מוקד שירות לדייר: 072-2222191

פינות אוכל עגולות וחכמות

פינות אוכל עגולות הן הלהיט החדש בתחום פינות האוכל, מדוע? כל הפרטים בכתבה לפניכם.

פינות אוכל עגולות וחכמות


פינת האוכל היא כבר מזמן לא רק פינה לאוכל. זהו המקום שבו כולנו מתכנסים, מדברים על הדברים החשובים  ומזמינים את הקרובים והחברים. בשנים האחרונות פינות אוכל עגולות הופכות להיות מאוד פופולאריות ומבוקשות. דווקא אחרי שחוזרים מהעיסוקים הרבים בחוץ, יש בנו רצון להרגיש יותר קרבה וקשר עם היקרים לנו בבית. פינת אוכל עגולה מעניקה את הקרבה והאינטימיות הזאת ומזמינה מרחב פתוח לשיחה. המנהלים של "סוגרים הכל לדירה", מיזם שהוקם בשנת 2011 המהווה קבוצת קנייה של אלפי דיירים, מספרים מהו היתרון הגדול של פינות אוכל בסגנון העגול, אילו סגנונות ועיצובים קיימים ופותחים לנו צוהר אל עולם הריהוט החכם.

פינות אוכל עגולות

היתרון הגדול של פינות אוכל עגולות

טרם משקיעים זמן ומחשבה ברכישת פינת אוכל, כדאי שנכיר מהו היתרון הגדול של פינות אוכל עגולות. המעגל עצמו היא צורה מאוד הרמונית. היא מאפשרת תחושה של שיוויון, הרגשה שכל אחד חשוב ולכל אדם יש את הדבר המיוחד שהוא מביא עמו. שולחן שצורתו עגולה, הממוקם באיזור מרכזי בבית, מהווה אמירה מסויימת על הערכים שיש במשפחה. משפחה שבוחרת בפינת אוכל עגולה מזמינה בעצם את כל בני הבית לשבת יחד, להיות קרובים זה לזה, להרגיש את הדבר המשותף שמאחד את כולם ומזמינה להרגשה הזאת אורחים נוספים. העיגול מעניק תחושה שאפשר "לעגל פינות" ולהיות פחות רשמיים ויותר ביתיים ומשפחתיים.

סגנונות ועיצובים מיוחדים

מרתק לגלות כמה מקוריים יכולים להיות המעצבים וכמה רחב המבחר של פינות האוכל בסגנון המעוגל. בין הסגנונות נוכל למצוא את הסגנון העתיק יותר, שמכונה "רטרו" ומכניס אותנו לחווית הסעודה של פעם. סגנון הקרוסלה מכיל רגליים המזכירות את מתקן הקרוסלה המסתובב ומעניק אווירה של קלילות. כמובן שניתן למצוא גם דגמים מודרניים יותר עם כיסוי של זכוכית או לחילופין שולחנות מעץ מלא בעלות מראה עתיק המזכיר את השולחנות המלכותיים באירופה. הסגנונות מגוונים, העיצובים מרתקים ומגוון החומרים הוא עצום.

ריהוט חכם

בעידן המודרני, כולנו רוצים להכניס יותר ולהוציא פחות. החוקיות הזאת מיושמת גם בעולם הריהוט. אנו רואים כי קיימת מגמה של שימוש בריהוט חכם שחוסך מקום. ולכן, מכניסי האורחים שבינינו יכולים לרכוש פינות אוכל עגולות שתופסות מעט מקום בשגרה, אך יכולות להיפתח כשמגיעים האורחים ולהכפיל את כמות האנשים שיכולים לשבת יחד. הפתיחה יכולה להיות לצורה של אליפסה גדולה וארוכה או פתיחה מהאמצע המרחיבה את השולחן לכל הכיוונים והופכת אותו בן רגע לשולחן עגול ענק. אז לא רק ספות, ארונות וכורסאות מקבלות שדרוג ומעוצבות היום בצורה חכמה, גם השולחנות העגולים נכנסים לתמונה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט