מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו: מה צריך לשאול את המוכר ברכישת מכונת כביסה

עומדים לרכוש מכונת כביסה? בסירטון הבא, המומחים של סוגרים הכל לדירה מדריכים אתכם מה לשאול את המוכר לפני הרכישה.

מדריך הוידאו: מה צריך לשאול את המוכר ברכישת מכונת כביסה


שש שאלות שכדאי לשאול את המוכר בזמן רכישת מכונת כביסה

 מכונת כביסה היא מוצר שרוכשים בבמוצע פעם בעשור, ומכונות כביסה טובות יכולות להחזיק מעמד גם יותר מכך. לכן, חשוב לרכוש מכונת כביסה טובה, שתשרת אותנו במשך שנים ארוכות בצורה טובה ככל האפשר, ולצורך כך עלינו להגיע לשלב הרכישה כשאנו יודעים מהם הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת המכונה. על הפרמטרים החשובים ומה לשאול את המוכר כשרוכשים מכונת כביסה, במאמר שלפניכם.

1. האם למכונה פתח עליון או פתח קדמי?

שאלה זו, למען האמת, אינה שייכת לרשימת מה לשאול את המוכר כשרוכשים מכונת כביסה אלא אמורה להישאל על ידי המוכר, ואתם צריכים לענות עליה. העדפת הפתח תלויה במיקום המיועד למכונה, והמיקום המיועד למייבש הכביסה. מכונות עם פתח עליון נוחות ונגישות יותר, אך לא ניתן להניח עליהן דבר, כמובן, והן צרות יותר, ולכן מתאימות למקומות צרים יותר. רוב מכונות הכביסה שיש להן פתח עליון קטנות יותר בנפחן, ואינן יכולות להכיל יותר מ-5 ק"ג כביסה ולכן אינן מתאימות למשפחות שיש להן כביסה רבה.

2. עד כמה מכונת הכביסה רועשת?

אם אתם רגישים לרעש או שמכונת הכביסה ממוקמת ממש ליד חדר השינה, לדוגמא, תצטרכו לוודא שרעש הסחיטה שלה הוא 70 דציבלים, שהוא הרעש הנמוך ביותר האפשרי.

3. כמה תוכניות יש למכונת הכביסה?

כל מכונת כביסה מגיעה עם מספר תוכניות מובנות, וככל שהמכונה משוכללת יותר כך יש לה מספר תוכניות גדול יותר. לא בטוח שאתם צריכים את כל התוכניות האלה, וחבל לשלם מחיר יותר יקר על דברים שאין לכם צורך אמיתי בהם. מעבר לתוכניות הכביסה ישנן מכונות המצוידות בתכונות יעודיות למניעת קמטים, בקרת קצף ועוד. גם כאן מתקיים הכלל – לא כדאי לשלם יותר על מה שלא באמת צריכים, ולכן כדאי לבדוק כל תכונה של המכונה.

4. מהיא איכות הסחיטה של מכונת הכביסה?

מכונת כביסה טובה חייבת שתהיה לה סחיטה חזקה, כדי שהבגדים, ובעיקר המגבות, יצאו ממנה יבשים כמה שיותר. מצד שני, אם אתם מכבסים בגדים עדינים כדאי שהסחיטה תהיה עדינה יותר כדי לשמור על איכות הבגדים. כדאי לדעת שסחיטה חזקה מאיצה את הבלאי של המכונה.

5. כמה אנרגיה ומים מכונת הכביסה צורכת?

צריכת האנרגיה והמים של המכונה היא בהחלט חלק חשוב וצריכה לככב בראש השאלות שיש לשאול את המוכר כשרוכשים מכונת כביסה. הדירוג האנרגטי המומלץ למכונות כביסה הוא A  או B, שמשמעותו צריכת אנרגיה נמוכה. צריכת מים של 50 ליטר מים למחזור כביסה, או פחות מכך, היא צריכת מים חסכונית. שימו לב לפרטים אלה.

6. כמו הכל מוצרי החשמל, כמה זמן אחריות יש על מכונת הכביסה

הפרט האחרון שיש לשאול את המוכר כשרוכשים מכונת כביסה היא לכמה זמן תקפה תעודת האחריות ומי נותן את האחריות על המכונה. ככל שמכונת הכביסה טובה יותר כך יהיו עליה יותר שנות אחריות. אחריות של יבואן אמין ומוכר בתחום מכונות הכביסה עדיפה על פני אחריות של החנות הניתנת עבור מכונות כביסה המיובאות ביבוא לא רשמי.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט