מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כל מה שחשוב לדעת לפני התקנת שיש במטבח

שיש למטבח, איזה סוגי שיש ישנם בשוק, מה היתרונות והחסרונות של כל סוג ואיך לבחור את השיש המתאים למטבח שלכם. צוות סוגרים הכל לדירה ריכז עבורכם את כל מה שחשוב.

כל מה שחשוב לדעת לפני התקנת שיש במטבח


אם אתם עומדים להתקין שיש במטבח הדירה החדשה או מתקינים שיש חדש בדירה שלכם, כדאי לדעת שלא כל שיש מתאים בהכרח לכל מטבח, וכי ישנם פרמטרים שונים לבחירת השיש פרט למחיר. לפניכם רשימת כל הדברים שיש לדעת לפני התקנת שיש במטבח.

שיש סופג

לכל סוג של משטח יכולת ספיגה שונה. מטבח שמבשלים בו הרבה, או שיש בו ילדים, ורטבים, יין ושמן עלולים להישפך בו מדי פעם, כדאי להעדיף שיש בעל כושר ספיגה נמוך, כדי שלא ייספח את הנוזלים לתוכו. היספגות הנוזלים השונים בתוך השיש מעודדת התרבות של חיידקים על המשטח, ולכן במקרים אלה מומלץ להעדיף שישי שאינו סופג נוזלים. אם השיש הוא בעיקר קישוט הוא הכרח שיהיה בבית כחלק מהמטבח, ופרט לחיתוך סלטים או עוגה אינכם משתמשים בו, ליכולת הספיגה שלו אין חשיבות.

חזק וגמיש

פרמטר חשוב נוסף כאשר אנו עומדים לפני התקנת שיש במטבח הוא חוזקו וגמישותו של המשטח. באופן טבעי, משטח השיש הוא חזק, ועליו לספוג מכות מסירים שניחתים עליו וכלים כבדים שמונחים עליו, אך בשל נטיית השיש להתרחב בחום והעובדה שהמטבח מתחמם בעת הבישול והאפייה, השיש חייב להיות גם גמיש במידה מסוימת. אם אתם מבשלים הרבה והמטבח שלכם מתחמם, כדאי לרכוש שיש שתכונת הגמישות שלו טובה בכדי למנוע היסדקות ושבירה. חשוב למצוא את האיזון הנכון בין שני הפרמטרים כדי למצוא את השיש הנכון עבורכם, וכדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני הבחירה.

המחיר והאחריות

משטחי השיש למטבח זמינים במאות דגמים וטקסטורות, כאשר לכל משטח תכונות מעט שונות, מלבד המראה, כפי שהזכרנו. טווח המחירים הוא בין 250 ש"ח למטר ועד ל- 10,000 ש"ח למטר, ויותר. מומלץ להגדיר את התקציב העומד לרשותכם מראש, ולהגביל את עצמכם למבחר בטווח המחיר. האחריו הניתנת על משטחי שיש היא מצומצמת וכדאי לבדוק את הסוגיה לפני הרכישה.

מי מתקין את השיש שלך

התקנת שיש במטבח אינה עניין זול משום היבט, והיא נעשית כהשקעה לטווח ארוך. כאשר ההתקנה נעשית על ידי אנשי מקצוע מנוסים ואחראים ההתקנה יציבה ובטוחה, והשיש יהיה עמיד לאורך זמן. כדאי לבחון מראש מי מתקים את השיש שלכם, ולהעסיק רק אנשי מקצוע מורשים ומומלצים. בכל זאת נציין כמה נקודות שיש לשים אליהן לב, כדי לוודא שהמתקין אינו חאפר:
•    המשטח עליו מונח השיש חייב להיות ישר ומפולס, כדי למנוע את החלקתו ושקיעתו.
•    אנשי מקצוע לוקחים מידות מדויקות לשיש לפני ההתקנה, ומגיעים להתקנה עם המשטח מוכן להתקנה. לא מבצעים חיתוך של  השיש בבית הלקוח!
•    הצעת מחיר זולה במיוחד מהווה נורת אזהרה. או שתקבלו שיש מאיכות ירודה והתקנה חאפרית, או שבעת ההתקנה יוסיפו למחיר כל מיני פרטים שנשכחו בהתחלה כמו הרכבה, הקתנה, חיתוך, הדבקה וכו'. ודאו מראש מה כולל המחיר ואל תתפתו למחיר נמוך בצורה חריגה.

ועוד טיפ קטן. כל חברת  מטבחים טובה עובדת עם מספר יצרני שיש ואצלם תוכלו לראות דוגמאות שונות של שיש למטבח.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2021. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט