מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מיטת וחצי

עומדים לרכוש מיטת נוער? מיטה וחצי יכולה להתאים לכם? המומחים של סוגרים הכל לדירה הכינו לכם סקירה: כל מה שצריך לדעת על מיטה וחצי.

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מיטת וחצי


הכל על מיטה וחצי

מיטה וחצי היא פתרון מושלם לצעירים שאין להם מקום רב בחדר השינה, או לבני נוער שמיטת היחיד כבר צפופה להם. מיטה וחצי גדולה יותר ממיטת יחיד, כמובן, אך אינה גדולה כמו מיטה זוגית, למרות שחלק מהמיטות מגיעות ברוחב דומה לרוחב של המיטות הזוגיות הישנות. הנוחות שהמיטה מספקת לצעירים הופכת אותה לפופולארית מאוד בקרב בני הנוער ובכלל, אך ישנן סיבות נוספות ההופכות מיטה וחצי למיטה מומלצת לבני נוער, לצעירים, וא למבוגרים ובעלי מגבלות גופניות שונות. מומחי סוגרים הכל לדירה מספרים לכם הכל על מיטה וחצי.

•    מיטה וחצי כוללת, בדרך כלל, ארגז מצעים, המאפשר לשמור בו לא רק מצעים ושמיכות של כל עונות השנה, אלא, בשל גודלו, ניתן לאחסן בו דברים הדורשים אחסון באופן כללי, מה שחוסך מקום רב בארונות.
•    מיטה וחצי ארוכה מספיק כדי לאפשר למתבגרים לצמוח בנוחות, בלי שהמיטה תהפוך לקצרה מדי. רוב המיטות מגיעות באורך של 1.9-2 מטר.
•    מיטה וחצי רחבה מספיק כדי לאפשר שינה נוחה ונינוחה, הדרושה ביותר בגיל ההתבגרות. המיטות מגיעות ברוחב של 90-120 ס"מ. הדור החדש של המיטות הוא XL BED, המגיעות לאורך של 1.40 מטר ואף 1.60 מטר, מה שמאפשר גם לשני אנשים לישון בה בנוחות.
•    בדומה למיטות ההורים, גם מיטה וחצי ניתן להזמין עם מערכת מתכווננת. המיטות מגיעות עם אפשרות לכוונון ראש בלבד או לכוונון של הראש והרגליים, בשתי מערכות נפרדות, לנוחות מקסימלית ולהקלה בבעיות בריאותיות מסוימות. 
•    המיטות החדישות מגיעות לא רק בשלל עיצובים וצבעים, אלא מצוידות גם במערכת SMART CONTROLL, המאפשרת שליטה מלאה במנועי הכוונון של המיטה לא רק דרך השלט אלא גם דרך האייפון או הטאבלט, באמצעות אפליקציה ייעודיית.
•    חשוב לרכוש מיטה מאיכות טובה, שתחזיק מעמד לאורך זמן, ולהקפיד על מזרן איכותי שייתן לבני הנוער את התמיכה הראויה ויאפשר לגופם לנוח.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט