מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו: איך תבחרו תנור למטבח

עומדים לרכוש תנור למטבח? תנו למומחים של סוגרים הכל לדירה להדריך אתכם איך לבחור תנור למטבח. מה ניקח בחשבון לפני הבחירה, איזה סוגי תנורים יש ועוד.

מדריך הוידאו: איך תבחרו תנור למטבח


 איך לבחור תנור אפייה בילט אין למטבח?

 

תנורי אפייה בילד אין (BUILT IN) הם תנורי האפייה הנמכרים ביותר בישראל, בעיקר בשל השתלבותם המוצלחת בעיצוב המטבח, ובעלי בתים רבים בוחרים להתקין בביתם תנור אפייה בילד אין. המומחים שלנו שמחים לתת לכם מספר עצות בלחירה נבונה ומוצלחת של תנורי אפייה.

 למה צריך לשים לב כשרוכשים תנור אפיים?

  • גודל התקציב שלנו הוא הדבר הראשון שאותו יש לדעת.
  • המותג ומקום הייצור של התנור משמעותיים, ויש הבדל בין תנור תוצרת בוש, המיוצר בגרמניה, לתנור תוצרת אריסון, המיוצר באיטליה, בכל מיני פרמטרים.
  • איזו אחריות מקבלים על התנור? ישנם תנורים שמקבלים עליהם שנה אחריות וישנם תנורים שמקבלים עליהם 6 שנות אחריות, ויש לשים לב להבדל.
  • מהו הנפח הפנימי של התנור? מבחינה חיצונית כל התנורים באותו גודל, אך הנפח הפנימי שלהם שונה. תנורים גרמניים, לדוגמא, ידועים בנפח הגדול שלהם, שנע בין 67 ל- 74 ליטר, לעומת התנורים הצרפתיים הקטנים יותר, שהנפח הפנימי שלהם נע בין 50 ל-58 ליטר.

תנורי אפייה פרוליטיים

תנורי האפייה הפרוליטיים יקרים הרבה יותר מתנורי אפייה סטנדרטיים, אך בכל זאת הם נכנסו חזק לשוק הישראלי. תנור פירוליטי הוא תנור שיש לו מנגנון לניקוי עצמי – התנור מתחמם עד לחמש מעות מעלות צלזיוס, כך שכל השומן נמס, ופעולת הניקוי הופכת לפשוטה וקלה.

ההמלצה שלנו

בתחום תנורי הבילד אין אנו ממליצים על אחד משני התנורים הבאים: תנור של בוש, הכולל את כל הפונקציות שצריך שיהיו בתנור. תנורי בוש מיוצרים בגרמניה, הנחשבת ליצרנית מוצרי חשמל איכותיים ביותר, ויש להם מגוון יתרונות: דלת התנור מתפרקת בקלות לצרכי ניקוי, נפח התא הפנימי של התנור הוא 67 ליטר, נפח פנימי גדול במיוחד לתנורי בילד אין, ויש בו טורבו אקטיבי שמחלק את האויר החם בצורה אחידה בכל חלקי התנור, כך שאפשר לאפות או לבשל בשלושה מגשים בו זמנית. לבשלנים אנו ממליצים על המותג שולטז, המייצר את התנורים הפרוליטיים הנחשבים לתנורים הטובים בעולם. מלבד פונקציות הניקוי העצמי, כוללים תנורי שולטז מגוון תוכניות דיגיטליות מובנות, ואנחנו רק צריכים להקליד על הצג את סוג האוכל והתנור כבר מכוון את עצמו, כך שלנו נשאר רק להוציא את המוצר המוגמר ולהגישו לשולחן. התנורים הפירוליטיים של שולטז כוללים גם תוספות אחרות, שאין בתנורים אחרים, כמו אבן פיצה, מתקן גריל מסתובב לעוף צלוי מושלם ועוד.

אנחנו מקווים שעזרנו לכם להגיע להחלטה הנכונה.

נתראה בערב הדיירים הבא.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט