מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו: המקררים המומלצים שלנו

המומחים שלנו, אנשי רשת אבי סופר, ממליצים לכם על המקררים הטובים, הנוחים והחסכוניים ביותר שיש כיום בשוק.

מדריך הוידאו: המקררים המומלצים שלנו


המדריך לבחירת מקררים מומלצים

 כל משפחה זקוקה למקרר ובמוקדם או במאוחר רוכשת מקרר חדש. המקררים המודרניים נראים כולם כמעט אותו דבר, ולצרכן הממוצע קשה מאוד לדעת איזה מקררים מומלצים לעומת אחרים. ננסה להסביר מהם הקרטריונים שצריכים לבדוק וכיצד לדעת האם המקרר שלפניכם הוא מקרר מומלץ עבורכם או לא.

מידות טובות

רוב האנשים אינם רוכשים מקרר לפני בניית הבית או קניית הדירה, כך שהמקום המיועד למקרר כבר מוגדר, פחות או יותר, לפני שהם מגיעים לחנות. לכן, הנתון הראשון שמצמצם את טווח הבחירה שלכם הוא המידות של אותו מקום – גובה, עומק ורוחב. כמובן שאל לכם לשכוח את צרכיכם כמשפחה, ולהתאים את גודל המקרר גם למספר הנפשות ולהרגלי צריכת המזון שלכם. זוג צעיר, שרק מתחיל את צעדיו כמשפחה יכול לרכוש מקרר בנפח 500 ליטר, בדומה למקררים של פעם, ובעוד 5-10 שנים, עם התרחבות המשפחה והשתנות הצרכים, לרכוש מקרר גדול יותר, בנפח של 700 ליטר ומעלה, שוב – בהתאם לצרכים.

סוגי מקררים המומלצים לרכישה

באופן כללי ניתן לחלק את סוגי המקררים לשלושה: מקררים עם מקפיא עליון, מקררים עם מקפיא תחתון, ומקררים ארבע דלתות. מחירם של המקררים עם המקפיא העליון, שהם המקררים הסטנדרטיים והנפוצים ביותר, נמוך יותר, והקיבולת המקסימלית של המקררים הללו נמוכה יחסית ומגיעה לעד 650 ליטר. מצד שני, צריכת החשמל שלו נמוכה יותר. כדאי לשקול מה יותר מתאים לכם מבחינת נוחות וגודל, ובהתאם לכך להחליט איזה מקרר לרכוש.

נקודות נוספות לתשומת לב

•    מקררים מומלצים הם אלה שהדירוג האנרגטי שלהם הוא A  או B, שמשמעותו צריכת אנרגיה נמוכה וחסכונית. לא מומלץ לרכוש מקרר בדירוג אנרגטי נמוך מכך, וכיום יותר ויותר קשה למצוא מקררים כאלה בשל חוסר הביקוש שלהם.
•    תעודת אחריות חייבת להגיע עם רכישת המקרר, כמובן, אך כדאי לבדוק מה תוקפה. רוב המקררים מגיעים עם אחריות היבואן לשנה עד חמש שנים, והמקררים המומלצים ביותר מגיעים עם תעודת אחריות על המנוע גם לעשר שנים.
•    מקררים המיובאים באופן רשמי מגיעים עם אחריות של היבואן. אם רוכשים מקררים מומלצים, היבואנים הגדולים בשוק מעניקים תעודת אחריות אמינה. בחלק מהמקרים מיובאים המקררים באופן לא רשמי ועצמאי, ואז תעודת האחריות אינה חלה בהכרח על היבואן. זה לא אומר שהאחריות בהכרח טובה פחות, אך כדאי לבדוק מי עומד מאחורי התעודה.
•    רעש סביר של מקררים מומלצים לא אמור לעלות על 30 דציבלים. כל דבר מעבר לכך נחשב למרעיש.

תתחדשו!

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט