מוקד שירות לדייר: 072-2222191

להתקין רשת נגד יתושים ולישון בשקט

עברתם לדירה חדשה, אתם חייבים להתקין רשתות נגד יתושים על כל החלונות, אין מה לעשות בכד לעבור את הקיץ השלום. איזה רשתות להתקין, איך נבחר מתקין רשתות, סיכום מצוות סוגרים הכל לדירה.

להתקין רשת נגד יתושים ולישון בשקט


הקיץ החם והלח בישראל ידוע לשמצה, בין היתר בשל ריבוי החרקים שהוא מביא איתו, בעיקר יתושים. התקנת רשת נגד יתושים בבית היא בגדר חובה לכל מי שמעוניין לעבור קיץ ללא זמזומים ועקיצות מטרידות ומונעות שינה. לפניכם כל הסיבות להתקנת רשת נגד יתושים.

מלחמות האדם ביתושים

מלחמות האדם ביתושים נמצאות כאן, כנראה, עוד משחר האנושות, והומצאו כבר אינספור תכשירים ומכשירים שנועדו לדחות את היתושים ולנסות ולהרחיקם. מיותר לציין שכל זה ללא הצלחה יתרה, וכל המכשירים, החל מחומרים מפיצי ריח ועד אלה שפועלים על גלי קול, לא באמת מצליחים למנוע מהיתושים להיכנס הביתה ולעקוץ אותנו ואת ילדינו.

יתרונות ברורים וחסרונות ספורים

התקנת רשת נגד יתושים אפשרית בכל פתח בבית, וישנם לא מעט סוגי רשתות שונים שניתן להתקין. באופן כללי, הרשתות אינן יקרות לרכישה, קלות להתקנה בכל פתח, ותחזוקתן אפסית. הרשתות המודרניות חזקות ועמידות, אינן נקרעות בקלות ומונעות מהיתושים (המעצבנים) להיכנס הביתה, כל עוד דואגים לרשת את כל הפתחים בבית, כולל דלתות יציאה למרפסת או לחצר, שעשויות להישאר פתוחות לצרכי אוורור.

התקנת רשת נגד יתושים

כאמור, רשת נגד יתושים ניתן להתקין על כל חלון ובכל פתח. ישנן רשתות קבועות, המתחברות לפרופיל האלומיניום של החלון, רשתות גלילה, הפועלות כיחידה אחת עם תריס הגלילה הקיים או במקביל אליו, ורשתות המותקנות כחלון כנף רגיל, וניתן לפותחן ולסוגרן במידת הצורך והרצון. כך או כך, התקנת הרשתות תמיד פשוטה, ואינה יקרה.

איכות לפני הכל

בכדי להינות מכל היתרונות שיש לרשתות להציע לנו, וכדי להינות מהם לאורך זמן, עלינו להקפיד על איכות הרשת הנרכשת ועל איכות ההתקנה. רשתות, כאמור, אינן יקרות, וכדאי להקפיד לרכוש רשת איכותית נגד יתושים כדי שתחזיק מעמד לאורך זמן ולא תיקרע מכל מגע קטן. בנוסף, את התקנת הרשת כדאי להשאיר בידי בעל מקצוע מיומן, כדי שלא תיתלש בקלות מהמסגרת וכו'. השקיעו מעט יותר עכשיו, כדי שלא תצטרכו להשקיע סכומים נוספים אחר כך.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט