מוקד שירות לדייר: 072-2222191

המדריך לרכישת טלוויזיה

עומדים לרכוש טלוויזיה חדשה? צוות סוגרים הכל לדירה הכין לכם סקירה קצרה על סוגי הטלוויזיות הקיימות כיום בשוק.

המדריך לרכישת טלוויזיה

חושבים על רכישת מוצרי החשמל לדירה? 

לחצו כאן והצטרפו לקנייה קבוצתית במחירים ותנאים מיוחדים: יום מכירות מיוחד שלנו לרכישת כל מוצרי החשמל עם "סוגרים הכל לדירה"!

 


טלוויזיות "שפופרת" מהסוג הישן כבר כמעט ואינן בנמצא, וכמעט ואינן מוצגות בחנויות בשל העובדה שכבר כמעט ואינן נמכרות. במקום טלווזיות אלה ישנם סוגי טלוויזיות חדישים – LCD, LED, פלאזמה, ולא לכולנו ברור ההבדל ביניהן, ומה היתרונות והחסרונות של כל אחד מסוגי הטלוויזיות הללו. מומחי המדיה של סוגרים הכל לדירה מגישים לכם את המדריך לסוגי טלוויזיות.

מסכי שפופרת

מסכי שפופרת הותיקים, שכולנו הכרנו בילדותנו אמנם נמצאים עדיין בבתים רבים בישראל, אך בחנויות כמעט ואין למצוא אותם. מסכי השפופרת הם מסכים אמינים, ובדגמים הטובים ביותר איכות השידור מספקת, החדות גבוהה, ובסך הכל איכות הצפייה טובה ומחירן נמוך. יחד עם זאת, גודלן של הטלוויזיות הללו מוגבל, הם כבדות, רחבות ומוסרבלות, ואינן תומכות בשידורי HD ולא ניתן לחבר אותן למחשב.

LCD ופלזמה

אמנם,  LCD ופלזמה אינם אותו סוג מכשיר בדיוק, ועל ההבדלים ביניהם נעמוד מייד, אך בשני המקרים מדובר באיכויות שידור דומות, ושניהם הופכים לסטנדרט המסכים בישראל. האיכות הטובה של המסכים, יחד עם גודלם והעובדה כי הם שטוחים וקלים, הפכו את המסכים האלה לפופולאריים ביותר בישראל. היום נמכרים מסכי פלזמה ו- LCD  במחירים סבירים וברי השגה, ומגמת המחירים נמצאת בירידה כל העת.

בין LCD  לפלזמה

גם מסכי ה LCD  וגם מסכי הפלזמה מאפשרים צפייה באיכות תמונה מעולה, כיוון שהם תומכים בשידורי HD, בניגוד למסכי הטלוויזיה ה"רגילים". תנאי התאורה הסביבתית משפיעים גם הם על איכות התמונה. ההבדל ביניהם הוא שהצפייה במסכי LCD  טובה יותר בחדר מואר, ומסכי פלזמה מראים תמונה טובה יותר בחדר חשוך דווקא. בשני המקרים מדובר על מסכים דקים וקלים, שניתן להציב על מעמד או לתלות על הקיר.

יש גם חסרונות

למסכי  LCD ופלזמה יש גם חסרונות, אם כי לא רבים. פורמט השידור של מסכי LCD הוא מלבני ומותאם לצפייה בסרטים ולשידורי HD, אך פחות מתאים לשידורי טלוויזיה רגילים, המוצגים בצורה מעט מעוותת על המסך. כמו כן, לא כל המסכים תומכים בשידורי HD  באופן מלא ואיכות התמונה משתנה בין מסך למסך, וכדאי לוודא את הנתונים מראש.

מסכי LED

LCD  ופלזמה הם סוגי טלוויזיות מוכרים, אך ישנם גם מסכים אחרים, כדוגמת מסכי LED. בעתיד מתוכננים מסכים אלה להתבסס על טכנולוגית OLED, אך כיום הם מבוססים על טכנולוגיית LCD, והם עדיין יקרים באופן יחסי. היתרון הגדול של מסכי LED  טמון במנורות הLED המאירות את המסך באופן שווה ומאפשרות ניגודיות גדולה יותר וגווני ביניים רבים יותר, כלומר רמת צבעים עשירה יותר ואיכות תמונה טובה יותר. בנוסף, בשל השימוש בנורות LED, צריכת החשמל של מסכים אלה נמוכה בצורה משמעותית מצריכת האנרגייה של המסכים האחרים. מסכי  LED דקים במיוחד, ויכולים להגיע בעובי של 3 ס"מ ואף פחות מכך. חסרונם היחיד הוא המחיר הגבוה ביחס למסכים האחרים.

עכשיו אתם יכולים ללכת ולבחור טלוויזיה חדשה...

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט