מוקד שירות לדייר: 072-2222191

עוברים לדירה חדשה? בואו לגלות את היתרונות של ארונות הזזה...

עומדים לעבור לדירה חדשה? אנחנו ממליצים לכם לחשוב על ארונות הזזה. למה? כל הסיבות בכתבה הבאה

עוברים לדירה חדשה? בואו לגלות את היתרונות של ארונות הזזה...


הארונות הישנים, בעלי דלתות הכנף, הולכים ונעלמים מהנוף ומפנים את מקומם אט אט לארונות בעלי דלתות הזזה. ארונות הזזה נמצאים כיום במשרדים, חנויות, בתי עסק רבים, בבתים פרטים ועוד. החלפת הארונות הישנים בארונות הזזה אינה אמירה אופנתית ועיצובית בלבד, ולארונות ההזזה יתרונות רבים ההופכים אותם לפופולאריים. לפניכם רשימת היתרונות של ארונות ההזזה.

פחות מקום בחלל

פתיחת הארון בהזזה, או החלקה, של הדלת מאפשרת חסכון ניכר במקום בחלל החדר מצד אחד אך אינה דורשת מקום גדול עבור הדלת הנפתחת. חיסכון זה הפך את דלתות ההזזה לפופולאריות בבתים קטנים ובמשרדים רבים, לא רק לארונות אלא גם לדלתות רגילות. שימוש בדלתות הזזה מאפשר למקם את הארונות גם במקומות פחות נוחים לגישה, כיוון שאין את ההגבלה של פתיחת דלת כנף, המצריכה תמיד עוד מקום.

בלאי ושחיקה

בשל העובדה כי כנף הדלת אינה נעה על ציר הלוך וחזור אלא מחליקה במסילה הצידה, בטיחות דלתות ההזזה גבוהה יותר והשחיקה של החלקים נמוכה יותר.

עיצוב ארונות הזזה

ארונות הזזה אינם יוצרים בליטות לתוך החדר, ויכולים להשתלב בכל מקום בצורה עיצובית טובה. ניתן לגוון בעיצוב דלתות הארון מבחינת צבע, דוגמאות, טקסטורה, ואף להדביק עליהן מראה או אלמנטים עיצוביים אחרים, ולהפוך אותן לחלק בלתי נפרד מעיצוב החדר.

הפן הבטיחותי

כמענה לנוחות ולבטיחות גם יחד, ניתן להתקין בארונות הזזה נעילה בטיחותית, המונעת, לדוגמא, מילדים צעירים לפתוח את הארון ולהגיע אל תוכנו או לטפס על המדפים וליפול. גם סגירת האצבע בטעות על הדלת, מה שיכול לקרות תמיד, נמנעת בארונות הזזה, ואם זה קורה, המכה אינה כואבת כמו התפסות האצבע בדלת כנף. 

ארונות הזזה לכל צורך

ארונות הזזה מתאימים לכל מקום ולכל צורך, החל בארון משרדי לניירת או ציוד, דרך ארונות מזווה ומקלחת וכלה בארונות בגדים. הזזה פשוטה של הדלת מאפשרת לנו מבט ישיר אל תוך הארון ומציאת דברים בצורה קלה יותר.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט