מוקד שירות לדייר: 072-2222191

סוגי מטבחים - בין כפרי למודרני

עומדים לשפץ את המטבח? צוות סודרים הכל לדירה הכין לכם סקירה קצרה על סוגי המטבחים שתוכלו למצוא כיום בשוק. ממטבח קלאסי ועד מטבח כפרי, כל מטבח והייחודיות שלו.

סוגי מטבחים -  בין כפרי למודרני


היום, בעידן בו המטבח הפך מחלל פונקציונלי, צנוע ונחבא, לחלל מרכזי בבית, עיצוב המטבח הפך לחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים של הבית. עיצובי מטבחים ניתן למצוא באותה כמות של עיצובי בתים, כלומר מגוון כמעט אינסופי, אך ניתן לחלקם לכמה קטגוריות עיקריות. לפניכם סקירה קצרה של סוגי מטבחים פופולאריים ביותר בישראל.

עיצוב מטבח כפרי

עיצוב מטבח כפרי הוא העיצוב הפופולארי ביותר בישראל, כשהמכנה המשותף בין סוגי המטבחים הנכללים תחת השם "מטבח כפרי" הוא השימוש בחומרים טבעיים, בעיקר בעץ, וההבדלים ביניהם טמונים בשורשי השראת העיצוב. מטבח בסגנון פרובנס, לדוגמא, מאופיין בעיבוד חלקי של החומר, תוך שמירה על ראשוניותו, וברהיטים מאסיביים. כמובן שעיצוב מטבח כזה מחייב חלל גדול ואינו מתאים למטבחים קטנים. מטבח בסגנון טוסקנה, לעומתו, מתאפיין בשימוש בצבעים חמים ובאווירה ביתית, אינטימית ומזמינה. גרסה שלישית, ולא אחרונה,  לעיצוב מטבח כפרי היא של מטבח אנגלי, שלעומת המטבחים הים-תיכוניים שהזכרנו מביא איתו צבעים בהירים ועדינים יותר, ונעשה בו שימוש ברהיטים בעלי מראה עתיק, כך שהאווירה המתקבלת היא רומנטית ואוורירית. המטבח הכפרי יכול להיות חדר בפני עצמו בשל אופיו הדומיננטי, ופעמים רבות כוללים בו שולחן אוכל גדול לארוחות משפחתיות ולאירוח.


עיצוב מטבח מודרני

עיצוב מטבח מודרני פופולארי גם הוא מאוד בישראל, וגם כאן ניתן למצוא שפע  של פרשנויות לעיצוב המטבח. המטבח המודרני מתאפיין בקו נקי, משטחים חלקים ושימוש בחומרים מלאכותיים וקרים, והוא מתאים יותר למטבחים קטנים, בהם נדרש חיסכון במקום ופתרונות אחסון מתוחכמים. המטבח המודרני משדר, בדרך כלל, מינימליזם מתוחכם, גם כשהוא פרוש על שטח גדול, ובדרך כלל מטבח כזה יהיה פתוח אל שאר הבית וחלק מחלל מרכזי אחד גדול, יחד עם אזור המגורים והכניסה.

עיצוב מטבח אמריקאי ומטבחי יוקרה

שני סוגי מטבחים נוספים, התופסים נתח שוק קטן יותר מהמטבחים הכפריים והמודרניים, הם המטבח האמריקאי ומטבחי היוקרה. המטבח האמריקאי הוא אחד מסוגי המטבחים החדשים יחסית בעולם העיצוב, והוא מאופיין במשטחי עבודה רחבי ידיים, וחלל גדול שיכול להתאים גם לאירוח. מטבחי  יוקרה הם סוג של הגשמת פנטזיה עבור מי שיכול להרשות לעצמו, וכוללים שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר, ברמות גמר מעולות ובעיצוב מותאם אישית על ידי מיטב המעצבים.

תוכלו למצוא באתר מספר חברות מטבחים מומלצות שנבדקו על ידינו. כדאי להכנס ולבדוק את האפשרויות.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט