מוקד שירות לדייר: 072-2222191

הערכת רכוש לצורך ביטוח תכולת דירה

סיימתם עם מעבר לדירה, הכל כבר במקום ועכשיו רק נשאר לכם לבצע ביטוח תכולת הדירה. צוות סוגרים הכל לדירה ממליץ לכם על הערכת רכוש מקצועית לקראת ביטוח תכולת הדירה. כל הפרטים בכתבה.

הערכת רכוש לצורך ביטוח תכולת דירה


ביטוח תכולת דירה לאחר מעבר דירה מספק רשת הגנה כלכלית בפני נזקים שעלולים להיגרם לרכוש הנמצא בתוך הדירה בעקבות שריפה, פריצה, אסונות טבע ועוד. הפרמיה עבור ביטוח תכולת הדירה נקבעת בהתאם להערכת רכוש ייעודית המתבצעת על ידי מומחים בתחום לצורך ביטוח תכולת הדירה, ובהתאם לגובה הסיכון המוערך על ידי חברת הביטוח על פי סקר הסיכונים שהיא עורכת.

להרגיש בטוחים

רוב האנשים צוברים בחייהם לא מעט רכוש. לעיתים מדובר ברכוש בסיסי באופן יחסי שערכו המצטבר עשוי להיות גבוה, ולעיתים הרכוש כולל פריטים יקרי ערך של ממש. כך או כך, כדאי לעשות ביטוח לתכולת הדירה, כדי שלא למצוא את עצמכם מחוסרי כל במקרה של גניבה, שריפה, הצפה ונזקים נוספים שעשויים להיגרם.

הערכת רכוש לפני ביטוח תכולת דירה

ניתן לבצע הערכת רכוש במקרים שונים, אך ביצוע הערכת רכוש לפני ביטוח תכולת דירה הוא חובה, וההערכה שתתבצע על ידי שמאי מטעמה של חברת הביטוח או על ידי מעריכים בלתי תלויים שיהיו מקובלים על המבוטח ועל החברה המבטחת גם יחד. הערכה עצמאית של הרכוש או תכולת הדירה רחוקה מלהיות מדוייקת, ובכל מקרה לא תתקבל על ידי חברת הביטוח.

ביצוע הערכת רכוש

ביצוע הערכת רכוש, לצורך ביטוח תכולת דירה או לכל צורך אחר, חייבת להתבצע על ידי מעריך מומחה, לא רק בגלל הפן החוקי. מעריכים מקצועיים ובלתי תלויים יכולים לתת לכם תמונת מצב מדויקת לגמרי על שווי הרכוש שבידיכם. לעיתים אתם עשויים לגלות שהרכוש שבידיכם שווה פחות ממה שחשבתם, אך לעיתים מתגלים במפתיע פריטים יקרי ערך שלא ידעתם את ערכם האמיתי קודם לכן, במיוחד אם יש ברשותכם חפצים עתיקים, תכשיטים ועוד. ברוב המקרים תכולת הדירה תתגלה כבעלת ערך גבוה יותר ממה שהערכתם. כעת תוכל חברת הביטוח לקבוע את גובה הפרמיה ואת גובה הפיצויים שתקבלו במקרה הצורך בצורה נכונה ומדויקת.


מסקר קצר שערכנו אנו ממליצים על אסטים הערכות בע"מ, חברה קטנה המורכבת משני מעריכים מקצועיים בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום ואהבה גדולה להערכת חפצי אומנות, תכשיטים ועוד. אסטים הערכות אינם עוסקים במסחר או ברכישת פרטי אומנות אלא רק בערכת הפריטים כך שההערכה שלהם הינה אוביקטיבית ואמינה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט