מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך וידאו: איך בוחרים כיריים חשמליות?

עומדים לרכוש כיריים חשמליות? תנו למומחים של סוגרים הכל לדירה לתת לכם כמה טיפים לבחירת הכיריים המתאימים ביותר עבורכם.

מדריך וידאו:  איך בוחרים כיריים חשמליות?


איך נבחר את הכיריים המתאימות ביותר עבורינו?

על פניו נראה כי בחירת כיריים אינה צריכה להיות מסובכת, אך ההיצע בשוק היום הוא גדול, וישנם כמה סוגי כיריים: כיריים משולבים עם תנור אפייה, כיריים גז, כיריים חשמליות וכירת אינדוקציה. המומחים שלנו מסבירים על סוגי הכיריים השונים.

מדוע כדאי לרכוש כיריים משולבים וכירת גז?

הכיריים המשולבים עם תנור אפייה הם, לרוב, כירת גז, אך את כירות הגז ניתן לרכוש, כמובן, גם באופן נפרד מתנור האפייה. כאשר אנו באים לקנות כירת גז אנחנו צריכים להחליט האם אנחנו מעדיפים ארבע או חמש להבות? מהו חיתוך הכיריים שבו אנו מעוניינים, חיתוך סנטדרטי או חיתוך שיצרנו לבד, תוך החלטה על גודל הכיריים? האם היציקה עשויה מפלדה או אמאייל מצופה? האם אנו מעוניינים בלהבת טורבו לכיריים, הנותנת אש יותר חזקה? האם אנו מעדיפים הצתה אלקטרונית או סיבוב ולחיצה בשביל לקבוע את גובה הלהבה? מהו סוג החומר שאנחנו רוצים- האם אנחנו הולכים על זכוכית, שנחשבת קלה יותר לניקוי או על אמאייל מצופה? ועוד.

מהם היתרונות ברכישת כירה חשמלית?

היום, בניגוד לעבר, כירות חשמליות אינן חייבות להיות יקרות בהרבה מכירות גז, וטווח המחיר הוא גדול, כך שכל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש כירה חשמלית. יחד עם זה יש לשים לב להבדלים הגדולים באיכות בין הכירות הזולות לקירות היקרות. רוב הכירות החשמליות דורשות חיבור תלת פאזי של החשמל בבית, וכדאי לשים לכך לב. ההמלצה שלנו לרכישת כירה חשמלית היא של כירה תוצרת סימנס, המיוצרת בגרמניה, מדינה הידועה במוצרי החשמל האמינים שהיא מייצרת. הכיריים של סימנס כוללים להבה אובלית, להבת טורבו, וסלייד המאפשר לקבוע את גובה הלהבה בהחלקת האצבע.

האם כירת אינקודציה היא אכן רכישה טובה?

כירת אינדוקציה פועלת על בסיס של מגנטיות: כאשר שמים את הסיר נסגר מעגל חשמלי והכירה עובדת, כאשר מרימים את הסיר המעגל החשמלי מתנתק ולכן הכירה מתקררת מיד. יתרונה הגדול של כירת האינדוקציה הוא במניעת כוויות מילדים צעירים בשל הנחת היד על הכירה, אך יש לכירות אלה כמה יתרונות נוספים כמו מהירות בישול גדולה יותר וצריכת חשמל חסכונית יותר מזו של הכירה החשמלית, אך נדרש סט סירים ומחבתות מיוחד, שיש לרכוש בנפרד. ההמלצה שלנו לכירת אינדוקציה היא לכיריים של בוש, הכוללים אזור בישול גמיש ואפשרות להניח את הסירים במקומות שונים על הכירה, להשתמש בסט כלים בצורה שאינה שגרתית ועוד.

 אנו מקווים שעזרנו לכם להגיע להחלטה הנכונה.
נתראה בערב הדיירים הבא!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט