מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מכונות כביסה מומלצות: מדריך הוידאו

רוכשים מכונת כביסה? המומחים של סוגרים הכל לדירה ממליצים לכם על מכונות הכביסה הטובות והנמכרות ביותר כיום.

מכונות כביסה מומלצות: מדריך הוידאו


רכישת מכונות הכביסה מומלצות לדירה החדשה שלכם

 רוב הזוגות הנשואים מחזיקים בביתם כמה מכשירי חשמל הכרחיים דוגמת מקרר, כמובן, תנור אפייה ומכונת כביסה. רווקים יכולים להסתפק, לעיתים, בטוסטר אובן ולכבס את בגדיהם בתשלום, במכבסה או במתקנים ציבוריים שישנם בערים הגדולות, אך לזוגות נשואים, ובעיקר למשפחות, ישנה כמות כביסה מכובדת, שלא משתלם לכבס בתשלום ועדיף להם לרכוש מכונת כביסה. רוב האנשים אינם יודעים איזה מכונות כביסה מומלצות ומה כדאי להם לקנות, ובשביל זה אנחנו פה!

שלושת הפרמטרים העיקריים המשפיעים על רכישת מכונת כביסה: מחיר, גודל ומיקום

טווח החיפוש שלנו אחר מכונות כביסה נקבע על ידי שלושה פרמטרים טכניים חשובים: גודל התקציב העומד לרשותנו, מספר הנפשות בבית ומיקום מכונת הכביסה. התקציב, באופן ברור, הוא פרמטר חשוב מאוד. לא כדאי להגיע למצב של רכישת מכונת כביסה שאיננו יכולים להרשות לעצמנו, גם אם היא המכונה הכי טובה בשוק. הגדירו את התקציב מראש ואל תתפתו לחרוג ממנו. מספר הנפשות בבית חשוב כדי לדעת מהו גודל המכונה הדרוש לנו. אם אתם זוג צעיר המתכנן הקמת משפחה כדאי לקחת זאת בחשבון, אך אם אתם זוג מבוגר, והילדים כבר בשלב עזיבת הקן, אפשר בהחלט לרכוש מכונת כביסה בעלת קיבולת נמוכה יותר. השיקול של מיקום המכונה אולי נראה שולי, אך מיקום המכונה קובע לא רק את גודלה, אלא גם את סוג הפתח של המכונה – עליון או קדמי, ולכן חשוב לדעת זאת מראש.

מה לחפש בחנות מוצרי חשמל?

ישנה רשימה כללית של מכונות כביסה מומלצות, שיש להן ביצועים טובים יותר מהשאר ותוחלת חיים ארוכה יותר, אך בדרך כלל מדובר במכונות יקרות יותר. כדאי להתאים לכל אחד את מכונת הכביסה המומלצת לו, בהתאם לפרמטרים שציינו ולדרישותיו. בכל זאת, ישנם מספר דגשים שיש לשים אליהם לב בעת רכישת מכונת כביסה:
•    שקילה אוטומטית של כמות הכביסה במכונה קיימת בכל מכונות הכביסה החדישות, וצריכה להיות דרישת חובה שלכם, כלקוחות, מהספק.
•    רצוי ומומלץ לרכוש מכונה שיש לה טיימר המאפשר להשהות את פעולת המכונה ולהתחיל את תוכנית הכביסה בזמן שאתם קובעים, גם אם אינכם בבית.
•    מכונות כביסה מומלצות חייבות לכלול תוכנית סחיטה חזקה ואיכותית.
•    ככל שיש יותר שנות אחריות על מכונת הכביסה, כך מדובר על מכונה טובה יותר, של יצרן אמין יותר. מכונות כביסה זולות מגיעות עם שנת אחריות אחת בלבד, ואילו מכונות הכביסה היקרות מגיעות עם אחריות ל- 10 שנים.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט