מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: איך לבחור מזרן למיטת נוער

עומדים לרכוש מיטת נוער לחדר הילדים? המומחים של סוגרים הכל לדירה הכינו לכם את המדריך המלא לפתרונות שינה. הפעם, כמה טיפים לבחורת המזרן למיטת הנוער שאנו רוכשים לילדים

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: איך לבחור מזרן למיטת נוער


איך לבחור מזרן למיטת נוער?

בחירת מזרן למיטת נוער צריכה להיעשות בקפדנות ומחשבה, ממש כמו רכישת מזרן למיטת ההורים. המזרנים עליהם ישנים הילדים ובני הנוער מהווים חלק מהבסיס לבריאות ארוכת טווח, ליציבה נכונה, למניעת כאבי גב ולשינה טובה. מומחי סוגרים הכל לדירה מסבירים איך לבחור מזרן למיטת נוער.

למה בחירת המזרן חשובה כל כך

שינה טובה הכרחית להתפתחות תקינה של ילדים ובני נוער, הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. לכן, הקפדה על איכות המזרן, התמיכה הנכונה שהוא מקנה לגוף, התאמתו לילד ולמיטה ועוד, חשובים לא פחות, ובעצם אפילו יותר, מרכישת מזרן איכותי למיטת ההורים.

ממה עשוי המזרן

התשובה לשאלה איך לבחור מזרן למיטת נוער מתחילה באיכות המזרן ובחומר ממנו הוא עשוי. שוק המזרנים עמוס במזרנים מסוגים שונים, העשויים מחומרים כאלה ואחרים, כמו ספוג בעל שכבות צפיפות משתנות, לטקס, והחומר הטוב ביותר כיום – ויסקו ג'ל. הויסקו ג'ל משנה את צורתו כאשר הוא מתחמם על ידי הגוף במהלך השינה, מקבל את צורת הגוף ומפזר את המשקל בצורה נכונה כדי למנוע לחץ מקומי על איברים מסויימים. לאחר שהג'ל מתקרר הוא חוזר לצורתו המקורית, כך שהמזרן נשמר יציב וחזק לאורך שנים רבות. רצוי שציפוי המזרן יהיה מבד נושם המונע הצטברות של לחות ועוזר לשמור על המזרן.

תמיכה נכונה

קשיחות המזרן היא תוצאה של החומר ממנו הוא עשוי. לילדים צעירים רצוי להקפיד על מזרנים שאינם רכים מדי ואף להימנע ממזרני קפיצים, אך לבני נוער ניתן בהחלט לרכוש מזרנים אורטופדיים, עם קפיצים, המעניקים תמיכה נכונה לגוף. מזרון אורטופדי, המצוייד במרכז בריאותי, יתמוך בשליש המרכזי של המיטה וימנע את שקיעת המזרון, שהיא אחת הסיבות הנפוצות לכאבי גב תחתון.

שיהיה נוח

הפרמטר האחרון ברשימת ההסבר איך לבחור מזרן למיטת נוער הוא הנוחות. חשוב מאוד שלילדים יהיה נוח על המזרן, כדי שיוכלו לישון טוב וכדי לספק לגוף שלהם את המנוחה שהוא זקוק לה בשלב כל כך חשוב בגדילה. לא כדאי לוותר על ההיבטים האורתופדיים והתמיכה, אך את מידת הקשיחות של המזרון ניתן להגדיל או להקטין, בהתאם לנוחות האישית של כל אחד ואחת.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט