מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך וידאו: בחירת כיריים אינדוקציה וחשמליות

מתלבטים האם לרכוש כירת אינדוקציה או כיריים חשמליות שאינן אינדטקציה? המומחים של סוגרים הכל לדירה נותנים לכם הסבר קצר על כיריים אינדוקציה ועל כיריים חשמליות ומסייעים לכם להחליט .

מדריך וידאו: בחירת כיריים אינדוקציה וחשמליות


כיריים חשמליות ניתן למצוא כירת אינדוקציה וכירה חשמלית ללא אינדוקציה, מה ההבדל בינהן ואיך לבחור את הכירה המתאימה ביותר עבורכם.

 לפני עשרים שנה רכישת כיריים הייתה מאוד פשוטה, והמבחר היה מצומצם ביותר. היום, לעומת זאת, בחירת כיריים שקולה לבחירת כל פריט עיצובי אחר לבית ולמטבח. ההיצע נרחב למדי, וישנם שיקולי עיצוב, נוחות ומחיר שיש לקחת בחשבון בבואנו לבחור כיריים. על סוגי הכיריים, יתרונותיהם וחסרונותיהם, במאמר שלפניכם.

כירת גז

כיריים גז יכולות להיות משולבות בתנור אפייה או יחידה נפרדת, אך בכל מקרה הן מצוידות בארבע או חמש להבות, והסירים מונחים על גבי רשת ייעודית המגביהה את הסירים מעל האש הפתוחה. כירות הגז הן עדיין הכירות הנפוצות ביותר בשימוש, למרות שהן מעט מסוכנות בשל הסכנה שבדליפת גז והאש הפתוחה המסוכנת תמיד לילדים צעירים. במידה והכיריים מגיעים כיחידה נפרדת, ניתן להתאים אותן לנוחות המשתמש מבחינת גודל הכיריים, צורת ההצתה, מספר הלהבות ועוד.

כירה חשמלית

כירות חשמליות מגיעות כיחידה נפרדת, ומחירן היום כמעט זהה למחיר של כירת גז, כך שבעת בחירת כיריים הדילמה תמיד קיימת. בשל העובדה כי הכיריים פועלים על חשמל ולא על גז, ואין אש פתוחה, הסכנה של התלקחות או פיצוץ אינה קיימת, אך עדיין קיימת סכנת כוויות לילדים צעירים, ואף למבוגרים כיוון שלא תמיד שמים לב האם הכירה דולקת או כבויה והאם היא עדיין חמה. משטח החימום בכירה חשמלית שטוח לחלוטין, וכפתורי ההפעל היכולים להיות שטוחים או בולטים. רוב הכירות החשמליות דורשות חיבור חשמל תלת פאזי – שימו לב שאכן יש לכם בבית את התשתית החשמלית המתאימה.

כירה קרמית

כיריים בעלי חימום קרמי עובדים גם הם על חשמל, אך החימום נעשה באזור המבער בלבד, וטמפרטורת הכירה כולה נשמרת קרה, מה שמקטין את הסיכון לקבל כוויות. כל הכירות שאינן כירות גז מחייבות את החלפת כל כלי הבישול שלנו לכלים מתאימים לכיריים, אך מדובר בהחלפה חד-פעמית והשקעה בכלי מטבח איכותיים לשנים ארוכות.

כירת אינדוקציה

בשנים האחרונות, מי שמבצע בחירת כיריים נתקל גם בכירות אינדוקציה, שהן הכירות המשוכללות ביותר הקיימות כיום. כירות האינדוקציה פועלות על בסיס מגנטים בתחתית כלי הבישול, הסוגרים מעגל חשמלי בעת שהם מונחים על הכיריים. ניתוק הסיר מהכירה מנתק את המעגל והכירה מתקררת באופן מיידי, כך שהחשש מפני כוויות מצטצמצם למינימום. יתרונות נוספים של כירות האינקודציה הם בישול מהיר יותר, צריכת חשמל חסכונית יותר, ואזורי בישול גמישים יותר, אך מחירה גבוה יותר מממחירן של שאר הכירות. 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט