מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו על איזה מדיחי כלים המומחים שלנו ממליצים

עומדים לרכוש מדיח כלים? נו למומחים של סוגרים הכל לדירה להמליץ לכם על המדיחים הטובים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק.

מדריך הוידאו על איזה מדיחי כלים המומחים שלנו ממליצים


המדריך לבחירת מדיחי כלים מומלצים

 

מדיח כלים אינו פינוק אלא מוצר הכרחי ברוב הבתים, ובעיקר אצל משפחות. בנוסף על הנוחות שהוא מעניק, ועל החסכון בזמן וטרחה, רמת הניקוי של המדיח טובה יותר וצריכת המים שלו נמוכה משמעותית מזו של השטיפה הידנית. כל מה שצריך הוא מקום במטבח. אבל איך יודעים איזה מדיחי כלים מומלצים לשימוש? לפניכם המדריך לרכישת מדיח כלים.

אינטגרליות במדיחי כלים

באופן כללי, ניתן לומר כי ישנם שלושה סוגי מדיחים: מדיח אינטגרלי, חצי אינטגרלי ומדיח רגיל. מדיח הכלים הרגיל יכול להיות מוצב כיחידה עצמאית. מדיח כלים אינטגרלי "מוחבא" בתוך ארון המטבח, כך שאינו נראה לעין כאשר הארון סגור, ומאפשר לו להיות מוטמע היטב בעיצוב הכללי של המטבח. מדיח סמי-אינטגרלי, כשמו, מוחבא בתוך הארון באופן חלקי, כשפאנל הפיקוד שלו גלוי ונגיש כל הזמן. בתור התחלה, חשבו איזה סוג מדיח אתם רוצים.

התאמת מדיח הכלים לצרכים שלכם

מדיחי כלים מומלצים חייבים להכיל בנוחות את כל הכלים ולכלול תוכניות הדחה שונות, בהתאם לצרכי הבית. ככל שיש יותר אנשים בבית כך צריך מדיח שיכול להכיל מערכות כלים רבות יותר. אם אתם זוג צעיר שמתכנן את הרחבת המשפחה, מוטב שתרכשו מדיח גדול יחסית, שישרת אתכם לאורך זמן רב. בנוסף, כדאי להתחשב ברעש הבוקע מהמדיח. עוצמה של 50 דציבלים נחשבת שקטה, ויש אף מדיחים בעלי עוצמת רעש נמוכה יותר, אם כי במחיר גבוה יותר, למי שרגיש מאוד לרעש.

תוכניות הפעלה וייבוש

מדיחי הכלים החדישים מצוידים בתוכניות הפעלה שונות, המותאמות לסוגי לכלוך שונים, כך שאפשר לוודא ניקיון יסודי של הכלים מצד אחד, אך לחסוך במים וצריכת אנרגיה מאידך. ודאו כי המדיח מכיל את התוכניות הנחוצות לכם. בחלק הממדיחים החדשים ישנן תוכניות ייבוש מהירות, המאפשרות להוציא את הכלים מהמדיח לארון ממש בסמוך לסיום השטיפה.

נוחות מדיח הכלים

מדיחי כלים מומלצים צריכים להיות נוחים לכם לשימוש. אחרי הכל, מדובר במכשיר שנועד להקל על חיינו. בדקו את כל הנתונים המשפיעים על נוחות השימוש במדיח: גובה הסלסלות ואפשרות לשנות את מיקומן, זווית פתיחת המדיח, מחיצות מתקפלות, לוח פיקוד ברור ונוח לשימוש עבורכם, נוריות חיווי להתרעה על חוסרים בחומרים שונים, מסנן קל לפירוק והרכבה או בעל מנגנון ניקוי עצמי, ועוד.

צריכת אנרגיה ומים

מדיחי כלים מומלצים הם אלה הצורכים פחות מים ואנרגיה ומנקים בצורה הכי טובה. כפי שכבר ציינו, מדיחי הכלים המומלצים מבחינה זו הם אלה שיש להם תוכניות הדחה שונות. דירוג אנרגטי A  או B הכרחי לכל מוצרי החשמל הביתיים, ובכלל זה מדיחי כלים כמובן, כדי לוודא צריכה מינימאלית של אנרגיה וחשמל. בנוסף, ישנם מדיחי כלים המצוידים בחיישני לכלוך היודעים להתאים את כמות המים לרמת הלכלוך ולהגיע לניקוי אידיאלי בצריכת משאבים מינימלית.

בטיחות בשימוש

אמצעי הבטיחות הנדרשים במדיח הם מנגנונים נגד דליפה ונזילה, נעילת הדלת ולוח הפיקוד כך שילדים לא יוכלו לפתוח את המדיח או להפעילו, ועוד. ודאו כי המדיח מצויד בכל אמצעי הבטיחות הנדרשים, והקפידו על הוראות ההפעלה נכונות.

אחריות על המדיח

רוב היבואנים מעניקים שנה עד שלוש שנות אחריות על מדיחי כלים, ובדרך כלל ישנה אפשרות להאריך את תוקף האחריות תמורת תשלום. בדקו היטב מה כוללת האחריות ומי מעניק אותה. מדיחי כלים מומלצים יהיו מדיחים מתוצרת אירופה לעומת מדיחים מתוצרת המזרח הרחוק, שהם אמינים פחות בדרך כלל. 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט