מוקד שירות לדייר: 072-2222191

לשנות מטבח מקבלן

רכשתם דירה חדשה מקבלן, מעוניינים לשפץ את המטבח בדירה? צוות סוגרים הכל לדירה הכין לכם סקירה קצרה על מה יש במטבח מקבלן, מה כדאי לשנות ומהי הדרך המומלצת לשפץ מטבח כזה.

לשנות מטבח מקבלן


כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן, רוכשים גם מטבח מקבלן, כלומר הדירה, והמטבח, מגיעים עם מפרט טכני מסוים, וכל הדירות בבניין יהיו, בדרך כלל, זהות, אלא אם הדיירים יערכו בהן שינויים, כרצונם. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משנים את הדירה הבסיסית שרכשו מהקבלן, על אף שמדובר בהוצאות נוספות, והמטבח הוא אחד החדרים הראשונים העוברים שינוי, בשל הצורך בהתאמה אישית ובנוחות העבודה במטבח.

מה משנים במטבח מקבלן לפני מעבר דירה?

מטבח מקבלן, כאמור, מגיע עם מפרט טכני מסוים. לעיתים תנתן לרוכשי הדירות בחירה בין שני סוגי מטבחים, אך פעמים רבות המטבחים המוצעים אינם עונים על צרכי הרוכשים והם מעוניינים לשנות את המפרט כולו או רק את חלקו, בהתאם לצרכיהם ונוחותם. הסכמה לחברת מטבח מקבלן אינו בהכרח מעיד על תכנון גרוע, וניתן לנצל את הקיים כדי לשדרג ולהתאים אותו לצרכים. אין הכרח לשנות את המטבח כולו וניתן להסתפק בהחלפת ארונות או גוון שיש, לשנות יותר ולהזיז את משטחי העבודה או לשנות את המטבח לחלוטין ולהחליף את מיקום הקירות, במידה ולא מדובר בקירות תומכים. רק חשוב לא לשכוח להוסיף את עלויות השינוי לחישוב תקציב רכישת הדירה.

שידרוג אידיאלי בדירה חדשה

השלב הראשון בשדרוג המטבח כולל פגישה עם חברת המטבחים. אפשר ורצוי לתאם את הפגישה עוד לפני תחילת הבנייה, ולהיעזר בחברת המטבחים שהקבלן עובד איתה. בדרך זו תוזילו את עלויות השינוי למינימום, גם אם לא תבטלו אותן לגמרי. כמובן שניתן גם לעבוד בצורה אחרת, ולערוך את השינויים בעזתר חברה אחרת או אחרי גמר העבודות אך מדובר בעלויות גבוהות הרבה יותר על אותם שינויים.

שינוי המטבח מקבלן אחרי סיום העבודות

כאמור, אם תדרשו מהקבלן להכניס שינויים במטבח לאחר סיום העבודות, עלות השינויים תהיה גבוהה מאוד, ובמקרה כזה יכול להיות שעדיף לקבל את המפתחות ואז לערוך שיפוצים כרצונכם. אמנם, גם כך השיפוץ יעלה לכם סכום נכבד, אך כדאי לקבל הצעות מנגר או חברת מטבחים פרטית, שאינה עובדת עם הקבלן, ולהשוות את המחירים, כך שתדעו כיצד הכי נכון לפעול מבחינה כלכלית.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט