מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מידות של מזרנים

עומדים לרכוש מזרנים חדשים לפני מעבר דירה? המומחים של סוגרים הכל לדירה הכינו לכם סקירה על מידות המזרנים שניתן למצוא כיום בשוק.

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מידות של מזרנים


כל מה שצריך לדעת על מידות של מזרונים

 מעבר לחשיבות של סוג המזרן ואיכותו גם גודל המזרונים ומידותיהם חשובים כדי לשמור על נוחות מקסימלית של הישנים במיטה. הקריטריונים לבחירת גודל המזרן משתנים מאחד לשני, אך רובנו צריכים מספיק מרחב כדי לישון בנוחות, ואם מדובר בשינה בזוג, צריכה להיות קרבה אך לא צפיפות. מומחי סוגרים הכל לדירה מביאים בפניכם את כל מה שצריך לדעת על מידות של מזרונים. 

הסטנדרט

עם היה סטנדרט הרבה יותר קטן מהיום, והוא עמד על רוחב של 65 ס"מ למזרן יחיד ו- 1.4 מטר למיטה זוגית. אולי זה בגלל שמידות הגוף האנושי גדלו, אולי בגלל הצורך ביותר מרחב אישי לכל אחד, אולי בשל עליית רמת החיים הכללית ואולי שילוב של כל הסיבות הללו, אך היום הסטנדרט רחב יותר, ועומד על 75 ס"מ למיטת יחיד שאינה מיטת ילדים. במיטות זוגיות הסטנדרט המינימלי נשאר 1.4 מטר, אך רוב האנשים רוכשים מיטות ומזרונים רחבים יותר, שרוחבם הוא 1.6 מטר לפחות, ולעיתים מגיע גם ל-2 מטר. כאשר מדובר במיטות נוער ומבוגרים, כלומר מיטות שאינן מיטות ילדים, האורך הסטנדרטי הוא תמיד 1.90 מטר.

מידות שאינן בסטנדרט

כאמור, בניגוד לעבר, ניתן למצוא מידות של מזרונים בסטנדרט ומחוצה לו. המזרונים הזוגיים הנפוצים ביותר מגיעים ברוחב של 1.60 מטר. מידות נוספות של מזרונים הנחשבות כסנטנדרט וקל למצוא הם 1.4X1.9 מטר , 1.6X2 מטר, 1.8X2 מטר. הטכנולוגיה מאפשרת לייצר מזרונים בכל גודל, ולכן גם אם אתם זקוקים למזרון שאינו בגודל הנחשב סטנדרטי תוכלו למצוא את מבוקשכם בקלות יחסית או להזמין מזרון בהזמנה מיוחדת, מכל חברת מזרונים כמעט.

לא על הגודל לבדו

כמובן שהנוחות שלכם במיטה אינה הקרטריון היחיד לפי יש לבחור את מידות המזרון, ויש להתחשב גם בגודל החלל ועיצובו. כדאי ועדיף להתייעץ עם מומחים לעיצוב פנים לגבי שילוב נכון של המיטה בחלל וגודלה האידיאלי, אך באופן כללי כדאי להימנע מלהכניס מיטה ענקית לחלל קטן או להיפך.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט