מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו: הכל על בחירת מקררים

קונים מקרר? קחו דקה וצפו במדריך המצולם על איך לבחור מקרר שהכינו לכם המומחים של סוגרים הכל לדירה. ושיהיה בהצלחה

מדריך הוידאו: הכל על בחירת מקררים


על בחירת מקררים נכונה ומושכלת

 בשוק המקררים הישראלי קיימים יותר מ- 60 יצרני מקררים שונים, רובם מיובאים. כמובן שאין המלצה אחת לבחירת מקררים מומלצים, ומה שמתאים לאחד לא יתאים לשני, כך שאיננו יכולים לתת המלצות חד-משמעיות לגבי בחירת מקררים מסוג מסוים או של חברה מסוימת. בכל זאת, כדי לעזור לכם למצוא את דרככם בשוק המקררים ולהצליח לבחור את המקרר הטוב ביותר, ביקשנו מאבי סופר, בעל רשת מוצרי החשמל הזולה בישראל, להסביר מהם הנתונים שיש לקחת בחשבון בבואנו לבחור מקרר.

הנתונים המשפיעים על רכישת מקרר חדש:

מידות פנימיות

נפח המקרר הוא הנתון הראשון שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מקררים. לכל משפחה ישנם הרגלי שמירת המזון שלה, אך באופן כללי ניתן לומר כי מקררים בנפח של 500 ליטר, כמו שהיו פעם, אינם מספיקים למשפחה של 4 או 5 נפשות. מכיוון שמקרר הוא לא מוצר שרוכשים כל שנה, כדאי לקחת בחשבון את התרחבות המשפחה הצפויה ולרכוש מקרר שיתאים לכם גם בעוד 5 או 7 או 10 שנים.

מידות חיצוניות

קודם כל יש לדעת מהו גודל החלל העומד לרשותכם לצורך הצבת המקרר, ולהתאים את הגובה, הרוחב והעומק של המקרר לחלל המיועד לו. לא לשכוח שיש צורך ברווחים מצידי המקרר ומאחוריו כדי לאפשר אוורור וקירור של המנוע.

אמינות ואחריות של מוצרי חשמל ומקררים בפרט

באופן כללי עדיף לרכוש מקררים מחברות גדולות, מוכרות ואמינות, דוגמת LG, נניח, או תדיראן גרופ. כמו כן, מקררים המיוצרים באירופה יהיו אמינים יותר ממקררים שיוצרו במזרח הרחוק. מספר שנות האחריות על המקרר מעיד על איכותו, וככל ששנות האחריות רבות יותר כך מדובר במקרר טוב יותר, אם כי הסטנדרט הוא שנת אחריות אחת בלבד.

תכונות המקרר

בחירת מקררים חייבת לקחת בחשבון גם תכונות שונות, ההופכות את השימוש במקרר לנוח יותר. מיקום המקפיא, צורת הסידור הפנימי, תצוגה אלקטרונית, בר מים, תאורה פנימית, מכונת קרח, כיוון פתיחת הדלת, מידת הרעש וכו', קובעים את נוחות השימוש שלכם במקרר.

עיצוב המקרר

היום, בעידן המטבחים הפתוחים והמעוצבים, יש לקחת בחשבון גם את עיצובו של המקרר ואת התאמתו לעיצוב הבית בכלל ולעיצוב המטבח בפרט. שימו לב למידות, לפרופורציות, ולצבעו של המקרר, ואם אתם בספק, התייעצו עם מעצב פנים מקצועי.

המחיר

בכל רכישה ישנה תמיד שורה סופית של מחיר. כל מי שניגש לבחירת מקררים מגלה כי טווח המחירים הוא גדול מאוד. באופן כללי ניתן לומר כי מקרר יקר יותר הוא מקרר טוב יותר, אך פעמים רבות מקררים פשוטים יותר ויקרים פחות יעשו את עבודתם נאמנה, כל עוד הם מתאימים לצרכיכם. מאידך, השקעה במקרר אינה נעשית בכל שנה, והשקעה במקרר טוב, אמין ויקר, תוכיח את עצמה כנבונה כאשר המקרר ישרת אתכם במשך עשרות שנים בצורה הטובה ביותר. אל תתפתו למחירים מאוד זולים, אך אל תרגישו מחויבים לרכוש את המקרר הכי יקר. מצאו את נקודת האמצע שתתאים לצרכים שלכם ולתקציב העומד לרשותכם.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט