מוקד שירות לדייר: 072-2222191

חיפוי זכוכית למטבח – הכוכב הבא במטבח שלך

חיפוי זכוכית למטבח הוא החיפוי היפה, המשתלם והפראקטי ביותר שיש היום בתחום החיפויים למטבח. צוות סוגרים הכל לדירה מפרט עבורכם מדוע.

חיפוי זכוכית למטבח – הכוכב הבא במטבח שלך


כחלק מתהליך השינוי שהאנושות עוברות, אולי כחלק מהשתרשות חיי הרווחה ותרבות הפנאי, גם המטבח יצא מאחורי הקלעים אל קדמת הבמה, ומשחקן משני, שנותן תמיכה בלי ששמים אליו לב, הפך המטבח לכוכב הראשי בבית. תרבות הבישול הפופולארי הביאה רבים לנסות לבשל ושידרגה את תוצרת המטבח כמעט בכל בית בישראל, ויחד עם זאת השתנה גם עיצוב המטבח, שמצריך עכשיו השקעה לא פחותה מעיצוב כל החדרים האחרים בבית. על חיפוי זכוכית למטבח - הכוכב הבא במטבח שלכם.

עיצוב מטבחים

בעבר עיצוב המטבח לא דרש מחשבה יתרה. הפונקציונליות הייתה חזות הכל, וממילא כמעט ואף אחד לא נכנס למטבח פרט לבעלת הבית ולבני ביתה. ברוב הבתים שנבנו או שופצו באופן יסודי בעשור האחרון המטבח פתוח, כלומר הוא המשכו של חלל המגורים, ויש לעצבו בקפידה כדי שמצד אחד ישתלב בעיצוב הבית, ומצד שני ישמור על הפונקציונליות. בהמשך ישיר לכך זכה תחום עיצוב המטבחים לעדנה שלא ידע כמותה מעולם.

חיפוי זכוכית במטבח

בישול והכנת אוכל גוררים לכלוך, ואין דרך להתחמק מכך. מי שמקפידים על ניקין מוצאים את עצמם מנקים בסיומו של כל יום או שעת בישול את השיש, הגז, הכיור, והקירות, כולל החריצים בין האריחים כמובן. חיפוי זכוכית למטבח הוא התוספת העיצובית הלוהטת של העשור האחרון, וניתן למצוא אותו ביותר ויותר מטבחים בארץ ובעולם. הזכוכית משדרת יוקרה וניתן למצוא חיפויים בשלל דוגמאות וטקסטורות. חיפוי זכוכית למטבח מקל על עבודת הניקיון מצד אחד ונותן מראה ייחודי ואופנתי למטבח מצד שני. בקיצור – מושלם.

מה זה חיפוי זכוכית?

למי שלא נתקל מעולם בחיפוי זכוכית למטבח נסביר כי מדובר במשטח זכוכית עבה וחזקה במיוחד, המוצמד לקירות על ידי הברגה, כתחליף לאריחי הקרמיקה והחרסינה שחיפו את קירות המטבח עד היום. הזכוכית, כאמור, נותנת מראה ייחודי ויוקרתי, בטיחותית לחלוטין לשימוש, קלה לניקוי, תחזוקתה אפסית והתקנתה פשוטה ואורכת כמה שעות בלבד.

שמח במטבח

עם חיפוי זכוכית במטבח, כל הבית מקבל מראה אחר ושמח. הצבעוניות והמראה הייחודי יכולים לגרום לכל אחד לרצות לבלות יותר זמן במטבח. אך לא כל החיפויים זהים ואפשר לעצב את החיפוי בצורה המתאימה לכם מבחינת גודל, מרקם, צבעוניות, דוגמא ועוד, כך שכל אחד יכול למצוא את הזכוכית למטבח שלו.

בשנים האחרונות חברות מטבחים התלבשו על חיפויי הזכוכית למטבח וזה חלק אינטגרלי מהמטבח שהם מציעים.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט