מוקד שירות לדייר: 072-2222191

כל הסיבות להתקין חיפוי זכוכית במטבח

חיפוי זכוכית למטבח הפך בשנים האחרונות ל'להיט' החדש בתחום חיפוי למטבחים ולא סתם. צוות סוגרים הכל לדירה ממליץ לכם ומסכם עבורכם את היתרונות של חיפוי כזה.

כל הסיבות להתקין חיפוי זכוכית במטבח


עד לפני עשר שנים לא יכולנו למצוא מטבח שאינו מחופה בקרמיקה או חרסינה. צבענו את האריחים, ציירנו עליהם, עיטרנו אותם, שינינו  את הגודל שלהם ועוד, אבל, בסופו של דבר, מדובר באריחים. לפני כעשר שנים החלה תחלופה בסגנון חיפוי קירות המטבח ויותר ויותר ויותר מעצבים החלו להציע ללקוחותיהם חיפוי זכוכית למטבח. לפניכם כל הסיבות לכך.
 

זה פרקטי!

גם אם נתעלם לרגע מהיופי והייחודיות של חיפוי זכוכית למטבח, הפן הפרקטי של חיפוי הזכוכית אינו מוטל בספק. את הזכוכית קל לנקות הרבה יותר מאשר את החרסינה, ומספיקה העברת סמרטוט לח כדי למחות כל כתם ושארית שעלולים למצוא את דרכם אל הזכוכית במהלך הבישול והכנת האוכל. בנוסף, בזכוכית אין חריצים עם רובה, שיש למרק אותם היטב עם אקונומיקה ודומיה כדי שלא יהפכו למרבץ חיידקים ולכלוך. עבור מי שממש רגיש לכתמים ושונא לנקות, ניתן ליצור חיפוי זכוכית עם טקסטורות שונות או הדפסים, בצבעוניות שתבלע את הכתמים כך שלא ייראו.

לא שביר

בניגוד לתדמית השברירית שיש לזכוכית, חיפוי זכוכית במטבח אינו שביר. הזכוכיות המיוצרות עבור החיפויים הן עבות במיוחד, חזקות וחסינות, וכדי לשבור אותן נדרש מאמץ מיוחד ומכוון.

זה יפה

לוח הזכוכית הוא חומר נקי, שעליו ניתן ליצור כל דבר שרוצים. טקסטורות, כפי שכבר ציינו, ואף ציורים, מדוגמאות קיימות או ציור מקורי שאין לאף אחר בעולם. עיצוב חיפוי זכוכית למטבח הוא כיף של ממש עבור המעצבים, שיכולים ליצור עליו יצירות חד-פעמיות בכל סגנון, כך שיתאים לעיצוב הבית הכללי. הביטוי האישי על החיפוי אינו חייב להיות של המעצב דווקא ויכול להיות פרי יצירתו של בעל הבית. המראה המתקבל הוא תמיד צבעוני, מיוחד, מעניין, יפה, ומוסיף חמימות ביתית למטבח.

תחושת מרחב

חיפוי זכוכית במטבח יכול ליצור תחושה של מרחב גדול יותר, בעיקר אם נעשה שימוש בזכוכית שאין עליה קישוטים – אטומה, שקופה או כהה. ההשתקפות בזכוכית יכולה בהחלט לשמש את המעצב כדי להגדיל תחושת מרחב בחלל קטן.

זה לא יקר

בתחילת דרכו במטבחים, חיפוי זכוכית למטבח היה פריט יקר מאוד ושימש בעיקר במטבחים של עשירי הארץ, אך ככל שהזמן חולף והטכנולוגיה הופכת לזמינה יותר, חיפויי הזכוכית מוזלים. כיום מחירם של חיפויי הזכוכית אינו בשמיים, והיא אינה עולה הרבה יותר מחיפויי קרמיקה או חרסינה. מכיוון שעבודת ההתקנה פשוטה הרבה יותר ולוקחת לא יותר מכמה שעות, התחזוקה הנדרשת אפסית והניקיון פשוט, נראה כי אין צורך להתלבט, ופערי המחיר הקטנים ממילא מצטמצמים עוד יותר. בעינינו לפחות המאזניים מוטים בבירור לצד אחד – היכן שמונח חיפוי הזכוכוית למטבח החדש שלנו.

ומי מייצר ומתקין את חיפויי הזכוכית למטבח? כמובן שזה כיום חלק בלתי נפרד מהזמנת מטבח. מעוניינים בחברות מטבחים מומלצות? חלקן רשומות אצלינו בנבחרת בעלי העסקים של סוגרים הכל לדירה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט