מוקד שירות לדייר: 072-2222191

קניה קבוצתיות למיזוג אוויר לדירה חדשה

גם בישראל, כבר הופנמה כוחה של הקנייה הקבוצתית בהוזלת המוצר הנרכש. ככל שיותר אנשים מתאגדים לרכישה משותפת, כך הם יכולים לקנות את המוצר בפחות כסף.

קניה קבוצתיות למיזוג אוויר לדירה חדשה

חושבים על רכישת מערכת מיזוג לדירה? לחצו כאן והצטרפו לרכישת מערכת מיזוג עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


בכל העולם, וגם בישראל, כבר הופנמה כוחה של הקנייה הקבוצתית בהוזלת המוצר הנרכש. ככל שיותר אנשים מתאגדים לרכישה משותפת, כך הם יכולים לקנות את המוצר בפחות כסף. הליך הקניה המסורתי בו נכנסים לחנות ובוחרים את המוצר מפנה את מקומו אט-אט למכירות קבוצתיות בערוצים שונים. גם תחום המזגנים מרגיש את המהפך הזה, וקנייה קבוצתית של מערכות מיזוג אוויר הופכת למציאות. צוות "סוגרים הכל לדירה" מספר לכם על היתרונות שברכישה קבוצתית של מזגנים עם "סוגרים הכל לדירה"

קניה קבוצתית למיזוג אוויר

קניה קבוצתיות למיזוג אוויר לדירה חדשה

ישנם שני סוגים של קניה קבוצתית – ברשת ומחוצה לה. במכירה קבוצתית רגילה, מתאגדים מספר אנשים יחד כדי להוזיל את מחירו של המוצר המבוקש. מכיוון שהעסקה משתלמת גם למוכר, הוא יכול להוריד את אחוזי הרווח שלו. במכירה של כמות גדולה של המוצר המוכר מרוויח סכום נאה בכל מקרה ואינו מסתכן בספיגת הפסדים על עודפים שיישארו במחסן, לדוגמא. המכירה באינטרנט עובדת על עיקרון זהה, אך קודם מוצע המוצר ואחר כך נרשמים האנשים המעוניינים לקנותו, עד גמר המלאי.

מיזוג אוויר לכל הבניין בעת מעבר דירה

ניתן להתארגן בקבוצת רכישה של מערכות מיזוג אוויר בכמה דרכים: אפשר לארגן כמות אנשים גדולה אשר רוכשים לדירה מערכת מיזוג אוויר ושמעוניינים לרכוש את אותו דגם בדיוק, אנו נדאג להוזיל את עלות הרכישה לכל אחד. כמו כן ניתן לרכוש אצל אותו יצרן דגמים שונים, אך זו שיטה יעילה פחות. היעיל ביותר הוא לארגן בצורה משותפת כמה שיותר אנשים מאותו בניין או בכמה בניינים סמוכים (פרויקט חדש), ולפנות אלינו - אנו נדאג לכם לאספקת כל פתרונות המיזוג לכולם, כולל אספקה עד הבית והתקנה. בצורה זו ניתן לחסוך סכומים לא קטנים של כסף בעלות המזגן ובעלות ההתקנה ועבודות הגבס. בשיטה זו הספק / מפיץ מוכר כמות גדולה של מזגנים, יכול לשנע את כולם יחד בפעם אחת, ולשלוח צוות מתקינים מצומצם יחסית שעובד באותו מקום ללא צורך לנסוע מהתקנה להתקנה, וחוסך בזמן, בדלק תוך הגדלת הספק ההתקנות ליום עבודה - המשמעות היא אחת: חיסכון כספי ניכר לדיירי הפרויקט.

לנו יש את היכולת לאגד את הדיירים ואנחנו שמחים לעזור

אנחנו בסוגרים הכל לדירה מארגנים עבורכם ערבי רכישות מיוחדים, לייעול התהליך. רק בשנה האחרונה הגיעו מעל 3,000 דיירים לערבי המכירה שלנו. בערבי הרכישה מתקיימות פגישות מתואמות מראש עם יועצי מיזוג האוויר של "סוגרים הכל לדירה", עם צוות מתקינים מיומן, לבירור הצרכים ומציאת המזגן המתאים ביותר עבורכם. כמו כן, תוכלו לקבל בערבים אלה הצעות מחיר מחברות המזגנים המובילות בארץ, להשוות בין ההצעות איתם הגעתם לערב המכירות ולקבל את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם!
 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט