מוקד שירות לדייר: 072-2222191

סלונים פינתיים – פינה בלב

עומדים לרכוש סלון חדש לדירה? מה דעתכם על סלון פינתי? כל היתרונות לסלונים פינתיים בכתבה לפניכם.

סלונים פינתיים – פינה בלב


בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים החלו מבינים את היתרונות הרבים של סלונים פינתיים.
סלון, הינו ללא ספק החלל המרכזי ברוב הבתים והמקום שמכריע את האווירה והסגנון של הבית. 
עיצוב נכון של סלון הוא כזה המשלב סגנון אישי, טרנדים אופנתיים, בטיחות, ניקיון קל ונוחות מקסימלית לכל בני הבית. לא משנה אם בוחרים בסלון מודרני, מעוצב או מסורתי, סלון פינתי מאפשר חסכון במקום, נוחות רבה וכמובן עיצוב ייחודי. 

סלונים פינתיים

סלון פינתי או לא

בבואנו לרכוש סלון, כדאי להתאים אותו למבנה הבית ולצרכים האישיים של הדיירים. הסלון הפינתי מגיע במגוון מידות כאשר המידות הרווחות והפופולאריות ביותר הינן 3*2  מטר. הוא מתאים לישיבה ממושכת ולפינת טלויזיה משפחתית וחמה, כמו גם לחדרי אירוח רשמי. ניתן כמובן ליצור פינה ימנית או שמאלית לפי בחירה. סלון מתאים ייצור בבית מרחב הרמוני, נעים וחם.

איזו פינה

סלון פינתי כדאי לבחור בהתאם למיקומו בחלל. כשמדובר בפינה של 90 מעלות, תיווצר מערכת ישיבה מעט קטנה יותר במידותיה, והפינה עצמה תהיה פחות פונקציונלית לישיבה. פינה עגולה או אלכסונית לעומתה, תאפשר ישיבה נוחה וניצול מיטיב  של כל חלק וחלק במערכת הישיבה.

סלון בד או סלון עור?

בד או עור היא בהחלט שאלה מהותית בבואנו לרכוש סלון.  סלון עור מתאים למשפחות עם ילדים קטנים מאחר והוא קל לניקוי ותחזוקה. החיסרון המרכזי שלו  הוא שבארצנו החמה, לא נעים להידבק לריפוד העור או דמוי העור. כמו כן, יש כאלה שיגידו שהמראה של ריפוד העור הוא כבד ומגושם. לעומת זאת, סלון בד מקנה מראה קליל וחם יותר אך הוא קשה יותר לתחזוקה. יחד עם זאת יש לא מעט פתרונות של ריפוד דוחה כתמים שגם הם אידיאלים עבור מי שאינו רוצה סלון מעור.

קנייה ותחזוקה

לפני שאתם רוכשים סלונים פינתיים מומלץ לבדוק כיצד עליכם לתחזק אותו .כשאתם באים לחתום על ההזמנה, אל תשכחו לוודא שכל הפרטים הקטנים שטרחתם להתעכב עליהם מצויים ומצוינים בה. איזה סוג חומר הזמנתם, המידות והצבע שביקשתם. שימו לב שמופיעים בה שמות היבואן והיצרן, בדקו את מדיניות ההחלפה וההחזרה ואת מהות האחריות.

קניה נעימה.

תוכן נוסף שעשוי לעניין אותך:

הצטרף וקבל ראשון את כל האירועים והתכנים שלנו

בעלי מקצוע שיעזרו לך לעבור דירה בכיף!

בעלי מקצוע איכותיים והוגנים ובפיקוח שלנו שיעזרו לכם במעבר לדירה החדשה!

פרטים נוספים

אירועי קנייה קבוצתית - יחד מוזילים עלויות

קנייה קבוצתית לתכולת הדירה: מוצרי חשמל, ארונות הזזה, פתרונות שינה, תאורה ועוד!

פרטים נוספים

הצטרפו לערוצי העדכון שלנו

הצטרפו ללמעלה מ-45,000 משפחות שנהנות מכח הקניה של סוגרים הכל לדירה, ללא תשלום

© 2020. סוגרים הכל לדירה, כל הזכויות שמורות.
אפיון, בניה ועיצוב: eyeweb שיווק באינטרנט