מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כל מה שצריך לדעת על חיפוי זכוכית

חיפוי זכוכית למטבח או לחדר הרחצה הוא כיום צורת החיפוי המקובלת ביותר, המומחים של סוגרים הכל לדירה עושים לכם סדר, למה כדאי, איך בוחרים ולא פחות חשוב למי ניתן לבצע את ההתקנה.

כל מה שצריך לדעת על חיפוי זכוכית


חיפוי זכוכית על קירות משמש בעיקר לקירות המטבח וחדרי הרחצה, ורבים מבוני הבתים או קהל המשפצים בשנים האחרונות שמעו את צירוף המילים. לטובת כל אלה שעדיין לא יודעים מהו חיפוי זכוכית, להלן ההסבר.

חיפוי קיר בזכוכית

חיפוי זכוכית על קירות נעשה, כאמור, בעיקר בחדרי רחצה ובמטבחים, כתחליף לקירות החרסינה המגינים מפני נתזי שמן ומים ומפני נזקי רטיבות. על הקיר מותקן, בצורה בטיחותית מלאה, כמובן, לוח זכוכית, צבעוני בדרך כלל. הלוח, כאמור, ממלא את מקום הרחסינה הרגילה ומעניק לחלל כולו מראה ייחודי. חיפוי הזכוכית חסר רווחים וחיבורים, כמו אלה שיש בין אריחי הקרמיקה, והוא קל לאחזקה וניקוי. 

צו האופנה

בתחילה, כמו בכל אופנה כמעט, השתמשו בחיפוי זכוכית בעיקר בבתי פאר לעשירים בלבד, אך לאחרונה פשטה אופנת חיפויי הזכוכית גם לבתים ודירות רגילים, והמחיר אפשרי גם ל"פשוטי העם", בעיקר אם הם מוצאים דרכים שונות להוזיל את המחיר, כמו רכישה קבוצתית ועוד. ברוב המקרים, ההתלבטות בין קיר חרסינה לבין חיפוי זכוכית נגמרת ברגע שרואים את התוצאה באופן מוחשי. דוגמאות הקישוט האפשריות על החיפוי הן אינסופיות, והמראה המושג הוא תמיד אסטטי, גם אם בחרתם את החיפוי בעצמכם ולא נעזרתם בשירותי מעצב פנים מקצועי.

איך בוחרים חיפוי זכוכית?

עיצוב חיפוי זכוכית למטבח או לחדר הרחצה הוא עכשווי, שכן מדובר במוצר חדש יחסית שעדיין אין לו קלאסיקה עיצובית מוכרת. ההמלצה היא לבחור חיפוי שיהיה יפה בעיני בעלי הבית ויתאים לאופיים, אך כדאי להקפיד על עיצוב סולידי ולא צעקני ועכשווי מדי, שעלול להימאס עליכם תוך זמן קצר. אם יש לכם התלבטות- התייעצו עם מעצב פנים שאתם סומכים עליו.

חיפוי לשנים ארוכות

חיפויי הזכוכית איכותיים, וכאשר מקפידים על ביצוע התקנה מקצועי, החיפוי יכול להחזיק שנים ארוכות, לעיתים אף יותר מהקרמיקה והחרסינה השגורות. כדאי להקפיד על חיפוי זכוכית חסין חום ועמיד בפני שברים, במיוחד אם יש ילדים קטנים. כמובן שיש להקפיד על התקנה איכותית, על ידי בעלי מקצוע מיומנים.

ההתקנה

התקנת חיפוי זכוכית אינה גורמת לבלאגן ונמשכת מספר שעות בלבד, לאחר עבודת ההכנה שבה נלקחו המידות המדויקות של הקיר שנועד להיות מחופה. ההתקנה נעשית על ידי קידוח והצמדת הזכוכית אל הקיר. לאחר סיום ההתקנה הפשוטה, כל שנותר לכם לעשות הוא לנקות את החיפוי במטלית ולהתחיל להינות ממנו.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט