מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מערכות מתכווננות

עומדים לרכוש מיטה חדשה ומתעניינים במערכות מיטה מתכווננת? הכנו עבורכם סירטון המסביר על מערכות מתכווננות, הסוגים, היתרונות וכמובן המומלצים שלנו.

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מערכות מתכווננות


הכל על מערכות מתכווננות לשינה

חדרי השינה, שפעם היו מיועדים אכן לשינה בלבד, משמשים היום גם לזמן רגיעה, לצפייה בטלוויזיה, לקריאה ועוד. כדי להפוך את כל אלה לנוחים יותר הומצאו מערכות מתכווננות לשינה. כמו כל דבר כמעט, גם מערכות השינה המתכווננות הראשונות היו יקרות מאוד ורק העשירים יכלו להרשות לעצמם לרכוש מיטה מתכווננת, אך היום המצב שונה לחלוטין.

יותר מחדר שינה

כאמור, חדר השינה הזוגי משמש להרבה יותר מאשר שינה, ולכן, בעיקר בשנים האחרונות, יותר ויותר מעצבי פנים נותנים לחדר השינה דגש מיוחד ומעצבים אותו כחדר מרווח ונעים במיוחד, וכן כוללים בו מערכת שינה מתכווננת ואיכותית, לנוחות מקסימלית. גמישות המצבים באה לידי ביטוי לא רק בזמן קריאה וצפייה בטלוויזיה, וניתן לשלוט במנח המזרון גם בזמן השינה, כמובן.

מי ישן במיטה המתכווננת שלי

כאמור, מערכות מתכווננות לשינה כבר אינן נחלת העשירים בלבד, והן מיועדות לכל מי שרוצה לישון טוב ולהינות מנוחות מירבית בעת קריאה, צפייה במסך הטלוויזיה או מעבר על אימיילים בטלפון הנייד לפני השינה. עבור חולים סיעודיים, בני הגיל השלישי ועוד, מיטת מתכווננות יכולות לאפשר שליטה טובה יותר בתנוחה שלהם, לשפר את זרימת הדם, להקל על הנשימה, ולאפשר להם להיכנס ולצאת מהמיטה בקלות רבה יותר. מעבר לכך, שינה על מיטה מתכווננת בריאה לכל האכלוסיה, כיוון שהיא מאפשרת  תמיכה טובה יותר לגב ולגוף כולו, בעיקר אם משולב במיטה מזרון בריאותי תומך. 

איכות המזרון

מיטה מתכווננת אמנם מעניקה נוחות גדולה למשתמשים בה, אך אם המזרון אינו מזרון איכותי השינה על המיטה לא תהיה טובה. שינויי המנחים יכולים לסייע לשפר את איכות השינה והמנוחה אך לאיכות המזרון השפעה קריטית על בריאות הגב שלנו ועל איכות השינה, וכתוצאה מכך היא משפיעה גם על רמות האנרגיה שילוו אותנו במשך היום. הקפידו על רכישת מזרונים איכותיים למערכת השינה המתכווננת שלכם.

עיצוב מערכות מתכווננות

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת גם למערכות המתכווננות להגיע בכל סוגי העיצוב האפשריים – מסגרת מעץ או מסגרת מרופדת, עם ארגז מצעים או בלי, בעיצוב ייחודי או מותאמת למיטה קיימת בבית. המחיר כאמור, אינו יקר במיוחד, וכל שנשאר לכם לעשות הוא למצוא את המיטה המתכווננת שלכם.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט