מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: טיפים לבחירת מיטת נוער

עומדים לרכוש מיטת נוער חדשה? המומחים של סוגרים הכל לדירה הכינו לכם מספר טיפים איך לבחור את מיטת הנוער המתאימה ביותר עבורכם.

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: טיפים לבחירת מיטת נוער


טיפים לבחירת מיטת נוער

בחירת מיטה היא תמיד בחירה רצינית, שמשפיעה רבות על איכות החיים בכלל ועל איכות השינה בפרט. כאשר אנו בוחרים מיטות לילדים ולבני נוער, צריך לקחת בחשבון גם את גופם הגדל ואת הצרכים הייחודיים להם. מיטות נוער הן, בדרך כלל, המיטות האחרונות שנרכוש לילדים, והן מלוות את בני הנוער בתהליך ההתבגרות שלהם, לפעמים עד עזיבתם את הבית. לכן, כדאי להקפיד על רכישת מיטת נוער איכותית, חזקה ועמידה. מומחי סוגרים הכל לדירה מביאים לכם טיפים לבחירת מיטת נוער.

לבחור ביחד

מגוון מיטות הנוער הקיים היום בשוק הוא גדול, מבחינת העיצוב, החומרים מהם המיטה עשויה, האביזרים הנלווים למיטה ועוד. הטיפ הראשון בכל רשימה של טיפים לבחירת מיטת נוער חייב להיות שיתוף הילדים בבחירה, החל מעיצוב חדר השינה וכלה בגודל המיטה ועיצובה. הפיכת בחירת המיטה לחוויה משותפת יכולה לקרב בין ההורים לילדים ולהבטיח את מרוצות הילדים מחדר השינה הנבחר.

חוזק ועמידות

כפי שכבר ציינו, מכיוון שמיטת נוער עשויה לשמש את הילדים במשך עשר שנים ואף יותר מכך, חשוב להשקיע במיטה איכותית, חזקה ועמידה, ובמזרן איכותי, שישרתו אותם נאמנה במשך כל הזמן הנדרש. לא חשוב אם תבחרו במיטה מעץ מלא, עץ מעובד, מתכת או כל חומר אחר, העיקר שתרכשו אותה בבית עסק אמין, בעל שם בתחום, המעניק אחריות על המיטה, כך שתדעו שהשינה וההשקעה הכלכלית שלכם נמצאות בידיים טובות.

סוגי מיטות נוער

ישנם 3 סוגים מרכזיים של מיטות נוער:
•    ספות נוער, בגודל 1.90מ'  X80 ס"מ. המיטות יכולות להגיע עם או בלי ארגז מצעים, ומצוידות, בדרך כלל, ב"מיטת חבר" הנשלפת מלמטה בקלות, לאירוח.
•    מיטה בוגרת, גדולה יותר, בגודל 2 מ' X 90 ס"מ. המיטה כוללת ארגז מצעים גדול ונוח, "מיטת חבר" לאירוח, ואפשרות לראש מתכוונן, כולל מערכת Safe sleep השומרת על הילדים מפני קרינה אלקטרו מגנטית שעלולה להיפלט מהמנוע החשמלי.
•    מיטה וחצי, המגיעה במגוון רחב של מידות אורך ורוחב. מיטות מסוג מיטה וחצי מצוידות בארגז מצעים מרווח, ואפשרות למערכות מתכווננות בראש וברגליים.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט