מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: כל הטכנולוגיות שיש בשוק

מתלבטים איזה מזרן לרכוש? המומחים של סוגרים הכל לדירה הכינו לכם סירטון על כל סוגי הטכנולוגיות שקיימות כיום בשוק, היתרונות של כל אחת ועבור מי היא מתאימה.

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: כל הטכנולוגיות שיש בשוק


מורה נבוכים למדעי המזרן - כל הטכנולוגיות שיש בשוק המזרנים

שוק המזרנים המודרני כולל הרבה מאוד חומרים וטכנולוגיות שלא כולם מוכרים או מובנים, מה שמאפשר למוכרים "לדחוף" לנו את המוצר שהם מעוניינים, ולהפגיז אותנו במילים גבוהות ולא תמיד ברורות. כדי לעשות סדר במונחים ובחומרים הנמצאים בשימוש, ריכזנו עבורכם מידע על כל הטכנולוגיות שיש בשוק המזרנים, או לפחות הטכנולוגיות המתקדמות והמומלצות ביותר.

תמיכה

על סוגי הספוג השונים אין מה להכביר מילים, שכן מדובר בטכנולוגיה ותיקה הנמצאת בשוק מאז המצאת המזרן בערך. כיום שולטים בשוק המזרנים מזרני הקפיצים, המעניקים את התמיכה הטובה ביותר לגוף בזמן השינה. צפיפות הקפיצים היא הקובעת את מידת התמיכה שהם מעניקים לגוף. כיום ישנן שתי מערכות של קפיצים: מערכת קפיצים משולבת או קפיצים מבודדים.
•    הקפיצים המשולבים מחוברים יחד ומעניקים תמיכה טובה, אך כל תזוזה במיטה מזיזה את כל המערכת, כך שאם ישנים שניים במיטה התזוזות יכולות להפריע לבן או בת הזוג.
•    קפיצים מבודדים יכולים להגיע כמערכת אחת או כקפיצים שעובדים כל אחד בנפרד לחלוטין ונותנים תמיכה נקודתית לכל חלק וחלק בגוף. בדרך כלל, הקפיצים המבודדים צפופים יותר, כך שהם נותנים תמיכה טובה יותר לגוף, ובשל ההפרדה בין הקפיצים, התזוזה של אדם אחד על המיטה לא מפריעה לשינה של השני.

נוחות

מידת הקושי של המזרן ומידת ההתאמה שלו לגוף הן הקובעות את מידת הנוחות שלנו בזמן השכיבה על המיטה. מכל הטכנולוגיות שיש בשוק המזרנים היום, שתי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר הן הלטקס והויסקו ג'ל.
•    הלטקס הוא חומר טבעי אנטי בקטריאלי, העשוי מעץ הגומי ותוחלת החיים שלו ארוכה מאוד. קרדית האבק אינה יכולה לחיות על לטקס, ולכן הוא מצוין לסובלים מאלרגיות לאבק. הלטקס הוא חומר אלסטי המרפד את המזרן כשכבת ריכוך המתאימה את עצמה לצורת הגוף. רמת האוורור של הלטקס גבוהה, כך שהמזרן אינו צובר לחות.
•    הויסקו ג'ל הוא חומר חדש יחסית, שהומצא על ידי נאס"א, סוכנות החלל האמריקאית, וייחודו בכך שהוא מתרכך בעת חימום ומתקשה חזרה בצורתו המקורית כאשר הוא מתקרר. בלילה, כשהגוף מחמם את המזרן, החומר מקבל את צורת הגוף ומעניק לו תמיכה מלאה. כאשר האדם קם והויסקו ג'ל מתקרר המזרן חוזר לצורתו המקורית, מה שמאפשר למזרן להישמר לשנים ארוכות. הויסקו ג'ל מאפשר תמיכה אורטופדית מושלמת ומזרני ויסקו ג'ל מומלצים לכל מי שסובל מרגישות בעמוד השדרה.

אוורור ובקרת אקלים

בקרת אקלים נחוצה כדי לאפשר אוורור טוב של המזרן, כך שהלחות לא תיספג בו. אוורור הלחות מאפשר שינה טובה יותר ושמירה על המזרן לאורך זמן רב יותר. מכל הטכנולוגיות שיש בשוק המזרנים היום, הטובות ביותר הן בקרת אקלים אאוטלאסט וקול ויסקו ג'ל.
•    בקרת אקלים אאוטלאסט מורכבת מקפסולות מיקרו תרמיות הנמצאות בסיבי הבד. הקפסולות אוגרות את חום הגוף ומשחררות אותו בשעת הצורך.
•    קול ויסקו ג'ל  מכיל מיליוני קפסולות ג'ל שמקררות את המזרן, מונעות חימום יתר ומאפשרות שינה אוורירית ונעימה. 

 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט