מוקד שירות לדייר: 072-2222191

האם מזגן מיני מרכזי מתאים לדירה שלכם?

התקנת מזגן מיני מרכזי כולל גבס מתאימה בעיקר כאשר יש חדרים גדולים או בינוניים ופחות מתאימה למיזוג חדרים קטנים.

האם מזגן מיני מרכזי מתאים לדירה שלכם?

חושבים על רכישת מערכת מיזוג לדירה? לחצו כאן והצטרפו לרכישת מערכת מיזוג עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


התקנת מזגן מיני מרכזי הוא מדגמי המזגנים הפופולאריים ביותר בישראל, וברוב דירות הקבלן הנבנות כיום בארץ ישנה הכנה מובנית להתקנת מזגן מיני מרכזי. למזגן מיני מרכזי יתרונות וחסרונות, ולא תמיד הוא מתאים לצרכים. צוות אתר סוגרים הכל לדירה מקל עליכם את ההחלטה ושוטח בפניכם את יתרונותיו וחסרונותיו של מזגן מיני מרכזי. 

התאמה לחלל

מזגן מיני מרכזי נותן פתרון מצוין למיזוג אוויר בדירה כולה באותה עת, לעומת מזגנים קטנים המותקנים בכל חדר בנפרד. טכנולוגיית האינוורטר המתקדמת מאפשרת אף לשלוט עלהטמפרטורה בכל חדר בנפרד. התקנת מזגן מיני מרכזי מתאימה בעיקר כאשר יש חדרים גדולים או בינוניים ופחות מתאימה למיזוג חדרים קטנים.

רמות רעש של מזגן מיני מרכזי

למזגן מיני מרכזי מדחס אחד בלבד המקרר את כל הבית.  המדחס המותקן מחוץ לבית ופועל בצורה שקטה יחסית. התקנה של מספר מזגנים מחייבת התקנה של מספר מדחסים, וכאשר הם עובדים יחד, רמות הרעש עולות.

התקנת מזגן מיני מרכזי כולל גבס

מקום

מזגן מיני מרכזי מחייב מקום לא מועט בתוך הדירה, למאייד הגדול ולשרוולים המעבירים את האוויר הממוזג לחדרי הבית. לעומת זאת, היחידה החיצונית אינה דורשת מקום רב. גם הניקוז והחשמל דורשים נקודה אחת בלבד לכל אחד מהם ואין צורך בריבוי צינורות ושקעים.

התקנת מזגן מיני מרכזי

התקנת מזגן מיני מרכזי בבית קיים כרוכה בעבודות רבות הכוללות חציבה, הנמכת התקרה, עבודות גבס ועוד. רצוי ומומלץ להחליט מראש, עוד בשלבי התכנון של הבית, באיזה מזגן אתם מעוניינים, וכך לתכנן את מיקומו ולהכין את כל הדרוש להתקנתו. בכל מקרה, זמן האספקה של המזגן עשוי להגיע לכמה שבועות כך שיש מספיק זמן להתכונן ולארגן את כל הדרוש להתקנה עצמה, כולל עבודות ההכנה גם אם מדובר בדירה בנויה.

מחיר ראשוני

מחירו של מזגן מיני מרכזי הוא יקר יותר ממחירו של מזגן עילי, לדוגמא, אך יש לקחת בחשבון שמדובר במערכת שלמה למיזוג אוויר בכל הבית. גם עבודות ההכנה וההתקנה יקרות יותר, כמובן, כיוון שהן מסובכות יותר וארוכות יותר, אך הן נעשות פעם אחת בלבד.

צריכת אנרגיה

מעבר למחיר הרכישה וההתקנה יש לקחת בחשבון גם את העלות השוטפת של צריכת האנרגיה. אם מדובר על בית בו רוב החדרים זקוקים למיזוג אוויר במקביל, מזגן מיני מרכזי יהיה יעיל וחסכוני בצריכת האנרגיה שלו. אם אין צורך כזה, ובכל פעם ממוזג מספר חדרים מצומצם, צריכת האנרגיה של המזגן תהיה גדולה יותר. 

מתאים לכם מזגן מיני מרכזי?

מתוך כל האמור לעיל, כבר אמורה להיות לכם תמונה כללית על מידת התאמת מזגן מיני מרכזי לצרכיכם. בכל מקרה, מומלץ להזמין לביתכם יועץ מיזוג אוויר שיעבור על הצרכים יחד איתכם ויעזור לכם להתאים את המזגן האידיאלי לצרכיכם. היעזרו תמיד באנשי מקצוע מהטובים בתחום –  כל טעות קטנה בהכנת הבית, בחישובים או בהתקנה עצמה עלולה לעלות ביוקר ולעכב את ההתקנה, שאינה פשוטה גם כך.

רגע לפני שאתם מחליטים על איזה מערכת מיזוג מתאימה לדירה שלכם, צוות סוגרים הכל לדירה הכין לכם כמה טיפים על איך מבצעים השוואת מזגנים.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט