מוקד שירות לדייר: 072-2222191

טיפים לבחירת סלון לדירה חדשה

דירה חדשה, ריהוט חדש, סלון חדש... צוות סוגרים הכל לדירה הכין לכם כמה טיפים לבחירת הסלון לדירה החדשה שלכם. כמה דברים חשובים שכדאי לשים לב אליהם ברגע הבחירה.

טיפים לבחירת סלון לדירה חדשה


בחירת סלון לדירה חדשה אינה עניין של מה בכך, שכן לעיצוב הסלון ולרהיטים שיוצבו בו השפעה גדולה על מראה הבית ותחושתנו בתוכו. ריהוט סלוני הוא, בדרך כלל, בולט ומרכזי בבית, ומובן שעליו להשתלב עם שאר הריהוט בדירה. לפניכם ריכוז של טיפים לבחירת סלון לדירה חדשה ונקודות למחשבה.

על חשיבות העיצוב המקצועי

מגוון הסגנונות הקיים בשוק רהיטי הסלון הוא עצום ואינסופי. כדאי, כמובן, למצוא סגנון שמוצא חן בעיניכם, שתוכלו להרגיש איתו טוב ונוח, אך אנו ממליצים לא לוותר על ייעוץ מקצועי בתחום העיצוב, כדי לשמור על הרמוניה ויזואלית בבית, וכדי לא ליצור מצב בו סלון קטן מרוהט ברהיטים גודלים מדי ולהיפך. מעצב מקצועי יכול לייעץ לכם לגבי הסגנון, הצבע, החומרים ועוד, ואף לבוא איתכם לבחור את הריהוט, כךשבסופו של דבר יהיה לכם ריהוט מושלם לדירה החדשה. 

טיפים לבחירת סלון לדירה חדשה

בכל זאת, להלן מספר טיפים שיוכלו לסייע לכם לבחור את הסלון הנכון מתוך שפע ההיצע הקיים:

  • בעת בחירת סלון לדירה חדשה יש לקחת בחשבון מיהם דיירי הבית ומהו סגנון החיים שלהם. אם יש ילדים בבית, לא יתאימו רהיטים בעלי פינות חדות למשל, ואם אתם מאחרים הרבה, אולי לבן הוא לא הצבע האידיאלי לספות שלכם, לדגומא, ואם אתם אוהבים לצפות בטלוויזיה ביחד, כדאי להצטייד בספות גדולות ונוחות, וכו'
  • כאשר רוכשים סלון לדירה חדשה, לא חובה לבצע את כל הקניה באותו בית עסק. יחד עם זאת, כדאי לזכור שעל הרהיטים להתאים זה לזה מבחינה עיצובית, כדי לא ליצור חוסר שקט אצל בעלי הבית ואורחיהם.
  • ריהוט סלוני קיים במגוון צרוות ועיצובים תמיד. מומןלץ לבחור בעיצוב קלאסי ועל זמני כלשהו, ולשלב את האופנה העכשווית בפרטים קטנים יותר כמו צבעי הכריות או הריפוד, שניתן להחליפם בקלות יחסית כאשר האופנה תשתנה או כאשר יימאס לכם.
  • אל תשכחו להתאים את גודל הריהוט לגודל החל בו הוא אמור להיות מוצב. בדקו היטב את המידות של החלל ואת מידות הרהיטים הרצויות, כדי שלא יתפסו מקום רב מדי מצד אחד, אך גם לא ייבלעו בחלל מצד שני.
  • איכות וגימור אינן מילים גסות. על איכות בדרך כלל משלמים קצת יותר, אך מכיוון שהנתונים מראים כי משפחה ממוצעת מחליפה סלון כל 10 שנים, כדאי לבחור סלון איכותי ועמיד, גם אם המחיר גבוה קצת יותר.

שיהיה בהצלחה!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט