנרגיה שלו נמוכה יותר ואורך חייו גדול יותר.

מזגן אינטטרטר - חיסכון ועוד

היתרון הגדול ביותר של מזגן אינוורטר הוא בחיסכון באנרגיה. בנוסף, מאפשרת הטכנולוגיה לשמור על יציבות הטמפרטורה בחלל. בשל החיסכון בצריכת האנרגיה (עד 30%), טכנולוגיית אינוורטר נחשבת לידידותית לסביבה וכן כלכלית, אך כל זה נכון כל עוד מדובר במזגן שעובד במשך שעות רבות ביום. מזגני אינוורטר עדיין יקרים יחסית למזגנים אחרים אך התאמה טובה של מזגן אינוורטר לחלל יכולה לסייע להחזרת ההשקעה תוך זמן קצר על ידי החיסכון בצריכת האנרגיה.

הזמנת מזגן אינוורטר

לפני שמחליטים על סוג המזגן אותו רוצים לרכוש, מומלץ להזמין יועץ מיזוג אויר מקצועי לבית או למשרד לצורך מציאת המזגן המתאים ביותר לצרכיכם ולתנאי המבנה. אם מדובר במעבר דירה או כניסה לדירה חדשה, כדאי לעשות את ההתאמה וההזמנה עוד לפני הכניסה לבית. אספקת המזגן יכולה לארוך מספר שבועות וכדאי לתאם את האספקה וההתקנה לתאריך נוח לכם, לאחר סיום העבודות בדירה.

התקנת מזגן אינוורטר

התקנת כל מזגן מפוצל מצריכה קידוחים ולעיתים גם עבודות גבס. אם הכל הולך למישרין, עבודת ההתקנה אינה צריכה לקחת יותר מיום ואף פחות מכך. יש לקחת בחשבון שהעבודות מלכלכות את הבית כמובן. רצוי לקבוע עם המתקין ביקור מקדים, לפני ההתקנה, בכדי לתכנן יחד את ההתקנה בצורה הטובה ביותר. כך תוכלו להתכונן בצורה הטובה ביותר ותגדילו את הסיכוי שהעבודות יסתיימו במהירות וללא תקלות. 
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט