מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו: איך בוחרים מייבש כביסה?

רגע לפני שאתם רוכשים מייבש כביסה צפו במדריך המצולם של המומחים של סוגרים הכל לדירה על: איך בוחרים מייבש כביסה?

מדריך הוידאו: איך בוחרים מייבש כביסה?


טיפים לבחירת מייבש כביסה:

מייבש כביסה הוא מכשיר נדרש בכל בית, בעיקר בימי החורף, ועבור מי שאוהב את הכביסה שלו רכה ומלטפת או שאין לו זמן להתעסק עם ללתות ולהוריד כביסה כל היום. מגוון מייבשי הכביסה בשוק הוא גדול, והמומחים שלנו שמחים לתת לכם מספר עצות למיקוד החיפוש ומציאת מייבש הכביסה הטוב ביותר עבורכם.

הנקודות העיקריות ברכישת מייבש כביסה

שתי הנקודות העיקריות אליהן יש לשים לב בעת בחירת מייבש כביסה הן מהו נפח הכביסה שעל המייבש להכיל, בהתאם לנפח מכונת הכביסה, ומהו סגנון המכונה שאנו מעוניינים בה.

סוגי מייבשי הכביסה

קיימים שני סוגים עיקריים של מייבשי כביסה: מייבש כביסה עם קונדנסור מעבה ומייבש כביסה עם צינור שרשורי, וההבדל ביניהם הוא פשוט – מייבש כביסה בעל צינו רשרשורי חייב להיות ליד יציאה החוצה או במוקם מאוורר אליו יתנקו האדים, אוילו הקונדנסור עושה עיסוי לאדים היוצאים ממנו בעת הייבוש ומזרים אותם ישירות לביוב או לתא מיוחד אותו יש לרוקן.

ההמלצה שלנו לרכישת מייבש כביסה עם קונדנסור

אם אתם מעוניינים במייבש כביסה עם קונדנסור אנחנו ממליצים על מייבשי הכביסה של המותג אריסון. מייבש הכביסה של אריסון הוא גדול ובעל נפח של 9 ק"ג, יש עליו שלוש שנות אחריות מלאה, שזה דבר לא רגיל בתחום המייבשים, הוא בעל תוף מנירוסטיה ולא מפח מגולוון, ויש לו מגוון תוכניות אוטומטיות הכוללות חיישני לחות שיודעים לזהות מתי הבגד חם מספיק ולהפסיק את פעולת החימום, מה שחוסך בחשמל ושומר על הבגדים שלנו. יתרון נוסף של אריסון הוא האפשרות לחבר את הניקוז ישירות לביוב, כך שאין צורך לרוקן את המים שמתנקזים למיכל העיבוי, והם זורמים עם מי הכביסה ישירות לביוב. 

ההמלצה שלנו לרכישת מייבש כביסה עם צינור שרשורי

מייבש כביסה מומלץ עם צינור שרשורי הוא מייבש הכביסה של בוש. מעבר לעובדה שהמותג בוש הוא "סוס עבודה", מייבש הכביסה מצויד במגוון תוכניות אוטומטיות היודעות לזהות את סוג הבגד ולהתאים את פעולת הייבוש המתאימה יחד עם חיישני הלחות, והוא מצויד בצג דיגיטלי המציג  את הזמן שנותר עד סוף פעולת הייבוש, באיזו פעולה בחרנו ובאיזה שלב של הפעולה המייבש נמצא כרגע.

אנו מקווים שעזרנו לכם להגיע להחלטה הנכונה.
נתראה בערב הדיירים הבא.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט