מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מערכות Safe-Sleep

עומדים לרכוש מערכת מיטה מתכוננת? תנו למומחים של סוגרים הכל לדירה להציג בפניכם את מערכת ה- Safe-Sleep לשינה נוחה ובטוחה.

מדריך הוידאו לפתרונות שינה: הכל על מערכות Safe-Sleep


מערכות Safe sleep במיטות מתכווננות

רבים חוששים לרכוש מיטות מתכווננות בגלל החשש מפני קרינה שעלולה להיפלט מהמערכת החשמלית של המיטה, אך כדאי לדעת שהיום כבר אין מה לחשוש, וכל החברות המובילות בשוק משתמשות במערכות Safe sleep, המגיעות עם המיטה, ומונעות את מעבר הקרינה החשמלית האלקטרו-מגנטית, כך שאתם יכולים לישון בשקט.

קרינה אלקטרו מגנטית

כל מכשיר חשמלי יוצר שדה אלקטרו מגנטי, כתוצאה מהשימוש בחשמל. השדה האלקטרו מגנטי הוא מארג בלתי נראה של קווי כוח חשמליים, ומחקרים הוכיחו כי חשיפה ממושכת לשדות אלקטרו מגנטיים מזיקה לבריאות. עוצמת הקרינה נמדדת ביחידות שנקראות מיליגאוס, ונקבעת על פי מרחק המכשיר מהגוף, משך החשיפה ועוצמת הזרם החשמלי. כיום אין תקן מסודר נושא החשיפה לקרינה אלקטרו מגנטית אך המשרד לאיכות הסביבה ממליץ לא להיחשף ליותר מ- 0.4 מיליגאוס ביממה, זאת מתוך זהירות מונעת ולמרות שהמלצות אחרות מדברות על חשיפה לעד 4 מיליגאוס ביממה.

איך עובד מנגנון Safe sleep

מנגנון; ה- Safe sleep, כשמו כן הוא, והוא מאפשר שינה בטוחה, ללא חשש מקרינה. בעבר המודעות לשדה הקרינה החשמלי הייתה אפסית והמיטות המתכווננות יצרו מצב בו גוף האדם נחשף לקרינה אלקטרו מגנטית במשך 6-8 שעות ביממה, בכל זמן השינה שלו. אך היום, מנגנון Safe sleep יודע לנתק את אספקת הזרם החשמלי למנוע ולקופסאת הבקרה של המיטה המתכווננת, הנמצאים בתחתית המיטה, כך שהשדה החשמלי הקבוע עומד על 0 מיליגאוס. הזמן היחיד שבו עולה רמת הקרינה האלקטרו מגנטית הוא בעת השימוש הקצר בשלט של המיטה ובזמן הכוונון שלה.

כדאי לדעת

כדאי לדעת כי גם במיטות בהן לא מותקנת מערכת Safe sleep, הקרינה האלקטרו מגנטית עומדת על פחות מ- 0.4 מיליגאוס, כפי שממליץ המשרד לאיכות הסביבה, בשל  המרחק בין המנגנון החשמלי, הממוקם, כאמור, בתחתית המיטה, בסמוך לרצפה, לבין הגוף השוכב על המיטה, 50-60 ס"מ מעל המנוע, בהתאם לעובי המזרון. בכל זאת, רצוי שעקרון הזהירות המונעת שמנחה את המשרד לאיכות הסביבה ינחה גם אותנו ובבואנו לרכוש מיטה מתכווננת מומלץ תמיד לוודא שהיא מצוידת במערכת Safe sleep.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט