מוקד שירות לדייר: 072-2222191

המדריך המצולם על מייבשי הכביסה המומלצים

עומדים לרכוש מייבש כביסה? צפו בהמלצותיהם של המומחים של סוגרים הכל לדירה למייבשי הכביסה הטובים ביותר כיום בשוק

המדריך המצולם על מייבשי הכביסה המומלצים


איך בוחרים מייבשי כביסה מומלצים?

כל מייבשי הכביסה מייבשים את הכביסה באותה צורה: התוף מסובב את הבגדים ואוויר חם מוזרם לתוכו ומייבש את הבגדים. מחירו של המייבש אינו קובע את איכות הייבוש בהכרח, אלא בעיקר מעיד על נוחות השימוש. מייבשי כביסה מומלצים הם אלה שמאפשרים לשמור על איכות הבגדים ולייבש אותם תוך זמן קצר. באיזה קרטריונים יש להתחשב בבואנו לקנות מייבש כביסה?

הכי חשוב- התאמה למקום לפני הרכישה

הפרט הכי חשוב כנראה בבחירת מייבש כביסה הוא התאמת המייבש למקום. מייבשי הכביסה מחולקים לשני סוגים: מייבש כביסה עם צינור שרשורי ומייבש כביסה עם קונדנסור מעבה. מייבש כביסה עם קונדנסור יכול להיות מותקן במקומות לא מאווררים או קטנים, כיוון שהקונדסנור אוסף את האדים לתא מיוחד שיש לרוקן מדי פעם או ישירות לביוב. מייבש כביסה בעל צינור שרשורי חייב לעמוד בסמוך לפתח יציאה כלשהו, או במקום מאוורר מאוד, כדי שהאדים יוכלו לצאת.

פתח המייבש אותו אתם עומדים לרכוש

חלק מהתאמת המייבש למקומו הוא מיקום הפתח – מייבשים בעלי פתח קדמי הם הנפוצים ביותר בישראל, והם מאפשרים למייבש לעמוד על גבי מכונת הכביסה ולחסוך במקום. בדומה למכונות הכביסה, גם מייבשים בעלי פתח עליון צרים יותר, ומתאימים כאשר יש מקום צר יחסית להעמדה של המייבש וכמות כביסה לא גדולה.

התאמה לצרכי הבית

קיבולת מייבש הכביסה ומשך הייבוש הם קריטיים בהתאמת המייבש לצרכיכם. על הקיבולת של המייבש להתאים לקיבולת של מכונת הכביסה כדי שתוכל להכיל תכולה של מכונת כביסה אחת לפחות. ככל שמכונת הכביסה סוחטת טוב יותר כך משך הייבוש הנדרש יהיה קטן יותר, אך כמובן שגם לעוצמת המייבש השפעה על משך פעולת הייבוש. במייבשים הותיקים יש טיימר, אך הרבה מהדגמים החדשים מצוידים בחיישני לחות המסוגלים להתאים את תוכנית הייבוש והטמפרטורה לסוג הבד ולמידת הלחות, כך שהבגדים נשמרים בצורה טובה יותר. תכונה זו הופכת את המייבשים החדשים למייבשי כביסה מומלצים יותר.

צריכת אנרגיה

צריכת האנרגיה של מייבשי כביסה בעלי חיישני לחות תורמת עד כ-15% חיסכון בצריכת האנרגיה לעומת מייבשים נטולי חיישנים. אם אתם נוהגים לייבש פריטים בודדים או כמות קטנה של כביסה כדאי לרכוש מייבש כביסה שיש לו תוכנית ייעודית למעט כביסה. פרט לכך, אין הבדלים מהותיים בצריכת האנרגיה של מייבשי הכביסה. ודאו שמייבש הכביסה שלכם מדורג בצריכת אנרגיה בדרג A או B, כדי לוודא שפעולתו חסכונית.

נוחות המשתמש

נוחות המשתמש חשובה אך לא קריטית לאיכות הכביסה. מי שבכל זאת רוצה שיהיה לו נוח צריך לבדוק את גובה הדלת, את זווית הפתיחה שלה,  לבחור בלוח הבקרה הנוח לו – מכני או דיגיטלי וכו'.

כמו בכל מוצרי החשמל, האחריות

כמו על כל מוצרי החשמל, גם על מייבשי כביסה ניתנת אחריות. אחריות על מייבשי כביסה היא לשנה עד שלוש שנים, ולעיתים היבואן מציע תקופת אחריות נוספת. כדאי לבדוק מה כוללת בדיוק האחריות ומטעם מי היא ניתנת. באופן כללי, מייבשי כביסה מומלצים הם כאלה המויוצרים באירופה, ובעיקר בגרמניה, ומיובאים על ידי יבואנים גדולים ומוכרים.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט