מוקד שירות לדייר: 072-2222191

מדריך הוידאו לכורסאות טלוויזיה: מגוון המערכות המתקדמות

עומדים לרכוש כורסא לטלוויזיה? המומחים שלנו הכינו לכם מדריך על המערכות המתקדמות שניתן למצוא בכורסאות הטלוויזיה, מה היתרונות שלהן ולמי הן מיועדות. צפיה מהנה.

מדריך הוידאו לכורסאות טלוויזיה: מגוון המערכות המתקדמות


כורסאות טלוויזיה מתכווננות - הדור הבא

כורסאות טלוויזיה מתכווננות משפרות את איכות החיים של מי שיושב עליהם. כאשר מדובר בכורסאות טובות, כמו כורסאות הטלוויזיה המתקדמות של עמינח, חטיפת תנומה על הכיסא היא עניין של זמן, ופשוט לא תרצו לקום ממנה. על הדור הבא של כורסאות טלוויזיה, במאמר שלפניכם.

התכווננות

כורסאות טלוויזיה מתכווננות הן סטנדרט- הידיות, משענת הגב וההדום, כולם נשלפים בלחיצה קלה. מגוון הדגמים הקיים לכורסאות טלוויזיה הוא רחב, וכדאי לכל אחד למצוא את הכורסה הנוחה לו ביותר. תכונת ההתכווננות היא חשובה כדי ליצור התאמה מקסימלית לאדם היושב על הכורסה, לצרכיו, למבנה גופו ולנוחותו.

תמיכה בגב התחתון

ברוב כורסאות הטלוויזיה מהדור הקודם, חסרה תמיכה לגב התחתון, ומרבית היושבים על הכורסאות הללו באופן קבוע מוסיפים לעצמם כרית קטנה או שמיכה מקופלת לתמיכה נוספת. בכורסות החדישות שמציעה חברת עמינח ישנה ידית התכווננות נוספת למערכת SMART SUPPORT, המגדילה ומקטינה איזור תמיכה נוסף בגב התחתון על ידי דיסקו ג'ל, המקל על הלחצים המופעלים על הגב לאורך זמן, ליתר נוחות ושמירה על בריאות הגב.

להתנדנד או לא להתנדנד

אנשים רבים המגיעים לרכוש כורסאות טלוויזיה מתלבטים בין הכורסאות המתנדנדות לכורסאות היציבות. מעכשיו לא צריך להתלבט, שכן כורסאות הטלוויזיה המתקדמות של חברת עמינח מצוידות במערכת SMART LOCK  המאפשרת לעבור ממצב נדנוד למצב יציב בקלות רבה.

הדום

כורסאות הטלוויזיה הראשונות הגיעו עם הדום נפרד להנחת הרגליים. עם הזמן העיצוב השתכלל והדום נשלף הפך לחלק בלתי נפרד מכל כורסת טלוויזיה. ברוב ההדומים ישנם רק שני מצבים אפשריים – מקופל או שלוף, והגובה של ההדום לא תמיד מתאים ליושבים על ההכורסא. הכורסאות החדישות מציעות שלושה מצבי שליפה להתאמה מקסימלית לנוחות היושב.

מצבי שכיבה

כאמור, כורסאות טלוויזיה נוחות מזמינות לתפוס עליהן תנומה או שנת צהריים טובה בשבת. הכורסאות המתקדמות של עמינח מאפשרות 18 מצבי שכיבה שונים, מישיבה זקופה ועד לשכיבה מלאה, כשהרגליים מורמות מעל גובה הלב, במצב הנקרא ZEERO GRAVITY . מצב זה מאפשר זרימת דם הפוכה, גורם לנינוחות ומאפשר הירגעות טוטאלית.

 

כורסאת הטלוויזיה המתכווננות בשבילך

מעצבי הכורסאות של חברת עמינח השקיעו מחשבה רבה בעיצוב ותכנון כורסאות טלוויזיה נוחות במיוחד, אך לא התעלמו מהנושא האסתטי. הכורסאות מגיעות בכמה דגמים ומגוון צבעים, להתאמה מושלמת לטעמכם האישי ולעיצוב הפנים של סלון הבית, כמו גם לנוחות שלכם. הכורסאות מיוצרות מעור איכותי המשדר יוקרה ומוסיף להרגשת הפינוק האולטימטיבי. שבו ותיהנו. 

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט