מוקד שירות לדייר: 072-2222191

אז איך ניגשים לעיצוב מטבחים?

משפצים את המטבח? הכנו לכם את המדריך השלם לעיצוב מטבחים. איך בכלל מתחילים עם עיצוב המטבח, האם כדאי עיצוב בהתאמה אישית ומה חשוב לשים לב שיהיה במטבח שלכם.

אז איך ניגשים לעיצוב מטבחים?


עוברים דירה או משפצים אותה, בטוח חשבתם על עיצוב המטבח. עם פתיחת המטבחים אל שאר הבית, עיצוב מטבחים הפך לתחום מרכזי בעיצוב פנים, והוא מתרכז בהתאמת המטבח לשימוש פונקציונלי יומיומי, לצד אירוח ושילוב המטבח בעיצוב הפנים של הבית. אז איך ניגשים לעיצוב מטבחים? 

עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

כולנו חולמים על בית משלנו, המעוצב בצורה ייחודית ומותאם בדיוק לטעמנו האסתטי ולצרכינו. עיצוב הפנים אמור לעשות בדיוק את זה - לשקף את אופיינו, לשרת את צרכינו, להתאים לאורח חיינו, ולהיות יפה בעינינו. עיצוב מטבחים, כחלק מכך, אמור לשלב את כל הדברים הללו ביתר שאת, כיוון שמדובר באחד האזורים בבית שנמצאים בשימוש יומיומי ומתמשך, המחייב שמירה על אסתטיקה גבוהה לצד פונקציונליות ונוחות בלתי מתפשרות. התאמת המטבח לצרכים האישיים של כל בשלנ/ית או משפחה, אפשרית היום בזכות מגוון המטבחים המעוצבים הקיים בשוק ובזכות האפשרות להתאים כל מטבח ומטבח לצרכים האישיים. הכי טוב, כמובן, זה לעצב את המטבח מראש, כאשר מתכננים את הבית או הדירה, אך גם אם רכשתם דירה מוכנה ניתן להכניס בה שינויים ולעצב את המטבח כרצונכם.

איך מעצבים את המטבח בדירה החדשה שלכם?

המטבח מהווה מקום מרכזי וחשוב בבית, ולא רק שנעשה בו שימוש פונקציונלי רב בבישול והכנת ארוחות, אלא שבני הבית מרבים להימצא בו בשעות היום והלילה השונות, כדי לאכול, לדבר, לקרוא עיתון ועוד. עיצוב המטבח בצורה נכונה הוא חיוני כדי לאפשר לכל בני הבית להינות ממנו, וכדי לעצב אותו בצורה נכונה עלינו לענות על כמה שאלות מהותיות, כמו מי משתמש במטבח? לאיזה צרכים משתמשים באזור המטבח? כמה אנשים צריכים להשתמש במטבח בו-זמנית ולאיזה צורך? ועוד.

עיצוב מטבחים בפועל

לאחר הבנת הצרכים של בעלי הבית, כדאי להיעזר במעצבים מקצועיים כדי לבחור את הקונספט ואת הקו העיצובי המוביל, שיתאים לא רק למטבח אלא לבית כולו.  בעת עיצוב מטבחים יש להתחשב בגורמים שונים הבאים לשרת את צרכי הדיירים, כמו תאורה, מוצרי חשמל שונים שיש להעמיד במטבח ועוד, שכולם צריכים, כמובן, להתאים לעיצוב הבית ולצרכי הדיירים, כפי שהוגדרו קודם לכן. לכן, כדאי, רצוי ומומלץ לא לעצב את המטבח בעצמכם אלא לתת את העבודה למישהו שעיצוב מטבחים הוא המקצוע שלו, כך שתוכלו להינות מהתוצאה שנים ארוכות.

כדאי לפנות למספר חברות מטבחים על מנת לשמוע ולקבל הצעה המתאימה לכיסכם ולטעמכם.

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט