מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו: מהם תנורי המטבח המומלצים?

עומדים לרכוש תנור למטבח? מתלבטים באיזה תנור לבחור? צפו במדריך המצולם של אנשי סוגרים הכל לדירה על תנורי המטבח המומלצים לרכישה

מדריך הוידאו: מהם תנורי המטבח המומלצים?


תנורי האפייה המומלצים לרכישה הם תנורי בילד אין

תנורי האפייה המומלצים לרכישה הם תנורי אפייה בילד-אין, כך אומרים כל המומחים בתחום מוצרי חשמל בכלל ובתחום תנורי האפייה בפרט. תנורי אפייה בילד אין משתלבים בצורה הטובה ביותר בעיצוב הפנים של המטבח, ובמקרה של מטבח פתוח, גם בעיצוב הפנים של הבית, אך בזה לא מסתיימת רשימת היתרונות שלהם. אבי סופר, בעל רשת מוצרי החשמל הזולה בישראל, מסביר על יתרונותיהם של תנורי אפייה בילד אין ומה הופך אותם לתנורי אפייה מומלצים.

עיצוב ואוורור

כאמור, תנורי אפייה בילד אין מותאמים בצורה הטובה ביותר לעיצוב המטבח והבית. כדי להתאים את התנור יש לקחת מידות מדויקות כמובן, ולהתחשב במסגרת החיצונית של התנור, בפתחי האוורור ובחיבורי החשמל. חשוב לדעת שתנורי אפייה בילד-אין מגיעים עם מערכת אוורור קדמית המנקזת את האוויר החם שנפלט מאחורי התנור, כך שאין חשש מפני נזקי חום לארונות המטבח שמסביב. את שלב ההתאמה ולקיחת המידות כדאי להשאיר בידי מעצבי הפנים ומומחי התנורים.

אפייה, צלייה ובישול

היצע התנורים הולך וגדל, וכל דור של תנורים מציע גופי חימום משוכללים יותר ושיטות חימום טובות יותר. תנורי בילד אין מגיעים עם מיטב ציוד האפייה והצליה הקיים, בהתאם לצרכיכם. טורבו, גריל מסתובב, תוכניות הפעלה קבועות מראש, חימום מהיר, אפשרות להכניס לתנור כמה תבניות במקביל ועוד. כמגוון האפשרויות כך גם טווח המחירים, ולכן כדאי להתאים את התנור לצרכיכם ולא להשקיע כסף רב בפונקציות שאינכם זקוקים להן.

תפעול קל לטכנולוגיה גבוהה

תנורי אפייה מומלצים מגיעים היום עם פאנל דיגיטלי פשוט להבנה וקל לתפעול, אם כי ניתן עדיין למצוא תנורים בעלי כפתורים מכניים פשוטים. הדור החדש של התנורים הוא תנורי אפייה ממוחשבים, בהם מוגדר סוג המזון המוכנס לתנור והמחשב דואג לכל השאר. כך או כך, גבוה התנור הוא, בדרך כלל בגובה העיניים, כך שאין צורך להתכופף, נוח להגיע אל פאנל ההפעלה ולראות את כל הנתונים הדרושים.

ניקיון בגובה

כאמור, גובה התנור נוח להפעלה, לצפייה באוכל בזמן ההכנה, להכנסה והוצאה של התבניות ועוד. בנוסף לכך, גובה התנור מקל על ניקויו, ואינו מצריך התכופפות ממושכת  ומאמץ. תנורי אפייה מומלצים הם אלה המכילים ציפוי אמאייל איכותי, שהופך גם את הניקיון לקל  ופשוט. כדאי לדעת שישנם תנורים פירוליטים המתחממים לטמפרטורות גבוהות ושורפים את השומן ושאריות המזון, כך שהניקיון קל הרבה יותר.

בטיחות בשימוש

תנורי בילד אין מצוידים בערכות בטיחות מצוינות כדי להבטיח פעולה מושלמת ללא תקלות. יתרון נוסף שיש לגובה התנור, לעומת תנורים משולבים, היא חוסר האפשרות של ילדים צעירים להגיע לדלת התנור ולגעת בה.  התנורים מגיעים עם מערכות נעילה קדמיות, אחריות יבואן ועוד, כך שכל שנשאר לכם לעשות הוא להפעיל תנורי אפייה מומלצים ולהינות.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט